Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znači nema vesti iz Seltika...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Navodno bolest u porodici ga sprecila da juce bude na utakmici.

      Nazalost.
      sigpic

      Comment


      • Sjajno je mali Bo-Jack proslavio rođendan, još jedan sasvim solidan nastup.

        Pogledao snimak, ne smem ništa drugo da komentarišem.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Niko ne komentariše to što je Marsijal permanentno prešao na krilo. To je ta njegova pozicija gde je najopasniji, baš zadaje muke desnim bekovima.

            Comment


            • Meni se posebno sinoc svidjela transformacija u napadu i prelaz na 4-3-3, posebno u kontrama. Zaista je toliko skolski odigrana utakmica da je to nesto nevjerovatno.
              sigpic

              Comment


              • Mozda je sve ovo labud... pesma.Sa nogiranjem LVG necemo nista popraviti. Rajan ce samo dokusuriti losu sezonu,moramo sa LVG izvuci 4. mesto i posle toga zahvaliti se obojici. Al` bas mi krivo sto se Luiju nije dalo... posle je i on sam poceo da ide po ziletu i svi smo iskrvarili.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Kad god bih Marsijal dobio sinoć loptu na krilu ja mislim nemoj da ih maltretiras više.

                  Koliko sam se ogrešio o dečka pa to nije normalno. Ali hvala mu što me je razuverio i naterao na sramotu.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Marsijal je za Memfisa Maradona lično.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • SW vec obradio

                        http://sportwitness.ning.com/forum/t...spoke-to-mende
                        sigpic

                        Comment


                        • Robson MEN

                          Woodward will speak to investors next week. The subject of Van Gaal is very likely to come up
                          Evo cak i MEN pise da ce Vudvord na ljeto okoncati saradnju sa Van Galom i da je Murinjo favorit.
                          sigpic

                          Comment


                          • Idemo Woody ajmooooooo

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Mendes rekao da smo ponudili Benfici 30 + 10 mil EURA za Renata, da smo bili spremni da im damo cak 40 + 20 ali da Benfika zeli 60 odmah.

                                Gotovo to na leto, me reckon, osim ako ovaj ne dozivi neku ogromnu povredu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X