Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma znamo svi sta ce da uradi, tri stopera, Matic i Erera ispred odbrane, mozda cak i Felaini ako se oporavi. Valensija desno, Jang lijevo. Gore Lukaku i Lingard, ako nema Felainija i Martijal. Igrace Zlatan nekih pola sata na kraju da poveze redove.
    sigpic

    Comment


    • Ali ona odbrana s pola metra Sancezu, nema preko.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Prvi put da je onako martial bio ljut
        Ne znam kako cemo bez pogbe moci protiv citya


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Nikakve potrebe nije bilo da ga izvlaci, a inace uvijek ga izvlaci oko 70og. Steta, bas je biser i bas fenomenalno igra i sa jednim potezom haos napravi.

          Jos Siti pa onda lagan raspored prilicno, onda ce se moci bez Pogbe.
          sigpic

          Comment


          • Meni se svidja reakcija Martiala mnoooooooooogo.

            To mi treba od njega. Mora malo da izvrši pritisak na Murinja da ga ne tretira kao neki buljaš svog kera.
            Moraće malo da razmisli Murinja šta će da radi sa njim, jer sigurno neće zeleti da izgubi takvog bisera.
            On je do sad na konto Martiala udovoljavao ostalim igračima.

            Comment


            • Inače, Roho je nominovan za igrača utakmica
              Manchester United Serbia

              Comment


              • Originally posted by CoaDevil View Post
                Inače, Roho je nominovan za igrača utakmica
                Roho je bio fenomenalan u drugom poluvremenu, bar zadnjih 20 minuta, prvo poluvrijeme međutim pogubljen, kao i čitava ekipa.

                Pogba je riješio ovaj derbi asistencijom Lingardu, ali onda crvenim kartonom ujebao nas za Siti strašno.
                Last edited by BorisUnited99; 02-12-17, 20:00.

                Comment


                • Jbg upropasti utisak Pogbin crveni. Imalo je elemenata za crveni i opravdan je ali nije morao a po meni ni trebao crveni. No kako je tako je. Vidim svi se predali unapred pred Shiti. Domaci teren imamo, teze jeste bez Pogbe ali nije neizvodljivo. Mene brine losa odbrana u poslednjih par meceva i to sa Pogbom u timu. Roho vidi se da nije u elementu zbog duze pauze, uparis ga sa Lindelofom i katastrofa. Kad bi Dzons bar bio spreman lakse bi bilo. Sto se derbija tice nije sve izgubljeno. Erera moze da odigra nesto, Matic mora bolje, Lingard odlican, Marsijal u formi, Rasford moze nesto, mozda nas Mikitarjan iznenadi nekom partijom, tu je i Ibra. Videcemo sta ce biti. Na pobedu se mora ici jer ako se to dobije idu im Spursi za 2 kola i moze se smanjiti razlika. Ali o tom potom. Dobro je sto je CSKA na domacem i rezultat i nije nesto bitan. Marsijalu bi bilo bolje da je gundjao za nesto pre toga a ne zato sto je zamenjen, samo nam fali i on da se eventualno povredi kad nema potrebe. Bolje mu je da se sprema za Siti.

                  Comment


                  • Ma samo veliki LVG bi mogao da igra protiv ovog City-a a da ne bunkeriše bez Pogbe.
                    Kako bih voleo njega, samo derbije da igra. Uvek nadje neku magiju za spacing i za kontrolu tempa i poseda. Bez obzira sa kojim igračima igra...

                    Comment


                    • Siti je nas unistavao i kad nam je SAF bio menadzer, ti tehnicari i nisko teziste nam je uvijek pravilo probleme. Pa nas je Barselona urnisala sa tehnickim fudbalom, ali kad je dosao Van Gal sve se promijenilo, odjednom mi igrramo protiv njih njihovim oruzjem. Juce sam odgledao na Barsa TV porilog o Van Galu preko sat vremena. Stvarno je taj covjek genije. Koliko god mostova da je spalio za sobom, s koliko god njih da se posvedjao, koliko god bio tezak oni se njemu dive, on je postavio temelje, vizionar. Bas kaze Enrike nismo ga razumjeli, mnogo ispred svog vremena je bio. A poceli smo da igramo kako je on zelio godinama kasnije, posto je otisao, igraci iz akademije koji su usli u prvi tim su igrali po njegovim instrukcijama i kleli se u njega, Cavi prvi
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam ima li kakve šanse da se Felaini vrati do Sitija?

                        Protiv CSKA odmoriti Valensiju,Matića,Marsijala i Lukaku prije svega, možda i Janga i Lingarda.

                        Romero,Lindelof,Smoling,Roho,Darmijan,MekTominej,P ogba,Blind,Miktarijan,Rašford,Ibra. Bar remi i proći kao prvi u grupi.
                        Last edited by BorisUnited99; 02-12-17, 20:11.

                        Comment


                        • Ništa, nadamo se sutra da će KdB da dobije crveni. [emoji16]


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by mikisavic89 View Post
                              Imalo je elemenata za crveni i opravdan je ali nije morao a po meni ni trebao crveni.
                              Ne lupetaj.

                              Elem, pod broj jedan: Bravo za momke i Murinja. Murinjo je dobio utakmicu u prvih 10 minuta, cak i kad nas je Arsenal ubijao, samo sam cekao da damo treci, bilo je neizbezno.
                              Pod broj dva: Zoze, ne priznajem ti ovo kao pobedu na strani protiv top ekipe.
                              Tri: Pogba, seriously dude? Usrao mi se u zivot. Mi ne mozemo bez njega da damo gol Sitiju, sanse nema. Bilo je sansi da ih dobijemo kuci, al bez Pogbe, no way. Nije problem to sto nam nedostaje najbolji igrac ekipe, problem je sto nam nedostaje covek sa kojim bilo koji sastav ima smisla. Bez njega izgledamo kao da nam je potreban veliki overhaul ekipe, sa njim izgledamo 2 igraca daleko od dominacije. Molim vas recite mi da bar Felaini ima sansu da zaigra za vikend?
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Opusteno bici, napalice se Erera, on je drugi igrac u derbijima
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X