Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cekam gradski derbi pre nego sto bacim peskir, ali jasno da su ovi trenutno za klasu ispred ostatka lige.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      To uopste nije bitno.
      Jep, mislim bice ludnica za drugo i bice dobra borba ali da je bitno, nije.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Jep, ne moze se protiv ovoga. Daju late golove konstantno, uzeli su vec sest bodova tako, to je ta prednost maltene, plus nase glupiranje protiv raspalog Hadersfilda.
        Ono gde je Siti napravio prednost u odnosu na Junajted su derbiji prevashodno. Dobio je sva tri koja je igrao dok je Junajted bio polovican: Pobeda, nereseno i poraz. I kada se na to dodaju dva meca u ovoj sezoni gde su Gradjani odneli pobedu u 90 i kusur minutu epilog je ocigledan. Ali je jos uvek rano govoriti o njima kao sampionima.

        Manceateru sada predstoje dve najbitnije utakmice vezane za PL i nakon njih ce se mnogo jasnike videti na cemu su. Mogu oni i te kako da zakomplikuju gradskom rivalu pohod na titulu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Samo u slučaju da dobijemo i Arsenal i City, borba za titulu i dalje traje. Ako ne dobijemo ta dva meča, City će da se odvoji još par bodova.

          Comment


          • Posle Arsenala i Sitija će dobar dio navijača ili tražiti odlazak Murinja ili ćemo se svi naložiti da možemo uhvatiti Siti. Jer takva je situacija da bismo s tim pobjedama došli na -5 i dobili krila da ih ganjamo i dalje. A opet 2 poraza ili poraz/remi remi/remi i ispadamo iz top 4.

            Džaba nam ovaj najbolji skor do decembra od Fergusona ako sve prospemo u 2 meča.

            Nadam se da će Žoze ići na pobjedu u subotu pa kakav god ishod bio, jer sad su nam svi igrači spremni za razliku od gostovanja Liverpulu i Čelziju, nemamo razloga da ne probamo pobjediti.

            Comment


            • Originally posted by Šilja View Post
              Samo u slučaju da dobijemo i Arsenal i City, borba za titulu i dalje traje. Ako ne dobijemo ta dva meča, City će da se odvoji još par bodova.
              Ma i da ih dobijemo, ne mozes protiv ovolikog useravanja da igras, jbg ne mozes.

              Mi cemo sigurno opet negde kiksati do kraja lige, a ovi nece nikad.
              sigpic

              Comment


              • Eriče kolo sreće se okreće, naletiće par utakmica gdje će Siti na ovaj način prosipati bodove. Samo je pitanje možemo li mi (ili bilo ko od ostalih) da iskoristi to.

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Ma i da ih dobijemo, ne mozes protiv ovolikog useravanja da igras, jbg ne mozes.

                  Mi cemo sigurno opet negde kiksati do kraja lige, a ovi nece nikad.
                  To je manje vise to. Ja Zozeu samo zamijeram Hadersfild, nista vise. Mi i sad imamo strasno prolazno vrijeme, ali onako dobiti Bornmut i sad Sauteempton, jbg protiv toga se tesko moze. Ali to je SAF radio redovno, pa samo u poslednjoj sezoni je osvojio brdo bodova u late gameu, tako se osvaja titula. Kad imas rezultate i samopouzdanje uvijek vjerujes, igras do poslednje sekunde i dolazis do pobjeda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo u jednoj situaciji navijači treba da traže otkaz Mourinhu, nakon ova dva meča, a to je ako parkira autobus. Jer su ta dva meča ključna u sezoni trenutno.
                    Last edited by OleGunar; 29-11-17, 22:51.

                    Comment


                    • Originally posted by Šilja View Post
                      Samo u jednoj situaciji navijači trebaju da traže otkaz Mourinhu, nakon ova dva meča, a to je ako parkira autobus. Jer su ta dva meča ključna u sezoni trenutno.
                      Tog autobusa se ja i bojim, posebno protiv Arsenala.

                      Ja mislim da mu neću tražiti otkaz šta god da se desi u ova dva meča, ali prođe li loše odmah će krenuti pritisak sa svih strana, prvo mediji pa onda i navijači.

                      Comment


                      • Ma daj da se ne zanosimo sa City-em, imaju veliku prednost i vise su teskih meceva odigrali.
                        Gnjave protivnika posedom, nema sanse da ce oni da gube utakmice, i ti kiksevi ce biti kad ne uspeju da nekom uvale gol. Ili ako im da neko neki rani gol, neki prekid, pa do kraja daju samo jedan.
                        A tim tempom mi moramo da imamo 4 pobeda više. Nismo mi toliko dobri da se to desi.

                        Nikad se ne treba predavati, treba uvek igrati maximum, to je neki moj moto, ali to mi je moto i kad sam prvi sa 15 prednosti razlike. I nebitnu utakmicu treba igrati da se pobedi, to je jasno, ali nekako u ovom konkretnom slucaju, stvarno mislim da su nam male šanse, gotovo nemoguće.

                        Em su dobri, em ih sere, em ih guraju sudije.
                        Da smo United iz 2008 ili 2007. pa da znaš da ez mogu da se povuku po 11,12 pobede zaredom januara, februara, pa i marta. Sad teško, taj United iz tog doba, znaš da će tim da odigra maks i da pobedi i za vikend protiv glavnog konkurenta za titulu, i u utorak/sredu u npr četvrtfinalu LŠ.
                        Sad nemamo taj kapacitet...

