Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pet puta sigurno nije, a vjerovatno ce zavrisiti kao i svi Brazilci, opijajuci se i vec od 25. godine biti rekreativac. Ono sto je sigurno, Rasford ima radnu etiku koju malo ko ima u tim godinama.
    sigpic

    Comment


    • Mislim da Jesus nema ni blizu potencijal kao Rashford, iz razloga što Jesusa nisam video van kaznenog prostora da radi nešto bitnije, nego postiže golove iz peterca, nakon dobijenih lopti na tacni, isto kao i Sterling. Dok Rashford igra u špicu, na oba krila, pa čak i iza napadača, izvodi kornere, dobar za slobodnjake.

      Comment


      • Ali why fucking why poredite po tome u okviru cijih granica se ko rodio pa onda prema tome je on kao neki igrac koji se rodio u okviru istih granica.

        Gabriel Jesus je odlican igrac, tesko je reci da li je veci potencijal od Rashforda. Super igrac, nema sta, al on bas nema nikakve veze sa Ronaldom. Totalno je drugaciji tip igraca, mehanika pokreta, nacin igranja...
        Vise je Aguero nego Ronaldo.
        On uopste nije mnogo impresivan dribler, niti je mnogo brz, ali sa druge strane za svoju gradju igra fenomenalno ledjima dobro mu rade noge u tim momentima, ima dobar osecaj kako da se zagradi.

        Comment


        • Definitivno, Rasford obavlja znacajan defanzivni posao i mnogo je daleko od gola, sto je steta jer je on najbolji kao napadac. Zezus igra neki presing do sredine terena ali on uglavnom kampuje u kaznenom i vrhunski je finiser. Tak oda sto se driblinga tice pitanje je je li bolji uospte. Od Martijala i Mbapea sigurno nije, nije im ni blizu u tom segmentu.
          sigpic

          Comment


          • Nije pet - nego sest
            A ovo za alkohol i ribe - moguce je, ali prica se i za njega da je izuzetno vredan, radan, marljiv. Videcemo gde ce i kako i jedan i drugi zavrsiti, a pre toga naravno videcemo koliki ce biti zenit i jednom i drugom.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Svi su oni vrijedni i radni dok ne zarade pare, svi oni igraju na top nivou 5-7 godina i onda propadnu kao zeton. Jednostavno ne mogu protiv siromastva u kojem su zivjeli, ne mogu da ne zive sad kad imaju, a onaj ko se ozbiljno bavi sportom ne moze bas da zivi kako treba do penzije. Zato oni ranije idu u penziju, barem u glavi. Vec do 40-45 obicno nemaju nista ponovo. To je zivotni krug Brazilca, manje-vise.
              sigpic

              Comment


              • Pogba vrbuje Dibalu xD

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Stevudza11 View Post
                  Pogba vrbuje Dibalu xD

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  Sad sam video na Twitteru.

                  Comment


                  • Radije bih Dibalu nego Grizmana, mislim da je Antoan bolji igrac, ali tip igraca kakav je Dibala nam vise treba. Vjerovatno je i Dibalin plafon veci. Rajola agent, bice na prodaju kad se da 150 miliona sigurno. Juventus na kraju krajeva nije klub koji odbija velike ponude.
                    sigpic

                    Comment


                    • Meni su 2 meseca cimeri bili Brazilci. I upoznao sam mnoooooooogo Brazilaca. Svakodnevno sam pricao sa nekim drugim Brazilcem.

                      Uglavnom Brazilce boli kurac za fudbal, i ja sam bio totalno iznenadjen povodom toga. A naravno na prvu sam ih smarao o fudbalu, pošto im je engleski bedan za neku ozbiljniju spiku.
                      Neverovatno je koliko oni zive za provod, lumperaj, blud i da pobegnu iz Brazila u Evropu. Naravno, nisu svi isti, ali je fascinantno veliki broj takvih.

                      Fudbal im je izlaz iz bede, i nije da su decenijama imali šta zanimljivije da rade nego da šutiraju lopte i krpenjače po ceo dan i da se takmiče po plažama ko će duze da je odrzi u vazduhu.

                      Comment


                      • I ja bih vise Dibalu nego Grizmana ili Ozila.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Dybala bi nam lego ko budali šamarčina, da se okrećemo 2 godine od tog šamara

                          Comment


                          • Kastis koji je dobar sa Vudvordom kaze da je Maruan odbio novi ugovor, isto kao i Daker, mada on kaze da ga je odbio jos u septembru, dok Stoun, a i svi ostali kazu da je Murinjo kljuc. Ono sto je sad izgledno, ako Maruan ode, i Murinjo ide na ljeto, posto ga Murinjo nikad ne bi pustio, sem ako ovaj bas ne zeli da produzi ugovor, kaze Stoun da ga jedino Murinjo moze nagovoriti da ostane posto su u odlicnim odnosima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Radije bih Dibalu nego Grizmana, mislim da je Antoan bolji igrac, ali tip igraca kakav je Dibala nam vise treba. Vjerovatno je i Dibalin plafon veci. Rajola agent, bice na prodaju kad se da 150 miliona sigurno. Juventus na kraju krajeva nije klub koji odbija velike ponude.
                              Ja bih ipak vise Griezmanna, iz razloga što je iskusniji i neverovatan u završnici, pa čak i ako je Dybala mlađi. A i lično više gotivim Griezmanna. Naravno ne bih se bunio da dođe Dybala, ako Griezmann to ne učini.

                              Comment


                              • Ja ih doveo obojicu na FM
                                Grizmana cu da najurim govnjivom motkom, mamicu mu jebem.
                                Dibalica kida.


                                Ja Grizmana gotivim kao lika, cela ta Beckham priča, rodjeni brat mu je die hard navijač Uniteda, rodjena sestra je bila na koncertu Eagles of Death Metal kad je bio onaj teroristicki napad. I dok je Grizi igrao na stadionu gde je pukla bomba, ona je bila na koncertu gde je zena pored nje poginula od teroristickog rafala.
                                Dobar je ortak sa Pogbom, ali i Dibalica je.
                                Šta znam, funny i simpa guy.
                                Ali moram da priznam da je precenjen fudbaler. Utiska sam da Atletico dosta radi kao ceo tim da se on istakne golovima. Tako su poslozen tim.
                                Spor, nema neke cvrstine, mali je, iako je realno veoma vešt igrač, pogotovo u završnicama.

                                bolje poor Messi nego rich Mata

                                Comment

                                Working...
                                X