Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Van Dajk je činio sjajan štoperski tandem sa Fonteom. Kako su ih razdvojili ne zna se koji je nekonstantniji u formi.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Daleko je VVD od najboljeg stopera,korektan al nista specijalno u formaciji 3 pozadi bi najvise pruzio ovako solidan, a danas je bio jedan od losijih u Sotonu cak je i penal napravio...al najveca zabluda od svega da bi on nesto vise ucinio za LFC da su ga doveli,pa on ne moze sam da drzi odbranu ,a Liverpulu posle povrede Klajna trebaju 4 zamene pozadi...ovo kako o njemu pricaju fanovi LFC neko ko bi pomislio da se radi o novom Riu Ferdinadnu..

      Comment


      • Nije Svet ovaj forum.

        Igrom slučaja me jednom Carragher retweet-ovao na tviteru, pa me od tad prate više navijača Liverpoola nego Utd-a, a i ja dosta LFC-ovaca pratim.
        Iako tviter nije 100 posto ispravno merilo, u današnje se vreme može na osnovu tvitera i dešavanja na istom, fenomena i sl. donositi zaključak o reakciji i stavu odredjene društvene grupacije i javnosti.
        Plus utisak iz rl-a...

        Apsolutno je u navijačkoj javnosti stvoren taj konsenzus, iako možda ne misle svi tako.


        Kao što je konsenzus npr da se Runi i dalje voli kod navijača Utd-a, iako ima i nas koji nemamo lepe reči za njega. Ja sad ne mogu da kažem "Ma odakle ti da Runi predastavlja legendu navijačima Uniteda?"
        Tako je kako je...

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Nije Svet ovaj forum.




          Kao što je konsenzus npr da se Runi i dalje voli kod navijača Utd-a, iako ima i nas koji nemamo lepe reči za njega. Ja sad ne mogu da kažem "Ma odakle ti da Runi predastavlja legendu navijačima Uniteda?"
          Tako je kako je...
          Da pogodim npr Vidica ili Beckhama smatraš legendom Uniteda a najboljeg strijelca u povijest kluba ne
          Uz Giggsa i Scholesa Wayne je daleko najveći igrač united i jedva od najvećih legendi kluba
          Na stranu zahtjev za transferom i ostalo negativno ali pojedinci imaju Strasno kratko i loše pamćenje
          Pritom se zaboravlja njegovo žrtvovanje za ekipu na krivoj poziciji i borba za svaku loptu...
          i gotovo s tom on je igrač drugog kluba ali me užasno nervira kad netko omalovažava legende kluba a hvali pojedince koji su tek došli i nebi mogli tim legendama cistit kopačke kad su ovi bili u primeu




          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Niko Runija ne omalovažava. Meni je 'Šrek' bio jedan od omijenijih. Gde god da si ga postavio odigrao je bez pridike i što je najvažnije sve zadatke ispunio besprekorno. U Unitedu samo golman nije bio. Ali zadnje 2-3 sezone nije bio na visini, čak ću reći bio jedan od lošiji.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Lukaku bas mora da odmori malo. I Matic. Ovo ostalo se cini mi se lepo rotira.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Lukaku bas mora da odmori malo. I Matic. Ovo ostalo se cini mi se lepo rotira.
                Najbolje je da u ligi prvaka odmore jer imamo laganu grupu i bez njih možemo sigurno dobit protivnike
                Neka se čuvaju za epl


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Da, mada vidis da Mo skoro i da ne drzi zajedno Marsijala/Rasforda na terenu. Tacno nam fali jos jedan ofanzivac (Ibra) za rotaciju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Da pogodim npr Vidica ili Beckhama smatraš legendom Uniteda a najboljeg strijelca u povijest kluba ne
                    Uz Giggsa i Scholesa Wayne je daleko najveći igrač united i jedva od najvećih legendi kluba
                    Na stranu zahtjev za transferom i ostalo negativno ali pojedinci imaju Strasno kratko i loše pamćenje
                    Pritom se zaboravlja njegovo žrtvovanje za ekipu na krivoj poziciji i borba za svaku loptu...
                    i gotovo s tom on je igrač drugog kluba ali me užasno nervira kad netko omalovažava legende kluba a hvali pojedince koji su tek došli i nebi mogli tim legendama cistit kopačke kad su ovi bili u primeu




