Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zelim Ozila ali tesko da ce biti gori od Mikitarjana
    sigpic

    Comment


    • Dibala uvek pre Grizmana.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Dibala uvek pre Grizmana.
        U brutalnoj je formi, mada ga sad Juve ne bi pustio ispod 200 milki sigurno.

        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Dibala uvek pre Grizmana.
          Talent wise da, ali imaj na umu i da se desi da bi Dibala bio samo 1 u nizu koji bi posle potrcali za Realom/Barsom dok bi ti Grizman dao najbolje godine + je veliki navijac Junajteda. Samo iz tog razloga bih pre doveo Grizmana iako se nominalno slazem sa tobom.
          sigpic

          Comment


          • Hari Kejn ispred svih. Klasa od napadača uz to ne bi čekali na adaptaciju.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Da da nismo potrosili pare i poziciju napadaca ovog leta.
              sigpic

              Comment


              • Jeste Vlajko, promasuje i Lukaku ali ne unosi negativnu energiju i do sad to nije uticalo mnogo na rezultate, eto taj Stouk.

                Zlatan kad nema svoj dan ekipa nema sanse da uzme vise od 1 bod i to je kraj svake price, sutira po 10 puta, unosi nervozu. Bice on pojacanje ako bude i na 50%, ali ne verujem posle onakve povrede, koliko god on se hvalio po instagramima

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Cekaj ti stvarno vjerujes u to? Pa ako toliko unosi nervozu i ako je kancer ekipe sto svi od cistacice preko igraca do Murinja pricaju o njegovom pozitivnom uticaju na kompletnu ekipu? Tebi je Zlatan problem bio koji je maltene single handedly nosio ekipu, zasto bi igrac bio kriv za tako nesto? Zasto nisu saigraci koji ga ne prate ili trener koji je to dozvolio da zavisi od igraca sa 35 godina i koji se iskljucivo uzdao u njegove sposobnosti da nosi ekipu? I posle svega toga on dobija novi ugovor i moli se da ostane? Pa brate ako je Zlatan bio problem, a ne oni koji su promasivali vise od njega(podsjeticu te da Erera nijednom nije pogodio okvir gola u sezoni maltene) onda su trebali da micu govna i da ekipa prodise, ne da ga moli i navijaci i uprava. I da ga ne moli Lukaku velicanstvenopozitivni za broj i da je srecan kao malo dijete sto mu je ovaj dozvolio da uzme broj, to su njegove rijeci. Niko nije veci od kluba valjda, Zlatana su krivili i sto je Martijalu uzeo broj, a tu nije kriv niko do Mancester Junajted.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja bih samo Kejna, nema veze sto je dosao Lukaku, sibaj s njim i Belgijancem onda, jer samo dovodjenje Lukakua je sjebalo Rasforda, tako da mi je sad svejedno potpuno. Ali Kejn je sve, trci i radi za dvojicu, presing, moze dje oces u napadu, covjek svaku ekipu cini znacajno boljom. Ako se Totenhem prospe eto sanse, ali nece se prosuti iako zaradjuju njihovi igraci mnogo manje od onoga koliko vrijede, a i otici ce u Real vjerovatno. Totenhemove zvijezde tamo zavrsavaju.

                    Koliko me nervira ovo sto stoper mora da ima Skolsov pas, toliko me nervira i sto kao u modernom fudbalu nema mjesta za formaciju sa dva napadaca. Mrs u pm.
                    sigpic

