Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bi ovakav Smoling bio zacementiran u prvoj postavi do kraja sezone.
    sigpic

    Comment


    • Ma ni slucajno Roho, ako su Bai i Dzons zdravi a 3 pozadi onda bez mozganja igras 3 najbolja stopera, Bai-Smoling-Dzons.

      Gdje ce bre Roho, padne mu na sek koncentraciha i odmah picvajz u najavi, ili penal, crveni ili sta vec.

      Da sam na mjestu Zozea izveo bih naprijed iste igrace kao prtoiv Watforda, Lingard je dobro odigrao i koristio prostor a Lukaku i Marsijal gore imaju dobro razumijevanje jer Lukaku moze ovom da spusti loptu a onda se nesto desava kad se Marsijal stusti na gol.
      Sto vise mu pustati meceve mladog CR7 pa i Azara, kad krenu na protivnika i vidis u njihovom ocima da su se usrali. To Marsijal ima i mora to jos vise da koristi.


      Arsenal je u odlicnoj formi, bice jebeno a ni Zoze nece pomoci sa svojom taktikom. Preveliki je to ego da napadne Wengera i da rozikuje da ga nakanta Arsenal, lijepo parkiraj bus i cekaj svoje sanse. Lukaku mora da bude koncentrisan, mozda ta bas 1 sansa i bude razlika izmedju pobjede i poraza a bas ih promasuje


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nije problem parkirati bus, al da se bar izadje sa nekim planom da se napada na kontre.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Ma ni slucajno Roho, ako su Bai i Dzons zdravi a 3 pozadi onda bez mozganja igras 3 najbolja stopera, Bai-Smoling-Dzons.

          Gdje ce bre Roho, padne mu na sek koncentraciha i odmah picvajz u najavi, ili penal, crveni ili sta vec.

          Da sam na mjestu Zozea izveo bih naprijed iste igrace kao prtoiv Watforda, Lingard je dobro odigrao i koristio prostor a Lukaku i Marsijal gore imaju dobro razumijevanje jer Lukaku moze ovom da spusti loptu a onda se nesto desava kad se Marsijal stusti na gol.
          Sto vise mu pustati meceve mladog CR7 pa i Azara, kad krenu na protivnika i vidis u njihovom ocima da su se usrali. To Marsijal ima i mora to jos vise da koristi.


          Arsenal je u odlicnoj formi, bice jebeno a ni Zoze nece pomoci sa svojom taktikom. Preveliki je to ego da napadne Wengera i da rozikuje da ga nakanta Arsenal, lijepo parkiraj bus i cekaj svoje sanse. Lukaku mora da bude koncentrisan, mozda ta bas 1 sansa i bude razlika izmedju pobjede i poraza a bas ih promasuje


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Gde ces sa 3 nazad a da ti dvojica budu tek oporavljeni?

          Roho je kod Zozea dokazao da je odlican stoper, jeste napravio penal protiv Votforda, big dil, nije da ova dvojica (doduse Dzons dosta manje) nisu u toku sezone kiksnulu strasnije. Roho je vec u trenaznom procesu, ima kontinuitet utakmica, u formi je. Gde ces nefit stopere pred ovakva 2 meca.
          sigpic

          Comment


          • Imamo masu opcija na stoperu i to je najvaznije. Smoling i Roho bi mi bili prvi izbor ako igramo sa dva stopera, ako igramo sa tri onda Balji, Smoling i Roho. Jos uvijek ne vjerujem Dzonsu jednostavno. Lindelof se popravlja, bolje se pozicionira, cita igru, ali ima on jos masu da radi i realno ubjedljivo je najslabiji trenutno.

