Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ali interesantno kako glumi dobrog momka pred utakmicu i onda svoje frustracije posle utakmice ne moze da iskontrolise.
    Covek i kad izgubi i kad pobedi, ma sta god da se desi ide redom i pozdravi trenera, igrace protivnickog tima, dok vecina trenera isfrustriana(sto je normalno) samo ode u svlacionicu. Kontam da ce vecina zaobici ovaj post...

    Comment


    • Pa to je licemjerno, onako se pozdraviti prije pocetka utakmice, kezi se posle utakmice i onda prva izjava jadna da ne moze biti jadnija. ALi on je procitan, cim ne dobije takva mu je reakcija i uvijek mu je neko drugi kriv. A kriv je samo on i niko drugi. No raznosili ste Rodzersa, a Klop je zasticena vrsta iz nekog razloga.

      Imali ste jednu sansu 100%, isto koliko i Junajted. Ako vama ovo znaci kidanje, onda ste bas u strahovitom problemu.
      sigpic

      Comment


      • Ma nismo pokidali, daleko od toga, bili malo bolji i to je to. Ipak sve je to uzalud, kad je rezultat na kraju najbitniji.

        Comment


        • Bili ste bolji to niko ne spori, ali ste imali jednu sansu za 90 minuta, isto koliko i Junajted koji nije dosao centar da predje. Niko Klopu nije kriv sto nije nasao nacin, niko mu nije kriv sto nije doveo stopera, sto nije doveo napadaca ako Firmino tome nije dorastao. Isto kao sto niko Murinju nije kriv sto nije doveo jos jedno krilo za kojim placemo. Ali kad si vec sebe doveo u ovu situaciju izvlacis maksimum iz onoga sto imas i ako Votford i Barnli mogu da imaju 12 bodova posle osam kola, Liverpul mora da ima barem pet vise, a nema nego je na tom nivou.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pa to je licemjerno, onako se pozdraviti prije pocetka utakmice, kezi se posle utakmice i onda prva izjava jadna da ne moze biti jadnija. ALi on je procitan, cim ne dobije takva mu je reakcija i uvijek mu je neko drugi kriv. A kriv je samo on i niko drugi. No raznosili ste Rodzersa, a Klop je zasticena vrsta iz nekog razloga.

            Imali ste jednu sansu 100%, isto koliko i Junajted. Ako vama ovo znaci kidanje, onda ste bas u strahovitom problemu.
            Pa zato sto jeste prijateljski, samo ga emocije previse vuku. Sto bi Colonel iz War for the Planet of Apes rekao, "SO EMOTIONAL!!!"

            Comment


            • Ako samo racunas velike sanse, zaboravio si onu kad je Can sa 4 metra prebacio gol posle Gomezovog centarsuta.

              Comment


              • Zaboravio sam onda i sut Matica, 20 cm ispod i tri golmana ne bi odbranila.

                Presmijesno je govoriti o nekoj strasnoj partiji Liverpula, potpuno impotentno na nivou utakmice.
                sigpic

                Comment


                • Mancester Junajted dodje na Enfild da se brani bez namere da napadne gol u drugom poluvremenu, a tebi je problem Klop.

                  Ne znam sto imas tolki problem s njim, ja prvi ne podrzavam ovo sto prica, ali zasto za ime Boga to tebe zanima?

                  Comment


                  • Zato sto sere po klubu za koji navijam potpuno neosnovano. Zasto tebe zanima sto mene Klop zanima?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zato sto sere po klubu za koji navijam potpuno neosnovano. Zasto tebe zanima sto mene Klop zanima?
                      Tebe nervira Klop od pocetka sezone, svaku njegovu izjavu komentarises. Ali dobro, u pravu si. Nije na meni da komentarisem ovde. Bolje da uzivamo u magijama Mancester Sitija koga predvodi mocni Pep

                      Comment


                      • Nervira me od prosle jos, Mancester je sabio Liveprul na Trafordu, dao gol iz ofsajda, a ovaj i dalje prica o tome. Tada nije pricao o pristupu i ko je bio bolji. Krivio je duge lopte, vjetar i ofsajd. I nastavio je ove sezone. Je li on javna licnost? Imam li pravo da ga komentarisem? Trci li neko za vama i pita li se sto komentarisete Murinja stalno i nazivate prevodiocem? Pitanja su retoricka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pusti ih pobeda, valjda I sam znas sta su pricali o Murinju, pa im je sada omiljeni lik. "Promenio" je ponasanje. Da Klop dodje za 5-6 godina u Junajted, bio bi najjaci na svetu.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Pusti ih pobeda, valjda I sam znas sta su pricali I Murinju, pa im je sada omiljeni lik. "Promenio" je ponasanje. Da Klop dodje za 5-6 godina u Junajted, bio bi najjaci na svetu.
                            Meni je uvijek bio omiljeni lik i najveca zelja da sjedne na klupu Mancestera, evo ti ga bici pa ga pitaj ko ga je najvise kitikovao od kad je na klupi Junajteda. Ali fakti su fakti, a fakat je da se Murinjo normalno ponasa u odnosu na prije, sto mene prvog jako nervira jer ja volim Murinja zbog mind games prevashodno, a isto tako je fakat da je Klop licemjerna harizmaticna isfrustrirana kmecava beba. Kad dobije onda su sve osmjesi, srne i livade. Ima i potoka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nervira me od prosle jos, Mancester je sabio Liveprul na Trafordu, dao gol iz ofsajda, a ovaj i dalje prica o tome. Tada nije pricao o pristupu i ko je bio bolji. Krivio je duge lopte, vjetar i ofsajd. I nastavio je ove sezone. Je li on javna licnost? Imam li pravo da ga komentarisem? Trci li neko za vama i pita li se sto komentarisete Murinja stalno i nazivate prevodiocem? Pitanja su retoricka.
                              Niste nas sabili. Obe ekipe su imale sanse, odlicne sanse.

                              Ja nisam generalizovao, tako da nemoj ni ti. Ja nikada Murinja nisam nazvao tako, sta vise ga cenim.

                              Slobodno ga prozivaj, imate dobar rezultat za sada u ovoj sezoni, tebi je glavni problem Klop. Ne mogu da zamislim kako bi ti bilo da igramo dobro i pobedjujemo.

                              Comment


                              • U mojoj knjizi jedna ekipa je imala mngoo vise sansi i pokusaja. Vi ovo nazivate sabijanjem, valjda i ja imam prava da isto kazem za tu situaciju?

                                Oces da kazes da sam isfrustriran kao Klop? Fino to pakujes borcu za ljudska prava.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X