Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam se konkretno tebi obracao nego uopsteno, isto se odnosi i za nazivanje Pepa prevarom. Ja postujem i volim obojicu, e sad koji vise odgovara Junajtedu iskreno ne znam, mozda cak Mou kad sve sagledam vise izgleda kao pravi naslednik SAFa, a taj docini gospodin je za koplje ispred obojice.

    Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Nemoj da mi pominjete SAF-a, omane mi se ovako da malo potisnem njega iz glave

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Nemoj da mi pominjete SAF-a, omane mi se ovako da malo potisnem njega iz glave
        Isto kao sto smo se malopre dotakli Lipija. Covek ima sve osvojeno u klubskom fudbalu sto postoji i jos na to Svetsko Prvenstvo. Znaci i Pep i Zoze moraju jos mnogo da rade da bi dostigli uspehe ta dva matorca.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sto mislite sto bi Fergi učinio sa sadašnjom ekipom?


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Sto mislite sto bi Fergi učinio sa sadašnjom ekipom?


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Borio bi se za titulu, ko i svaki put. Nikad ne mozes reci da ce je sigurno uzeti, ali bi imali vise sansi, to je svima jasno, i naravno bili bi prvi favoriti.

            U LS tek necu, tamo 1/2 garantovano.

            Comment


            • Originally posted by reddevil96 View Post
              Sto mislite sto bi Fergi učinio sa sadašnjom ekipom?


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Sta bi uradio? Titula.
              Samo sto covjek ne bi nikad u zivotu doveo neke igrace u klub a imao je i on promasaja


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Sta bi uradio? Titula.
                Samo sto covjek ne bi nikad u zivotu doveo neke igrace u klub a imao je i on promasaja


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Imao je promašaje ali pod njim su prosječni igraci djelovali kao vrlo dobri igraci, npr cleverley, o shea... većina igrača su zbog njega pružili vise od svog maksimuma


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • https://streamable.com/eqg57

                  Lindelof odlican danas, red je da se pohvali. Fali nemu samopouzdanja, bice odlican, ima stofa.

                  Comment


                  • Bas sada evo na SK gledam neke proslesezonske utakmice na OT, oni Xevi... Gledam kako je Tom Heaton imao utakmicu karijere, onaj golman Stouka, Hala... Bas nismo imali srece i bili su nespretni u nekim situacijama, pa mora da se ono vrati , u obliku nesto kao danas

                    Comment


                    • Originally posted by reddevil96 View Post
                      Imao je promašaje ali pod njim su prosječni igraci djelovali kao vrlo dobri igraci, npr cleverley, o shea... većina igrača su zbog njega pružili vise od svog maksimuma


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Upravo tako, imao je on vrhunske igrace u svojim timovima ali je mnogo vjerovao u dubinu ekipe i rotacije i tacno je znao kad kojeg igraca da koristi. Davao je rasporede igracima kad racuna na njih i da tad budu maximalno spremni.
                      Mogao si da odigras lose, da budes cak i promasena investicija ali se jedno znalo, kad obuces dres Utd obukao si dres Utd, to sa sobom nosi neku obavezu i tako moras i da igras i zato nikad pi... kao Darmijan ne bi ni prisla klubu. U zivotu nisam vidio vece s... od fudbalera a ima i jos po nekih u timu.

                      Imao je promasaja sa igracima ali za mene samo jednu jedinu gresku je napravio za sve ove godine, trebao je da sutne Runija posle 1 ultimatuma i tu smo svi znali da se blizi kraj jer Fergi u najboljim godinama ne bi to ni u snovima dopustio



                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Velika je zalost sto Fergi nema priliku da trenira Rashforda, pogotovo Martiala.

                        Mislim da bi on jedino ljut bio na Martiala ako ovaj NE krene 7,8 puta po utakmici da probija po strani. A ubedjen sam da bi Rashforda gurao desno zbog centaršuta.
                        Probao je sa Kagawom, koji je bio cheap, manje od 15ak miliona, i isplatio se finansijski, ali sam ubedjen da on sebi Matu ne bi dozvolio.
                        Ovo kad je otvorena kontra a Mata povuče pa ga sustignu svi za tren oka, samo bi zamljackao, popizdeo i verovatno nikad ga vise pustio da igra.

                        I ubedjen sam da bi u timu još bili Wilson, Januzaj i Welbeck...

                        Comment


                        • Pa SAF je doveo Matu
                          sigpic

                          Comment


                          • Manchester United

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Pa SAF je doveo Matu
                            Au Vladane, ogroman kiks.





                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Last edited by Miki28; 25-11-17, 22:23.
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Naravno da nije kiks, ti stvarno mislis da ja ne znam kad je dosao Mata? Ali ja ti kazem, SAF i Gil su doveli Matu na Old Traford, bez njih on ne bi dosao. Jer Vudvord i Mojes toga ljeta nista nisu mogli i naravno ni u januaru nisu mogli da ga ubijede da predje, pa su ova dvojica morali da se udruze jos jednom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Aha, na to mislis. Ja ne vjerujem u te price, citao sam clanke tada o tome ali mislim da nisu tacni.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X