                    Comment


                    • Aj procitaj moju zadnju recenicu, zelim da se vrati i ako je na 50% od prosle sezone on je pojacanje za tim.
                      Moje mislenje je da Lukaku je bolji izbor kao prvi napadac Junajteda umesto Ibrahimovica i vreme ce pokazati dali je to tacno.
                      Zlatan je takav igrac da sve mora da bude podredjeno njemu, i naravno ne moze to svako jer on ima kvalitet za to, ali to ti je 50-50 uvek, i za to je kriv i sam trener ali ne mozes drugacije sa njim.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Bice isti apsolutno sto se skilla i pasa tice, Skols i kad je izgubio brzinu i snagu dominirao je jer nije izgubio pas i sposobnost da kontrolise utakmicu. Zlatan ne moze izgubiti skill koji posjeduje, koji je fantastican, moze da pati vise fizicki i ne treba da igra svaku utakmicu po 90 minuta, ali moci ce da odigra utakmicu nedeljno bez problema vjerujem, ako ne cijelu, a ono 60-70 minuta. Ali to nije bitno, ja ne mogu samo da razumijem kako jer to Ibrahimovic bio kriv za sve nase remije, a ne ide ni dio krivice na saigrace mu i posebno na trenera kojem je bio glavni igrac i koji mu je kako kazes sve podredio. Prvo zasto mu je sve podredio ako nije dovoljno dobar? I drugo zasto nismo igrali barem malo bolje nego smo bili mnogo gori od kad se povrijedio? Zasto nismo bili efikasniji? Zasto nismo stvarali sanse i zasto je bila veca dosada nego pod Van Galom?

                        Mi sad imamo rezultate, ja sam Dusanu rekao sjetice se on, ovi promasaji se moraju vratiti, ako ne ove, vratice se sledece sezone, u ovom trenutku sve ulazi, ali nemojmo da se zavaravmao, mi ni blizu ne stvaramo toliko sansi niti ulazimo u sanse kao prosle sezone u ovo doba. Mi smo kompaktniji, defanzivno sredjeniji i to je sjajno i sjajno je sto se vidi Murinjov pecat, sto je ekipa zrelija, sto je Mikitarjan efikasan, ali ovo sto on npr. igra je po meni apsolutno neodrzivo na duze staze. Mi imamo sad 4-5 sansi po utakmici realno i iskoristimo vecinu, kad se otvori utakmica zgazimo, fizicki smo premocni i sve je to sjajno, ali prosle sezone smo imali utakmice kad su se redjale sanse kao na traci i promasivalo se nenormalno, od Zlatana preko svih ostalih i to se moralo okrenuti. Takav je fudbal. Medjutim da su drugi koristili trecinu od onoga sto su promasivali kao Zlatan, dje bi nam bio kraj. Ja sam ubijedjen kad se vrati da cemo imati mnogo vise sansi nego sto ih trenutno stvaramo, a kao i uvijek je kljuc u odbrani sredjenosti sredine i odbrane. Matic kljuc za sad, morace i Pogba da istupi kako sezona bude odmicala, nema da se krije, nego mora da bude jedan od nositelja igre.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pozdrav ljudi, bio sam na putu pa nisam mogao gledati utakmicu, samo malo hajlajtse maloprije i vidim da je bila uzasna utakmica ali 3 boda su 3 boda




                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Bice isti apsolutno sto se skilla i pasa tice, Skols i kad je izgubio brzinu i snagu dominirao je jer nije izgubio pas i sposobnost da kontrolise utakmicu. Zlatan ne moze izgubiti skill koji posjeduje, koji je fantastican, moze da pati vise fizicki i ne treba da igra svaku utakmicu po 90 minuta, ali moci ce da odigra utakmicu nedeljno bez problema vjerujem, ako ne cijelu, a ono 60-70 minuta. Ali to nije bitno, ja ne mogu samo da razumijem kako jer to Ibrahimovic bio kriv za sve nase remije, a ne ide ni dio krivice na saigrace mu i posebno na trenera kojem je bio glavni igrac i koji mu je kako kazes sve podredio. Prvo zasto mu je sve podredio ako nije dovoljno dobar? I drugo zasto nismo igrali barem malo bolje nego smo bili mnogo gori od kad se povrijedio? Zasto nismo bili efikasniji? Zasto nismo stvarali sanse i zasto je bila veca dosada nego pod Van Galom?

