Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih i ti.. nekada.. ko da je to bilo pre ko zna koliko vremena
    Dobro, ništa strašno, faza samo, ne ide klubu, pa i mi posustali, biće bolje.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Debusi ?
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Comment


            • Mata zeli da ostane, Junajted ne zeli da proda. Glupost kaze Balag, nema od toga nista.

              Nema nikakvih transfera, nece dati Van Galu vise novca ocigledno.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Arsène Wenger has refused to allow Mathieu Debuchy to join Manchester United. (L'Équipe)
                  Ne zeli covek da nas dodatno oslabi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pauel je trebao da predje u Hal ali postoje neki problemi. Pereira bi na pozajmicu, Malaga i PSV ga zele ali ga Van Gal ne pusta.
                    sigpic

                    Comment


                    • CONFIRMED: Guardiola is joining Manchester City in the summer on a three-year deal.
                      Ocekivano, mada sam se potajno nadao, sad ili Murinjo ili nista od nas u blizoj buducnosti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Ocekivano, mada sam se potajno nadao, sad ili Murinjo ili nista od nas u blizoj buducnosti.
                        A Simeone?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Moze Simeone, ali mislim da nije realno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zozea je odma trebalo dovesti, sad bih volio kad bi odbio iako ga budu htjeli. Imas nezaposlenog najboljeg trenera danasnjice i ti se dvoumis izmedju njega i Gigsa. Pa to je toliko idiotski potez da se ne moze rijecima opisati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Naredne 3 i po godine ce biti uzasno biti navijac Junajteda.

                              Odmah da se pripremimo na redovna gazenja od strane Sitija, 3 titule i potencijalnu LS.
                              sigpic

                              Comment


                              • A sta tek reci o tome da je Lvg i dalje na klupi Junajteda, dodje mi da placem kad vidim sta su nesposobni ljudi uradili od kluba.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X