                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Za mene su Evra, Rio i Vidić veće legende Uniteda. To zalaganje na terenu nije dovoljno da nekog smatraš legendom Uniteda, nismo klub sa pogrešnim stranama komunizma pa da postoje večne zasluge, kredit i slične patetične gluposti...
                    To što je nekad bio vanserijski i fenomenalan igrač ne čini ga automatski legendom.
                    I Park je ginuo za klub. Pa i Tevez je ginuo na terenu, pa je bio smrad prema klubu, kao i maltene prema svakom u kojem je igrao, izuzev Boce. Evo sad šta je uradio KInezima....
                    Oni su debelo plaćeni da rade svoj posao, nekima je u uračunato u kompetenciji taj deo, da trče, rade sve poslove i slično i shodno tome i primaju veće plate nego da ne trče. To im je deo kvaliteta i kad sednu da pregovaraju za novi ugovor, to im ulazi u kvalitete koje prilažu i nude za ugovor i ogromnu cifru.
                    Trčanje na terenu i borbenost, u velikom timu, se podrazumeva, Ozil pattern nije nešto što je merilo za velike klubove.

                    Legenda postaješ kad radiš stvari van toga a tiču se odnosa prema klubu. Rooney to nije uradio, i za mene nije legenda, nego samo bivši World Class igrača koji na kraju dana je uspeo da svede saldo na +1, +2 dobre sezone u Unitedu. Imao je, relevantno za zaključak, nemali broj sezona gde se provlačio, igrao na reputaciju, staru slavu, zlostavljao klub i bio totalno mediokritet od igrača.
                    Samim time što je pokušao da se stavi iznad kluba, samim time što je 2 puta izdao klub, samim time što nije osetio važnost kluba koji mu je dao priliku da verifikuje svoj world class potential, nije legenda kluba.

                    Ali kao što rekoh gore. To je samo moj stav, i na opštu sliku i celokupan stav navijača je nebitan jer je stav kao moj u manjini.
                    O tome sam pričao.


                    Btw. ja sam nekada obožavao Runija, bio mi je jedan od omiljenih igrača Uniteda... Nemam nikakav difoltni hejt prema njemu
                    Last edited by Busby Babe; 30-09-17, 20:32.

                    Comment


                    • Svi koriste svoje minute osim Erere. Baskijceva uloga u Unitedu "ni na nebu ni na zemlji"'

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Inače on subject, tj današnja tekma.

                        Ako se vrati Smalling u svoju top formu, bićemo tek zajebani pozadi. Kad igra ovako, nemamo mu ravnog štopera u ligi. Jednostanvo je presurovo moćan u svakom duelu. Kao odrasli čovek protiv petlića koji su 2 leta udaljeni od puberteta.

                        Odigralo smo autoritativno i rutinski dobili ovo. I pored nekih grešaka Matića, ja sam prezadovoljan i ovom utakmicom. Jednostavno način na koji on igra, je vrhunski, pa makar se desile i neke greške.
                        Bekovi sjajni, Jang kida.

                        Fellaini ponovo jedan od najboljih na terenu, a bio bi to i da nije postigo 2 gola. Baš deluje sveže, okretno, lagano uzima duele, odlično se kreće, odličan govor tela.

                        Comment




                        • https://twitter.com/MUFCEdit/status/914160748150034432

                          Comment


                          • Ali dribling Marsijala kroz noge protivniku za mene fascinacija dana. Svakim novim potezom oduševljava me.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ako nastavi ovako cijele sezone, vec sledece ce se protivnici mentalno raspadati kad vide njega na terenu. Izbacuje ih momak prelagano...

                              Fela se preporodio kod Murinja. Gdje su sad dusmani da kazu da ga treba prodati

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                ili ovako
                                Razlika po 1603294609 put i ovde i na ostalim temama... VVD rekao dosta pre pocetka priprema da hoce da ode, Coutinho je rekao dan pred prvu utakmicu, gde Klopp cele pripreme ekipu ono njega pravi.
                                Ne znam ili se pravis lud ili stvarno ne razumes.

                                Comment

                                Working...
                                X