                            Mi sad imamo rezultate, ja sam Dusanu rekao sjetice se on, ovi promasaji se moraju vratiti, ako ne ove, vratice se sledece sezone, u ovom trenutku sve ulazi, ali nemojmo da se zavaravmao, mi ni blizu ne stvaramo toliko sansi niti ulazimo u sanse kao prosle sezone u ovo doba. Mi smo kompaktniji, defanzivno sredjeniji i to je sjajno i sjajno je sto se vidi Murinjov pecat, sto je ekipa zrelija, sto je Mikitarjan efikasan, ali ovo sto on npr. igra je po meni apsolutno neodrzivo na duze staze. Mi imamo sad 4-5 sansi po utakmici realno i iskoristimo vecinu, kad se otvori utakmica zgazimo, fizicki smo premocni i sve je to sjajno, ali prosle sezone smo imali utakmice kad su se redjale sanse kao na traci i promasivalo se nenormalno, od Zlatana preko svih ostalih i to se moralo okrenuti. Takav je fudbal. Medjutim da su drugi koristili trecinu od onoga sto su promasivali kao Zlatan, dje bi nam bio kraj. Ja sam ubijedjen kad se vrati da cemo imati mnogo vise sansi nego sto ih trenutno stvaramo, a kao i uvijek je kljuc u odbrani sredjenosti sredine i odbrane. Matic kljuc za sad, morace i Pogba da istupi kako sezona bude odmicala, nema da se krije, nego mora da bude jedan od nositelja igre.
                            Jesi to rekao da ce se vratiti. Ali je to nebitno kada je prosla sezona u pitanju. Ja sam ti rekao da ce biti kasno - i bilo je sto se prosle sezone tice. Jedino sto je dobro je sto se uzela LE i tako obezbedila LS.
                            E sada bitno je ako se gleda duzi vremenski period od nekoliko sezona - pod uslovom da kostur ekipe ostane isti. Znaci da gro igraca koji su igrali proslu igra i ovu sezonu. I to se sve polako vraca i uklapa. Samo sto ima tu i do Zlatana, jer je on predator. On gde god da je igrao igrao je tako sto se kompletna ekipa podredila njemu i tako ostatak tima na neki nacin patio. To je moglo da mu prodje u Interu (kada je Serija A izostankom Juventusa i nenormalnim jacanjem Intera - Dosli Ibrahim i Vijera mogla da se uzme), to mu je prolazilo u PSG (predominatan tim za Francusku ligu). Gde god nije moglo tako on se tu nije dugo ni zadrzavao: u Juventusu, u Barsi: secam se koliko sam ga gotivio kada je tek dosao u Juve, ali je imao slicnu sezonu kao i ovu u Junajtedu - postigao je manje golova doduse jer se nije sve igralo na njega (prejak je tada Juve bio i imao brdo opcija) ali je takodje mnogo prilika, i to odlicnih prilika masio. Samo sto su Juve tada i nesto kasnije Barselona bili prevelike masinerije fudbalske da bi rezultatski patile (prejaki sistemi i brdo igraca svetske klase). I to njemu nije odgovaralo i on je samo cekao nekakv razlog da ode: degradiranje Juventusa mu je posluzilo kao odlican izgovor, dok mu Pep nije odgovarao u Barsi, pa je to bio jos jedan izgovor.
                            Videlo se prosle godine u Junajtedu. Sve slicno, da ne kazem isto kao i u PSG. On je glavna faca, o njemu se najvise prica, sve ide na njega - ostali igraci ne mogu toliko da dodju do izrazaja. A kompetentna liga i rezultat tima je ocigledan. Nis proigrali kada je on odsustvovao zbog povrede iz vise razloga. Prvi je sto su bacili karte na LE, jer su videli da im PL tj top 4 izmice skoro sigurno, a drugi je (i mnogo bitniji) taj sto je vrlo tesko kada usred sezone menjas koncepciju i ne mogu igraci tako lako da se naviknu. Vidis kako sada kada je proslo malo vise vremena i kada su se fino uigrali i kada se centarfor ne vraca do pola da prima loptu i kreira (jer je sredina dolaskom Matica postala jaca i stabilnija pa i kreativnija) nema toliko problema sa realizacijom, jer se spic fokusira na ono sto treba da radi - daje golove, a ne trosi se na ostale stvari. Kao sto se Zlatan trosio.
                            Zavrsnica je proradila - pocelo je svima da ulazi - samo sto se to desilo bez Zlatana u ekipi. On doprinosi - glupavo bi bilo reci da ne doprinosi, veliko bi to potcenjivanje bilo njega kao igraca, medjutim u mnogim situacijama vise steti nego sto koristi.
