Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni svakako u svim kombinatorikama na 3. mestu omiljenih mi igraca.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Opet Rash u prvoj
        Martial samo u 1 od 6 utakmici u ligi u prvoj postavi
        Forsirat talenta na krivoj poziciji moze bit samo loše po igrača


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Isti smo kao i protiv Evertona.

          DDG - Valencia - Bailly - Jones - Young - Fella - Matić - Rash - Miki - Mata - Lukaku.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Klasika od Murinja, ocekujes jedno - da napadne i dovrsi protivnika, on udari kontru - brani se do kraja utakmice. Kida mi zivce, zato ga i volim jbg.

            Ruzna pobjeda, 3 boda su uzeta isto kao sto bi bila i sa pobjedom od 4-5 golova razlike.

            I ova utakmica je u arhivi, idemo dalje.

            Comment


            • Los pristup u drugom poluvremenu i nismo zasluzili pobjedu bas zbog tog pristupa, ali tri boda se pisu, najvaznija su i pitanje je ko ce sve uspjeti da dobije Sautemptona na njegovom terenu u sezoni, to su sve sem unaprijed upisani bodovi. Ali previse respekta i za Sautempton, isto kao i za Stouk, samo s jednom razlikom, protiv Stouka je odbrana bila nesigurna, danas sigurna i ni u jednom trenutku nije izgledalo da cemo primiti gol. Nekako i faca Murinja i ta opustenost u 80. minutu sve govori. Balji i dalje nije na svom nivou, ali je zato danas Dzons prekucao, on i Felaini su igraci utakmice. Rasko na momente dobar, na momente genijalan, na momente los ali bolji od Mate i Mikitarjana, s tim sto je Mikitarjan ponovo igrac manje i kad stane statisticki ucinak bicemo u ogromnom problemu. No povratak Ibrahimovica vjerovatno znaci da ce igrati na toj poziciji, a njega niti ko raznosi u duelima nije salje prelose pasove 80 minuta.

              Nista da se pregazi Palas, u sta ne sumnjam, i bice to maltene savrseno otvaranje sampionata, a od januara cemo vidjeti ocemo li biti u trci za sampiona ili ne. Jos je ovo sve rano i nista ne znaci.
              sigpic

              Comment


              • Nije Murinjo kriv sto Miki povuče loptu i uradi sve kako treba do tog završnog pasa... jedini koji mu je valjao danas je onaj za Lukakua u drugom kad je šutirao u Forstera.
                Nije Murinjo kriv sto eto Lukaku nije uspeo da umulja jos jedan a realno mogao je. I nije Murinjo kriv sto Erera ne može ni gol da pogodi sa penala!

                Ovako smo igrali ranije ali smo koristili kontre. Ovog puta nismo, samim tim bolje čuvaj rezultat...


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • 3 boda su 3 boda, steta za onaj Stouk, bili bi smo perfektni, mada i ovo je za sada odlicno, 6 utakmica 5 pobejda i remi, plus novi clean sheet za DDG i bodove meni na fantaziju.

                  Da pohvalim Rasforda, odlican i naprijed a pogotovo pozadi danas, imao je onu perfektnu loptu za Lukakua u prostor kad je Ander raspalio preko gola, sve u svemu kao sto rekoh 3 boda su tu, idemo dalje.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Zasto je Murinjo dobio crveni?
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemam pojma, nesto je rekao cetvrtom vjerovatno, ali smekerski bilo ono pozdravljanje na kraju, stole the show
                      sigpic

                      Comment


                      • Oce li samo Palas propustiti?

                        To bi trebalo da dobijemo i bez njega.

                        I onda nakon toga konacno prvi pravi test, mada je i ovo danas bio dobar test.
                        sigpic

                        Comment


                        • Palas cemo upropastiti i da izvede drugi tim.
                          sigpic

                          Comment


                          • E da, Murinjo je napokon nekako srecan, opusten, odise samopuzdanjem koje ga je krasilo kroz cijelu karijeru. Fali tu vise bezobrazluka ali to se ne ocekuje od menadzera Mancester Junajteda tako da ga necemo ni vidjeti u prevelikoj mjeri vjerovatno. Srecom vise nije onaj duh od covjeka iz prosle sezone.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Palas cemo upropastiti i da izvede drugi tim.
                              To i ja mislim,imam bas takav osjecaj.

                              Comment


                              • Inace bas fali neki bolji bekap veznjak jer Ander mislim da polako zavrsava svoje u Junajtedu...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X