Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je l' izašao negde sastav za današnji meč?

    Comment


    • Sastabi se objavljuju uvek 1 sat pre pocetka.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zbog Fantasy-a mi treba, imam Smalling-a, pa da znam da li da ga menjam. [emoji3]

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Da sapne koju lepu...moze, moze
          Svi se otimaju i traze ga...samo FSSu ne valja..mada nisam bas u toku zasto...a i bolje da nisam.

          tt
          Ne znam relevantnost informacije ali koliko sam ja cuo, navodno je SMS trazio da igra samo iza spica i kada mu je Muslin rekao da ga vidi pored Matica, na sredini, ovaj je odbio i rekao da samo hoce da igra 10ku/poluspica, ofanzivnijeg. I tu je nastao navodno ceo problem.
          sigpic

          Comment


          • SMS je najpametnije da predje u Juve, navikao je na Italiju i velika promjena bi bio dolazak u Englesku.
            Naravno da bih volio da ga vidim u Utd ali mislim da je za Sergeja najbolji izbor Italija.

            Sto se tice danasnjeg sastava mislim da nece rizikovati i sa Baijem i Dzonsom jer su roviti tako da Smoling bi trebao poceti.
            Totenhem danas ide na bod na OT, treba ga sto prije naceti a to nece biti nimalo lako.
            Kad bi Pogba zaigrao bio bih ubijedjen u pobjedu ali sa Ererom nisam siguran, uzasan je ove sezone i bolje mu je da se brze bolje sabere


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment




            • E moj Zoze


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • A šta fali sastavu? Očekivano...


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Ko ce da otvori bunker Totenhema? Miki, Erera?
                  Ne zna se ko je gori.
                  Bar da je Felaini tu pa da ga mogu Jang i Valensija traziti u 16m.
                  Ovdje je morao Mata da igra pa makar i umesto Mikija, jednostavno najbolji igrac kojeg imamo protiv ekipa koje igraju bunkericu


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Mata se bas pokazao prosle sedmice pa zasluzuje da pocne.

                    Inace ocekivana formacija sa tri u zadnjoj liniji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sastavu ne fali nista trenutno najjace sto imamo, sad forma Erere a pogotovo Mikitarjana je diskutabilna, da vidimo 352 kako ce se pokazati u derbiju.

                      Sto se tice SMS-a gde vi mislite da on igra pored Pogbe i Matica?
                      Last edited by mikisavic89; 28-10-17, 11:50.

                      Comment


                      • Meni se ne svidja sastav ali to je sto je, valjda ce doci do pobjede. Ako ne dobiju Totenhem kuci bez Kejna onda nema price o tituli.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ne moze da bude najbolji sastav koji imamo, kad Martial nije u XI a nije povredjen.
                          No dobro, vazno da ne igra Mata...

                          Vreme je da Erera ucutka nezahvalne navijace i kriticare.

                          Comment


                          • Nisam neko od onih koji krtikuje(pljuje) igrace posle svake lose partije ali ne vidim na cemu to navijac Junajteda treba da bude zahvalan Ereri? Nista posebno nije uradio za klub. Mnogo vise je npr Fealini uradio nego Erera koji svake godine ima neki problematican period gde je ispod svakog nivoa a kad igra dobro nista to nije vanserijski. Sto se tice Marsija diskutabilno je da li je bolji od Rasforda, s loptom da ali Rasford mnogo vise radi za tim a obzirom da se rotiraju na istoj poziciji manje vise istog su nivoa tako da ko god igra od njih dvojice je ok.

                            Comment


                            • Erera je svojom pristupom i odnosom prema klubu i dresu zasluzio da navijaci budu maksimalno strpljivi sa njim. A za losu formu vise krivim Murinja nego njega.
                              On je takav tip da ga ubijas u pojam nekim glupim disciplinovanjem i ako mu gušiš temperament. A to Murinjo radi sa njim.
                              I najvecim delom je zrtva taktike. Mata je bio 1000 puta gori i beskorisniji pa se na njemu nije šiljila patka.

                              Što se tiče Marsijala, preuveličava se ta njegova loša defanziva, generalno svaki meč gde Martial ne baca magije i ne dribla celu odbranu po 10 puta, ne da gol + asist, on je loše odigrao. Prosto pizdim od takvog debilnog razmišljanja. A to prevashodno rade debilni komentatori, koji su vazda imali uticaj na onog iza TV-a u formiranju stava...

                              Comment


                              • To sto ima dobar odnos prema klubu je ok ali ne znam koje strpljenje vise sa njim mada ne vidim ni da ga neko pljuje i isteruje iz kluba. Istice mu ugovor na kraju sezone znaci da je ceo ugovor vec ovde a nema za sta da se kaze da je uradio posebno. Cak je jedan od onih koji najvise popusta kada je vazno. Vise on treba da bude zahvalan Junajtedu jer igra u velikom klubu a nema mentalitet niti fubalski kvalitet za takav klub zato ce i na klupu kad se vrati Pogba. Sto se mene tice neka produzi ugovor ali nije nista pokazao da ima zacementirano mesto u 11. Evo povreda Pogbe treba da udje i odradi posao on od tada ne zna gde bije na terenu. Koga kriviti za to je posebna prica ali ja ga ne vidim u ovom timu niti generalno u Murinjovom timu.
                                Marsijal treba da igra i voleo bih ali ako igra na istoj poziciji kao Rasford mogu da razumem zasto Rasford dans igra pre njega narocito posle onoga sta je igrao protiv Hadersfilda gde je bukvalno molio sudiju za crveni.
                                Last edited by mikisavic89; 28-10-17, 12:45.

                                Comment

                                Working...
                                X