Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LS veoma teško. Sto se PL tiče akonse ne uzme Mo ili Cholo, samo da se plače. Ništa više.

    Zamisli da je Gigs na klupi protiv Pepa?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Erik von Štrohajm View Post
      Naredne 3 i po godine ce biti uzasno biti navijac Junajteda.

      Odmah da se pripremimo na redovna gazenja od strane Sitija, 3 titule i potencijalnu LS.
      Nope ako dovedu najveceg. AKo ga ne dovedu i zasluzuju da budu gazeni. Murinjo + neograniceni budzet, ne moze bolja kombinacija. Ima i on da dokaze neke stvari i da ih postavi na mjesto.
      sigpic

      Comment


      • Sumnjam da ce se to desiti. Jedina nada mi je Simeone ali znam odlicno da ce biti Rajan...
        sigpic

        Comment


        • Ako se odluce za tu soluciju onda i ne zasluzujemo nista bolje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik von Štrohajm View Post
            Sumnjam da ce se to desiti. Jedina nada mi je Simeone ali znam odlicno da ce biti Rajan...
            Sumnjam i ja ali to je jedino logicno ako zele da ostanu konkurentni. Murinjo nije bilo ko, to je najbolji menadzer na svijetu, imas ga slobodnog i voljnog da preuzme klupu Junajteda. I ne zelis ga. E pa onda ne zasluzujes jednostavno da si konkurentan i u borbi za trofeje. Zasluzujes da si mid table tim jer si sam to doveo i uradio klubu. Ispred Murinja stavljas Rajana Gigsa koji je tri utakmice u zivotu vodio. To nije ni amaterizam, to je sprdnja.
            sigpic

            Comment


            • Nije to sprdnja. To je rak.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Dobro, aman ima li makar nekih naznaka, slabih signalčića, tračeva, namigivanja... bilo čega što je vezano za nove/stare menadžere?

                Ili svi samo nagađamo?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Prihvatljivo kratkorocno resenje bi bio Emeri.

                  I kada kazem kratkorocno mislim na 2-3 godine, uostalom ne znam kom dobrom treneru istice ugovor ove ili sledece godine.Murinja sam otpisao, njegov dolazak bi se do sada vec desio.

                  Comment


                  • Koliko sam pesimistican ne bi me cudilo ni da Lvg dobije i tu trecu sezonu da nas unisti do kraja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Dobro, aman ima li makar nekih naznaka, slabih signalčića, tračeva, namigivanja... bilo čega što je vezano za nove/stare menadžere?
                      Nema, jedino dobro je sto ocigledno Vudvord ne zeli Gigsa i trpjece radije Van Gala do kraja sezone nego da da Rajanu ugovor. Jer Rajan ocigledno ne zeli da je interim, vec zeli posao za stalno.

                      Idealno je bilo krajem decembra dati Murinju posao, imao bi dovoljno vremena da se vrati u trku, imao bi i prelazni, pa iako je januar mogao je do par flaster pojacanja ako nista drugo ali Murinjo ne donosi dobru sliku klubu. Vazno je da SAF nije imao ispade, a evo i Van Gal ih nema

                      Sto se mene tice sve po zasluzi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Koliko sam pesimistican ne bi me cudilo ni da Lvg dobije i tu trecu sezonu da nas unisti do kraja.
                        Ih, jedino moze Junajted da unisti tako sto nece da obezbedi LS sto opet nije velika cena jer se moze vratiti kroz godinu-dve ako povuku prave poteze.

                        Bez uvrede navijacima Celzija, ali ne verujem da ce LvG da ima priblizno losu trecu sezonu(ukoliko je dobije) kao sto sada ima Celzi.

                        Comment


                        • United should hire Mourinho over Giggs, says Collymore
                          Thierry Henry says Man United must replace Louis van Gaal with Jose Mourinho
                          Svako zna sta treba da se uradi ali ne i u Mancester Junajtedu.

                          Man United board divided over Mourinho
                          I to je to. Prvo moraju da se srede stvari unutar kluba. Posto je to nemoguce nema nista od top menadzera, cak i da dodje mogu ga sabotirati i sta sve ne.
                          sigpic

                          Comment


                          • City je na papiru uradio brutalan posao. Liverpool se pati decenijama, Arsenal kao Arsenal stagnira i Wengeruje, dok su Chelsea i United opasno slabo odigrali planiranje, tj. reagovali na urušavanje i nekako naivno prepustili naftašima da se prezentuju kao najozbiljniji klub. Ispljuvaše ih svi zbog para, a do kraja će i Chelsea i United morati da udvostruče njihov trošak da upadnu u trku. Ne treba ni Totnem ostaviti po strani, Poketino šljaka toliko dobar posao da jedva čekam da vidim njihovu narednu sezonu i tim.

                            Odlično je za ligu što dolazi jedan veliki Pep, mogu samo ljubomorno da mu poželim dobrodošlicu i radoznalo čekam da vidim kako će takav projekat da funkcioniše. Ostali su dobili strašan zadatak što se tiče pripreme za 2016/17 ali je možda baš tako nešto bilo potrebno engleskim klubovima posle niza zastoja u LŠ-a, neko ko će da povuče timove.

                            Pep i Murinjo su bili realne opcije na onoj anketi, mislim da Simeone nije pa sam zato glasao za Pepa. Simeone je vrhunski menadžer, motivator i taktičar, ali zaista ne vidim razlog da dođe u Junajted dokle god mu Atletiko onako dobro funkcioniše, jednostavno mi to deluje kao korak nazad. Tamo već upravlja vrhunski razrađenom hemijom i prijatnom ulogom snažnog underdog tima protiv dva finansijska giganta, moralo bi bar nešto da se pokvari ili da dođe do zasićenja da bi čovek i pomislio na Junajted, na drugačiji i žešći izazov.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nema, jedino dobro je sto ocigledno Vudvord ne zeli Gigsa i trpjece radije Van Gala do kraja sezone nego da da Rajanu ugovor. Jer Rajan ocigledno ne zeli da je interim, vec zeli posao za stalno.

                              Idealno je bilo krajem decembra dati Murinju posao, imao bi dovoljno vremena da se vrati u trku, imao bi i prelazni, pa iako je januar mogao je do par flaster pojacanja ako nista drugo ali Murinjo ne donosi dobru sliku klubu. Vazno je da SAF nije imao ispade, a evo i Van Gal ih nema

                              Sto se mene tice sve po zasluzi.
                              Da, ovo manje-više sve znamo, mislila sam poslednjih dana da li se nešto novo priča, baš nekako tmurno sve ovo...bljaaaah
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ima tu i marktinskog poteza, vracanja same lige mozda i na tron, po strani sto je za mene Murinjo uvijek bio broj jeda i bolji od Pepa i tako je i danas.

                                Murinjo i Gvardiola vodeci dva Mancestera je jedini nacin da se parira Barseloni i Realu. Nikad dva Mancestera nisu bili ljuti rivali, jesu u poznim SAFovim godinama, stvorilo se to neko rivalstvo, neki naboj sa Mancinijem, ali bi ovo bilo ono pravo. Dva covjeka cesto i veci od svojih kluba bi sad radili u istom gradu, sa nenormalnim finansijskim mocima, dje svi zele da igraju za njih i obojica jure istoriju i zele da postanu i najbolji treneri svih vremena. To bi podiglo oba kluba, ligu i sto je najvaznije kvalitet fudbala. Moglo bi da bude epski.

                                Spoiler
                                Moglo bi, ali nece.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X