Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi, nema ga sutra. Preveliki rizik, zaigra sutra i rizikuje povredu na duze vrijeme


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Rekao je Pok da nece da rizikuje i da ga cuva za Real da se oporavi. Znaci Ljorente pocinje. Ocekujem i Rouza da pocne utakmicu.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Ocekujem:

        DDG - Valencia - Smalling - Bailly - Young (Darmian) - Herrera - Matic - Rashford - Miki - Mata - Lukaku.

        A nadam se da ce mozda Pogba da se vrati ili sansu da dobije McTominay sto da ne, vidjecemo.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Na jednoj aplikaciji sto koristim pise da se Pogba vraca tek u decembru. Ko zna zasto ne igra...

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

          Comment


          • Prekjuce sam ubacio Kejna u fantazi. Nema na cemu momci
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Prekjuce sam ubacio Kejna u fantazi. Nema na cemu momci
              Daj ubacuj KDB i Jesusa sto pre

              Comment



              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Evo i ovako video Zlatanovog intervjua.

                  sigpic

                  Comment


                  • Slušam podcast na sk u vezi utakmice united - sparsi, Gojko nešto jako trokira dok priča☺

                    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                    Keep it simple.

                    Comment


                    • Pre bih voleo da vidim MekTominija nego Ereru na terenu. Lik nema pas, nije kreativan, a sad više ni u defanzivnim zadacima nije koristan kao što je bio prošle sezone. Cenio sam ga zbog zalaganja i tog kapitenskog stava koji ima, ali je što se fudbalskih kvaliteta tiče veoma limitiran igrač.
                      Manchester United Serbia

                      Comment


                      • Gledam sad klip sa SMS, i da se ja pitam, ako zaista Barsa želi Andera lepo uzeti solidnu kintu i uložiti sve i dodati za dovodjenje Sergeja. Mali dominira sredinom u Seriji A... svaka mu čast. Kao da gledam Matica ali na jos znacajno višem tehničkom nivou, brzi plus mladji i može jos da napreduje.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • I ja sam za dovodjenje Sergeja. Dodatni + je sto je tezak fizikalac, sto Mo prosto obozava. Mislim da je on, makar na papiru, idealan veznjak za njega.
                          sigpic

                          Comment


                          • Koliko Lacio trazi? 100, 100+..?

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa Lotito priča kako je letos odbio 70 miliona... sad ga cene jos vise, dakle tu okvirno oko 100.
                              Nadam se da će ga Mo zeleti, a onda je na Maticu da učini svoje.
                              A beše čini mi se Nani je u Laciju, pa može i on da da koji savet.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Da sapne koju lepu...moze, moze
                                Svi se otimaju i traze ga...samo FSSu ne valja..mada nisam bas u toku zasto...a i bolje da nisam.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X