            Ja ne zaboravljam tako lako fantasticne Rohove partije od prosle sezone na mjestu stopera. On je ocajan kao lijevi bek, ali kao stoper je sabijao.
            sigpic

            Comment


            • Ja ne vidim baš da je imao to sabijanje ni prošle godine. Jednostavno on je ta fora, slična kao Otamendi, teška paljevinaa ,koja relativno regularnu i ne baš tešku situaciju počisti da to izgleda spektakularno, atraktinvo, napaljeno i kao autoritativno.
              Nešto slično kao Bartez što je branio, a bio je najveća prevara od golmana koju je Svet video. Lopta ide u njega, na grudi, on nešto čudno skoči u mesto, razleti se nogama i ispadne da je napravio neku majstorsku odbranu.
              Ta fora mi je i sa Rojom. Doduše da ne grešim dušu, ok je on igrao prošle godine u jednom periodu. Ok, i ništa više od toga. Ni do članaka za Smalling-ov prime, koji kada je kidao nije dozvoljavao Kane-u i Agueru da pipnu loptu u nekom build up-u protivnik.

              Ali ako igramo sa 3 štopera, definitivno bih ga stavio u XI, jer nam treba jedna leva noga tu.

              Ostala 2 mesta, desno Baji, sredina Smalling, bez razmišljanja. Jones igra dobro, ali to je Jones, pogotovo sad nakon povrede...


              Mislim da će protiv Arsenala da krene Rashford umesto Martiala, zbog većeg work rate-a.
              A meni je žao što mi nemamo prilike da gledamo Martiala koji je neretko i u sredini napada. Jak je on mnogo na nogama, i gradjenje radi najbolje od svih naših igrača.
              Ja kad gledao njega u Monacu, tad je igrao kao CF, najviše me oduševio to kako može i ledjima da odigra, i kako ima brže i jake noge da se pozicionira da mu je neko doda dok on ima nekog na ledjima. On je tu mnogo zajeban, jer ne smeš da ga napadaš ni sa jedne strane, da iskočiš ispred njega, jer tim brzim i jakim nogama te brzo zagradi, izbaci van balansa.
              Pokazivao je to i u Unitedu.
              Voleo bih nekad da vidim neku formaciju, gde igrmao sa ta 2 napadača, a to se desi kad igramo sa 3 štopera, i da tu 2 napadača budu Rashford i Martial.
              Znam da je to samo onako, wet dream....
              Last edited by Busby Babe; 30-11-17, 16:34.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • A jel bi recimo iskulirali Grizmana/Ozila/Dibalu (mada on nije ni realan uopste, ali ajde kao se spominje) zbog Fekira?
                  sigpic

                  Comment


                  • Matic izgleda propusta Arsenal... Veliki hendikep


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Mada i nije u nekoj formi, neka odmori malo. Od pocetka sezone igra svaku + isto za repr.
                      sigpic

                      Comment


                      • Treba da odmori ali sad nam je za pobjedu na Emirejtsu bio obavezan. Jel realno da svaki derbi odigramo bez jednog od Matića i Pogbe.

                        Ništa, smanjujem očekivanja za subotu. A u materinu.

                        Šta je sa Felainija, ima li on kakve šanse da počne? Erera je od svih vezista u najslabijoj formi, ne valja da on počne protiv Arsenala.
                        Last edited by BorisUnited99; 30-11-17, 22:36.

                        Comment


                        • Jeste Matic pao ali je i dalje izuzetno bitan, posebno u derbijima. Opet necemo vidjeti u derbiju Matica i Pogbu na terenu, u pm...

                          Mislim da ce Felaini i poceti, sa Ererom u ovakvoj formi ni slucajno


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            A jel bi recimo iskulirali Grizmana/Ozila/Dibalu (mada on nije ni realan uopste, ali ajde kao se spominje) zbog Fekira?
                            Ozila svakako, ova dva ne.

                            Comment


                            • Bice steta ako Matic ne bude igrao protiv Arsenala, u dobroj su formi. Mada mozda ovo bude samo prica cisto i na kraju zaigra. Lindelof - Smalling - Rojo, pa sta bude. Resava Ibra pred kraj utakmice nekim golazom.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X