                            Opet to sto sada sve ulazi je prica za ovu sezonu, nema tolik oveze sa proslom i vrlo je bitna stavka sto se tice borbe za titulu (konacno ce valjda i taj Junajted biti konkurentan za PL). Samo sto ce im ove godine biti znatno teze nego prosle jer je Siti nenormalno jak i sto je jos bitnije igra odlicno, ali neka budu konkurentni i neka zavrse u top 3 i verujem da bi svi ovde bili srecni jer bi to svakako bio napredak. Sve preko toga tipa titula u PL ili nekim cudom polufinale ili finale ili pehar u LS je neverovatan uspeh za ovu ekipu. Koja je vrhunska da se razumemo - ima tu pojedinaca koji koliko god ih neki hvalili jednostavno nisu dovoljno dobri da nose dres Junajteda, ali mnogo vise ima igraca koji to i te kako zasluzuju...
                            Da li je Zlatan jedan od njih? Pa po igrackim kvalitetima sigurno jeste, ali po svom uklapanju u celinu i sposobnosti da individualizam prilagodi kolektivnom uspehu - tesko. Uzevsi u obzir da ima pun kurac godina i da njegova zamena Lukaku trenutno igra odlicno ne treba on Junajtedu ni za sta - surovo realno. Treba ga ispostovati, nahraniti mu malo ego - ali ne previse naravno. Zbog svega sto je uradio u svojoj karijeri i zbog onih tridesetak golova iz prosle sezone i onda mu na kraju ove treba reci dovidjenja....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Talent wise da, ali imaj na umu i da se desi da bi Dibala bio samo 1 u nizu koji bi posle potrcali za Realom/Barsom dok bi ti Grizman dao najbolje godine + je veliki navijac Junajteda. Samo iz tog razloga bih pre doveo Grizmana iako se nominalno slazem sa tobom.
                              To ima logike. S tim sto ja mislim da bi on koketirao i sa Realom gde god da se nalazi a da to nije Atletiko. Takav sam utisak stekao o njemu, ljigavo i odvratno je bilo kako je koketirao sa nama prosle sezone, mrzim kad to igraci rade. Jeste nas fan, ali nisam bas uveren da bi cutao i radio svoj posao da igra ovde.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • PA on nije koketirao sa nama bezveze. Lik je hteo da predje kod nas, i prešao bi kod nas, manje više je to potvrdio i njegov burazer a vala i njegov menadzer izjavom.
                                Jbg desilo se to sa Atletikom, on je osetio da treba da ih ispoštuje. To je nas zakopalo jbg.
                                Nije meni tu problem nikakav sam karakter Grizmana. Dobar je to momak, dobar mentalitet, pametan atipičan i avagardan (i stilski) lik medju fudbalerima.

                                Pitanje je šta stvarno može da donese na terenu. Boljih alternativa za desno krilo nema, ali nisam ja baš toliko ubedjen da je on baš neki Hazard.
                                Donosi on dosta golova, to mu je najbolji kvalitet, rutinski daje šanse, pametan je, snalažljiv je na malom prostoru, šutira jako pametno i precizno. Lako poteže sa tih 15-25 metra od gola, a to nama treba, pogoto sa desnog krila, s obzirom koliko smo odatle bezopasni, nemamo taj cut inside šut odatle.
                                Ali on i da dodje, Martial će biti i dalje igrač koji po krilima stvara najviše viška. Al jbg, nama baš i trebaju golovi sa krilnih pozicija...
                                Grizman nije brz mnogo, jeste veoma okretan i brzo menja pravac kretanja, ali nema jak i brz korak.


                                Ibrahimović kao mentor i učitelj, da. Kao talisman, definitivno, ne. Može on da se proserava sa svojim macho izjavama on je sitna riba za klub kakav je Man Utd i nema potrebe da ga titramo kako se ćemu ćefne.
                                Last edited by Busby Babe; 24-09-17, 13:23.

                                Comment

                                Working...
                                X