Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zero View Post
    Hahhahahahahahhahaahahhaha, jel poenta da Martial igra bolje?
    Pitaj one koji su to stavili
    Hazard je najbolji igrač lige, ali Martial definitivno ima talent da za par godina bude takav igrač
    Tek ima 21g a pogledaj sto sve radi ove sezone i pod Van gaalom



    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Evo ja prvi koji sam najvise kritikovao Felainija kazem da sada kida i svaka mu cast. Tu se vidi pecat trenera koji zna kako da izvuce maksimum iz njega, i ima samopouzdanje sto je za njega najbitnije. Kad ga nema, udara i gresi pasove kao na traci, sada igra mozda i najbolji fudbal u karijeri.

      Protiv Liverpula ocekujem Matic-Fela-Erera ako se nesto drasticno ne promeni.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Mene zanima sta @Erik ima da kaze na kontu Felainijeve forme? Ne likujem, nego me zanima da li i dalje jedva ceka da mu vidi ledja ili je malo popustio i uvideo da Fela moze biti izuzetno koristan clan rotacije. Slag na tortu je sto mu je ovakva forma u odredjenoj meri odrziva. Igrao je on na skoro pa ovakvom nivou dve godine u Evertonu. Sad igra fudbal zivota i dostojan je Junajteda. Nije naravno materijal za prvih 11 cele sezone, al bolju rotaciju tesko da mozes dobiti.
        Svaka cast, igra fenomenalno.

        Na stranu golovi, odlican je u polju, odlicno odradjuje takticke zadatke, dobar u defanzivi, odlican pri branjenju protivnickih kornera/prekida. Jednostavno u posedu, ne komplikuje, ne pravi se pametan.

        Naklon Murinju i njemu na preokretu u formi.
        sigpic

        Comment


        • U slučaju Felainija 'Posebni' potvrdio kakav je stručnjak. Izvukao iz njega samo najbolje ono loše smanjio na minimum. Istrpeo je prošle sezone njegove greške i hirove i sad ubira plodove svoje stručnosti. Ovo je onaj Fela iz vremena dok je nosio plavi dres Karamela.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Evo ja prvi koji sam najvise kritikovao Felainija kazem da sada kida i svaka mu cast. Tu se vidi pecat trenera koji zna kako da izvuce maksimum iz njega, i ima samopouzdanje sto je za njega najbitnije. Kad ga nema, udara i gresi pasove kao na traci, sada igra mozda i najbolji fudbal u karijeri.

            Protiv Liverpula ocekujem Matic-Fela-Erera ako se nesto drasticno ne promeni.

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk
            Matica.

            Comment


            • Ne mogu vam opisati koliko mi je drago zbog Felainija, ali mene ipak najviše oduševljava Jang. Nije igrao veoma dugo, ja sam čak u jednom periodu ovog leta zaboravio i da on postoji, a njega Murinjo odjednom stavi na levog beka i on krene da kida. Doduše, ostaje da vidimo kako će se snaći na toj poziciji protiv brzih i napadački orijentisanih ekipa, ako uopšte bude igrao protiv takvih.
              Manchester United Serbia

              Comment


              • Ja sam isto medju vecim kriticarima Felainija ali ove sezone nema sta da se kaze, igra fenomenalno i svaka cast i Zozeu sto ga je vratio u zivo




                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Janga defanzivno juce Dzons vukao, a za ofanzivu svaka cast.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jang je par puta ima problema sa krilom KP, mislim Townsend da je u pitanju.

                    Jang je bas zahvalan igrac za imati u timu, zbog rotacije jer moze i desno i lijevo da igra i nikad se ne buni.
                    Mnogo znaci kad igra on ili So jer prodise ta strana i otvori prostor Rasfordu ili Marsijalu


                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ima Jang te propuste u odbrani kad ga igra ponese pa završi duboko napred ali sve ispravi sjajnim ubacajima gde predstavlja permanentnu opasnost po rivale.

                      Comment


                      • Jang je igrac koji u ovom Utd ima najbolji centarsut... Jednostavno zna tu njegovu kiflu da uputi tacno tamo gdje je neki igrac a posebno je opasno kad su Lukaku i Fela u 16m

                        Mogao bi Lukaku da odmori sad u mecevima Belgije, kvalifikovali su se a bitno je da Matic i ostali nosioci izadju nepovrijedjeni


                        Miki28
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Jang je kidao u prvoj sezoni LvG na levom beku, misterija mi je prava kako je odjednom ispao iz bilo kakve price za tu poziciju.A i Felaini je isto imao i vise nego dobru rolu kod LvG u prvoj sezoni.Nikad njemu nisam zeleo da vidim ledja, samo sam zeleo da bude cetvrta opcija u vezi, a on je ove godine i dalje treca.Nije sada on odjednom proigrao, njemu itekako lezi kada ima jos dva veznjaka pored sebe i kada ima malo vecu slobodu.

                          Comment


                          • Cekaj, mi smo u ligi primili golove samo od Stouka?
                            sigpic

                            Comment


                            • Nego kada bi Murinjo doveo ovog lika sledece sezone za desno krilo...

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Cekaj, mi smo u ligi primili golove samo od Stouka?
                                Nije da smo ni imali neke druge protivnike, ali da samo od Stouka.



                                Inace bojim se, ne znam zasto, ali sledece tekma je na Enfildu, a posle pauze je. Liverpul u losoj formi, mi u dobroj. Kad nas presece pauza, moze svasta da bude

                                Comment

                                Working...
                                X