                        Arsenala se obično najmanje plašim, ali me malo plaši činjenica da Sanchez i Ozil igraju za ugovore i nove klubove na leto, i da će biti maks motivisani. Ne zbog Arsenala, ne zbog svojih guzica i karijera...
                        Chelsea je tough ekipa, as usual, posle Fergijevih Uniteda naj tough ekipa, odlični takmičari, i ma koliko da smo overall bolji od njih, biće jebano sa njima.
                        Liverpool će da padne, izgoreće ih ovaj tempo, ali ko zna, možda im pad kraće traje nego prošle godine. Ma koliko god da su predvidivo nepredvidivi.... still nepredvidivi.

                        Ja sam zadovoljan sa top3, već ispod toga mi je neuspeh i to 4th mesto, ne mogu taj arsenal mindset, ne želim da padam na to, niti mislim da je zdravo da te mesto u kvalifikacijama za LŠ zadovljava. 4th mesto nije ni medalja
                        City je prejak a Chelsea je, već može da se kaže, tradicionalno opasan kompetitor, još sa Konteom koji je baš takav kao trener, pa nekako bih i progutao treće mesto tu. Plus imaju Azara, koji je meni najbolji igrač lige, igrač koji najviše pravi razliku.
                        Last edited by Busby Babe; 29-11-17, 23:45.

                        Comment


                        • Da deset ekipa iz engleske ide u LS, rekao bih da je nebitno da li smo drugi ili deseti. Taj mindset nekih klubova, da se zavrsi iznad rivala, to je za male klubove, ne za nas.

                          Ono sto ja ocekujem od Murinja je da ne ispadne iz trke za titulu prerano, ukoliko je ne osvoji, svaki broj je isti, samo da vodi u ls.
                          Last edited by bici; 29-11-17, 23:51.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Ma daj da se ne zanosimo sa City-em, imaju veliku prednost i vise su teskih meceva odigrali.
                            Gnjave protivnika posedom, nema sanse da ce oni da gube utakmice, i ti kiksevi ce biti kad ne uspeju da nekom uvale gol. Ili ako im da neko neki rani gol, neki prekid, pa do kraja daju samo jedan.
                            A tim tempom mi moramo da imamo 4 pobeda više. Nismo mi toliko dobri da se to desi.

                            Nikad se ne treba predavati, treba uvek igrati maximum, to je neki moj moto, ali to mi je moto i kad sam prvi sa 15 prednosti razlike. I nebitnu utakmicu treba igrati da se pobedi, to je jasno, ali nekako u ovom konkretnom slucaju, stvarno mislim da su nam male šanse, gotovo nemoguće.

                            Em su dobri, em ih sere, em ih guraju sudije.
                            Da smo United iz 2008 ili 2007. pa da znaš da ez mogu da se povuku po 11,12 pobede zaredom januara, februara, pa i marta. Sad teško, taj United iz tog doba, znaš da će tim da odigra maks i da pobedi i za vikend protiv glavnog konkurenta za titulu, i u utorak/sredu u npr četvrtfinalu LŠ.
                            Sad nemamo taj kapacitet...

                            Arsenala se obično najmanje plašim, ali me malo plaši činjenica da Sanchez i Ozil igraju za ugovore i nove klubove na leto, i da će biti maks motivisani. Ne zbog Arsenala, ne zbog svojih guzica i karijera...
                            Chelsea je tough ekipa, as usual, posle Fergijevih Uniteda naj tough ekipa, odlični takmičari, i ma koliko da smo overall bolji od njih, biće jebano sa njima.
                            Liverpool će da padne, izgoreće ih ovaj tempo, ali ko zna, možda im pad kraće traje nego prošle godine. Ma koliko god da su predvidivo nepredvidivi.... still nepredvidivi.

                            Ja sam zadovoljan sa top3, već ispod toga mi je neuspeh i to 4th mesto, ne mogu taj arsenal mindset, ne želim da padam na to, niti mislim da je zdravo da te mesto u kvalifikacijama za LŠ zadovljava. 4th mesto nije ni medalja
                            City je prejak a Chelsea je, već može da se kaže, tradicionalno opasan kompetitor, još sa Konteom koji je baš takav kao trener, pa nekako bih i progutao treće mesto tu. Plus imaju Azara, koji je meni najbolji igrač lige, igrač koji najviše pravi razliku.
                            Nema vise kvalifikacija za TOP 4 lige prva 4 idu direktno u LS,u grupe od sledece sezone tako da je nebitno biti 2 ili 4,ako nisi prvi

                            Comment


                            • I licno mislim da nece Mou igrati autobus ni protiv AFC a ni protiv Pepa,ako Mou dobije AFC dobice i Pepa.Svestan je Murinjo da mu vise ne igra ni iks ako hoce titulu

                              Posle toga Pep gostuje Svonsiju i ceka Spurse,i ako se desi da MU dobije oba derbija kiksnuce Pep ili u Velsu ili protiv Spursa

                              Moje misljenje

                              Comment


                              • Ma Mo ako izvuce 2 iksa kojim cudom, da peva.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X