Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fela se vraća na nivo igara iz Evertona kad je bio stub Karamela i jedan od cenjenijih igrača PL na svojoj poziciji. Svakako najveće zasluge idu na račun Murinja.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • A ovo da je VVD najbolji stoper lige, po meni nije, ali dosta napadaca je reklo da je protiv njega najteze. Smalling kad se ne bi povredjivao toliko mogao bi biti lagano najjaci stoper, ovako je lomljiv.

      Comment


      • Oba naša štopera i Smoling i Džons kao da su od stakla. Skloni.povređivanju.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Razlika po 1603294609 put i ovde i na ostalim temama... VVD rekao dosta pre pocetka priprema da hoce da ode, Coutinho je rekao dan pred prvu utakmicu, gde Klopp cele pripreme ekipu ono njega pravi.
          Ne znam ili se pravis lud ili stvarno ne razumes.
          Ne znam, meni je bilo sasvim jasno da Coutinho hoće transfer i pre kraja prelaznog roka. To je bilo jasno i Kloppu.

          Kad igrač ćuti celo leto, a drugi tim ne krije da je zainteresovan za njega, ćuti samo da čuva sigurnu luku, tj da osigura dobar tretman navijača i kluba, just in case. Ukoliko se desi da Barca odustane od transfera, pošto nije bilo sigurno da Barca hoće i njega i Dembelea. Generalno da Neymar nije otišo, Barca ne bi bila očajna da dovede Coutinha. I on je to znao, ili barem neki njegov menadžer, savetnik, pa je zato i ćutao da se ne ispali ako Barca posle odbijene ponude od 100 miliona kaže "Ok, ne nudimo više, nismo toliko očajni, ko vas jebe"

          Znači, možeš da kažeš "Igrač sam Liverpula, ne želim da idem nigde". Ukoliko ćutiš dok Barca nudi, znači da hoćeš da ideš. To je valjda svima bilo jasno.

          Kad je došao kraj prelaznog roka, Barsa očajna da ga dovede, on je uvideo da ipak mora da izadje i da kaže "Hoću transfer".
          Diskutabilno je šta je funjarskije, da li da se ćuti ili da se od početka roka priča kako hoćeš da predješ nigde.
          Ali nemoj da se zavaravamo, Coutinho je hteo taj transfer mnogo pre tog formalnog zahteva transfera...

          Comment


          • Sve i da nije razmišljao o napuštanju Liverpula kad dobiješ poziv Barse ne možeš da ostaneš imun. Barsa je Barsa iako ne volim te smradove.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Ne lupetaj majke ti, njegovo prvo izjasnjavanje je bilo dan pred Watford, ne rec nije rekao do tada. Ne znam ni zasto se lozim ovoliko...

              Comment


              • Ma sve je to nista, kad pogledas koliko je kapitena pobjeglo iz Arsenala

                Comment


                • Comment


                  • Mene zanima sta @Erik ima da kaze na kontu Felainijeve forme? Ne likujem, nego me zanima da li i dalje jedva ceka da mu vidi ledja ili je malo popustio i uvideo da Fela moze biti izuzetno koristan clan rotacije. Slag na tortu je sto mu je ovakva forma u odredjenoj meri odrziva. Igrao je on na skoro pa ovakvom nivou dve godine u Evertonu. Sad igra fudbal zivota i dostojan je Junajteda. Nije naravno materijal za prvih 11 cele sezone, al bolju rotaciju tesko da mozes dobiti.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Since 15/16 in the Premier League...

                      Hazard:

                      [emoji413] 71 Games
                      🅰️ 8 Assists
                      ⚽️ 20 Goals

                      Martial:

                      [emoji413] 62 Games
                      🅰️ 12 Assists
                      ⚽️ 18 Goals


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Mene zanima sta @Erik ima da kaze na kontu Felainijeve forme? Ne likujem, nego me zanima da li i dalje jedva ceka da mu vidi ledja ili je malo popustio i uvideo da Fela moze biti izuzetno koristan clan rotacije. Slag na tortu je sto mu je ovakva forma u odredjenoj meri odrziva. Igrao je on na skoro pa ovakvom nivou dve godine u Evertonu. Sad igra fudbal zivota i dostojan je Junajteda. Nije naravno materijal za prvih 11 cele sezone, al bolju rotaciju tesko da mozes dobiti.
                          Sad moze da igra onako napadacki kao u Evertonu jer ima Matica, Pogba igra dobro isto najvise zbog Matica.
                          Matic je najvazniji sraf u United, bas me interesuje kako bi bez njega delovali mesec dana.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Sad moze da igra onako napadacki kao u Evertonu jer ima Matica, Pogba igra dobro isto najvise zbog Matica.
                            Matic je najvazniji sraf u United, bas me interesuje kako bi bez njega delovali mesec dana.
                            To je bar jednostavno. Kao i prosle sezone.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Hahhahahahahahhahaahahhaha, jel poenta da Martial igra bolje?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Marsijal protiv Kristal Palasa upisao 100-ti nastup u dresu Uniteda.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X