Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valensiji ide dobro, znaci nista od Solera, Pereira moze da se vrati, odnosno klub moze da ga vrati, pitanje je oce li on, Interu ide predobro, Monako je u vrhu ocekivano, Napoli najbolji u Italiji, igrace iz tih klubova ce biti tesko dovesti u januaru.
    sigpic

    Comment


    • Pereira se mozda ne zeli vratiti u januaru ali mislim da ga ni Mo nece hteti, jer je protiv njegove volje takoreci otisao na pozajmicu.

      Mozda gresim ali mislim da ce sujeta ovde prevladati i da ce Andres na leto napustiti klub.
      sigpic

      Comment


      • Ja bih probao dovesti onog Richarlisona, decko je majstor! Ne bi mogao Votford da odoleva mnogo , malo ovi nasi da pritisne ne bi bilo problema cini mi se.

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Da i to bi bio treci igrac koji bi igrao na levoj strani
          sigpic

          Comment


          • Mozda moze da se ide po Martinsa ili Vilijamsa od tih mladjih krila.
            sigpic

            Comment


            • Ma samo da dovede Malkoma i to je to.
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Ja Shawa ne bih prodao, nego na pozajmicu do kraja sezone u nekog Premierligaša, gde će igrati u prvom timu. A Rosea bih voleo da vidim u Unitedu već u januaru. Balea baš zbog tih povreda ne bih voleo. Soler nam ne treba ako vratimo Pereiru. A na desnom krilu nisam pametan koga bih želeo. Možda Gelson Martins nije loš?

                  Comment


                  • Pa Soler bi igrao na desnom krilu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Ma samo da dovede Malkoma i to je to.
                      Prva kupovina na svakom FM-u.

                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Nije moglo proci bez Zlatana i fotosopa, evo par slicica.







                        sigpic

                        Comment




                        • #AgentP
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Nije moglo proci bez Zlatana i fotosopa, evo par slicica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Za sada Lukaku 12, Marsijal i Rašford po 7 golova.

                              Lukaku je postigao 20 golova na 23 utakmice ove sezone za reprezentaciju i klub.

                              Pogba je na poslednjih 6 utakmica u Premier ligi učestvovao u 8 golova (4 gola + 4 asistencije).
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Usporio je Lukaku malo u poslednje vrijeme, imao je gol-asistenciju po utakmici, sad je na 18 nastupa, 12 golova i tri asistencije. Zlatan je prosle sezone odigrao 47 utakmica i imao ucinak od 28 golova i 13 asistencija, bas da vidimo moze li Lukaku u zenitu bolje od Ibrahimovica sa 35 godina. Kao sto sam i rekao ljetos sumnjam ali nemam nista protiv da me demantuje. Ono sto ce mu zestoko pomoci sad je sto ce imati Pogbu i Zlatana iza vjerovatno, pa ce imati vise upotrebljivih lopti, samim tim i sansi. Ja se samo nadam da ga Zoze nece stavljati na krilo, jedno je cuvati jednog powerhousea, ali dva ili tri je pakao za odbrane, tu se otvaraju metri i metri prostora.

                                Inace ljuljnuti Juventusu odma 150 miliona za Dibalu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X