Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto, Ozil bi sigurno bio bolji od ovakvog Mikitarjana ali dati mu 200 000+ funti nedeljno, a zna se pritom kakav je bolikurac i koliko mjeseci u sezoni prespava, ipak ne.
    sigpic

    Comment


    • Od ovog Mkitarijana je sad bolji i mali Gomes, tako da stvarno to ne bi smelo da bude nikakav kriterijum.
      Ja sam ubedjen da bi Ozil imao drugaciji pristup u Unitedu, i da ne bi čašćavao pristupom, ali svejedno je on meni lelemud od fudbalera. Ajd sto mi je ogavan kao lik, iskompleksirani kurvar, nego jednostavno ne volim te mlohave desetke, koje duel ne mogu da izdrze. David Silva je ipak neka druga prica, jer je mnooooogo vest na malom prostoru, i ima balance koji Ozil i Mata nemaju.
      Mada i njegovo lose stajanje u odbrani, pogotovo kad treba kontra da se brani, je znalo da kosta City mnogo. Jedne sezone su se bas naprimali golovq zbog njega.

      Od tih desetki, moze Dibalica i niko drugi

      Comment


      • Ozil je majstor fudbala, al nema potrebe dovoditi igraca kom se cetres dana godisnje igra fudbal. Treba nam tu dominantna figura, Ozil to nikad nije bio niti ce ikad biti.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Zna Mou sa Ozilom tako da ne bi imao nista protiv tog transfera ali samo ako to znaci da ce doci jos jedan igrac tipa Grizman, nikako samo Ozil.
          sigpic

          Comment


          • Ozil je na desetki za Mikija klasa iznad.

            Comment


            • Ma jebo majstora u mestu. Jebo ja taj fudbal u mestu...

              Sporo je to, mlitavo na nogama... ceo taj fudbal, "em sam spor, em mlitav, em sam se izrazito nameštam na levu/desnu nogu uvek", nikad mene neće da kupi.
              Meni kod Ozila nije problem samo pristup.
              Jednostavno značaj njegovog skilla je precenjen, iz neke kao tehničke estetike.
              Tehničari u mestu su najprecenjenija roba u fudbalu.

              Daj mi Park Ji Sunga, i kao desetku ću uvek da ga koristim pre nego Ozila... A taj ni ofanzivno nije kaskao po učinku za tim šatro majstorima. To koliko ima energije da se otkriva za pas, da igra te one-two ceo meč, ti stvori benefit at least koliko i ta majstorija ovog...
              Last edited by Busby Babe; 02-12-17, 14:03.

              Comment


              • Park je mogao biti klasicna desetka, u PSVu i za Koreju je bio prava magija, ali je dosao kod SAFa i postao pit bul.
                sigpic

                Comment


                • Pa da, umeo je on da uvali odličnu loptu, samo što to nije izgledalo toliko kao ležerno i rutinski kao kad to npr radi Ozil.

                  Samo što Park da pas, i još nije završio pokret noge kod dodavanja i već je krenuo u nagli šprint da pobegne protivniku, iza ledja ili negde na stranu. I tako iznova i iznova ceo meč, izludjuje protivnika, em mu remeti koncentraciju em ga tera da se povlači nazad da pazi na taj pas iza ledja što znači da on i igrač kome je on dodao imaju već prostori za manevar.

                  Da ne zanemarimo što je znao da meša sa loptom na malom prostoru i da reaguje obema nogama. Dok ovaj Ozil, još nije ni primio loptu a telo mu je takvo da pošalje poruku protivniku da nema nameru, niti da postoji opasnosti od njegove desne noge.

                  Ozil, Mata i takvi igrači su lažni influens igrači. Postoji ta fama da oni kao nešto menjaju. Ali to su igrači koji najviše zavise od tima.
                  Njima moraš da nacrtaš loptu u noge, moraš da im je prineseš i da stvoriš sistematski igru da oni mogu da dišu, pritom moraš da imaš kretnje i dinamiku igre, da bi uradili jedino što znaju. A to je da bocnu kao neki pas.
                  Bravo care, celu tekmu stojiš u mestu i sad si car što si dao neki dobar pas kad štediš energiju i koncentraciju.
                  Trećerazredni fudbaler, bivši fudbaler i sada rekreativac može u trepavicu da te pogodi ako se ceo dan ne pomeri.

                  Dobro, fair to say, Mata iako čak i nema killer pass, ima odličnu kretnju bez lopte blizu gola.
                  Last edited by Busby Babe; 02-12-17, 14:10.

                  Comment


                  • Posto nisam u toku....jel igra Matic danas
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Verovatno ne igra ali je otputovao sa ekipom tako da ipak postoji neka sansa da zaigra.
                      sigpic

                      Comment


                      • ESPN kaze da ce verovatno ipak da igra.

                        Mada to je espn, nisu oni nesto relevantni za sokericu

                        Comment


                        • Kome sada da verujemo?
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • ja bih se kladio na to da ce da igra, a da je Mou samo skrivao karte

                            Comment


                            • Koliko god da je za uspjeh danas bitan Matić, ako se nije skroz oporavio i postoji šansa da obnovi povredu, treba dobro razmisliti da li rizikovati. Šteta nema ni Felainija, da ima Murinjo ne bi imao problem.

                              Comment


                              • Ako moze Matic da izgura onda bez razmisljanja od starta, toliko je bitan mec i uopste on kao igrac.
                                Danas sa Ars i onda City i posle moze odmor


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X