Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv Evertona opet Bai-Dzons pozadi a u liga kupu Smoling-Lindelof. Vrvt ce Ereru staviti pored Matica posto ga sinoc nije bilo ni na klupi. Mora Erera da podigne nivo svoje igre u odsustvu Pogbe, do sada igrac koji je najmanje pokazao.

    Svidja mi se sto sinoc nije rotirao golmane, DDG za PL i LS a nek Romero brani kupove, bas bih se zabrinuo za ostanak DDG da Romero brani u LS

    Miki28
    Last edited by Miki28; 13-09-17, 15:00.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ne bi me cudilo da krene s Bai - Lindelof, da ga je polako pripremao ovih mjesec, dva za to.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • https://twitter.com/EPLBible/status/907958852339019777
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Romelu Lukaku
          He's our Belgium scoring genius
          He's got a 24inch penis
          Scoring all the goals
          Bellend to his toes
          Haha, kakvi ludaci.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pogba 6 nedelja aut?

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dobro je prosao, izgledalo je mnogo ozbiljnije. Mislim i da ce sad Erera biti bolji, a iskreno vazniji je Matic od Pogbe u sredini, mi kreatora imamo. Kerik izgleda samo kupovi, mada zna on sporije da krene u sezonu, pa da raste kako sezona odmice. Ali sad je pitanje koliko je ostalo snage u tim nogama.
              sigpic

              Comment


              • Jel jos neko gledao Real sinoc posle kosarke? Jbt kolikp su zvizdali Bejlu kad je izlazio.

                Uopste ne razumijem te igrace sto ostaju u takvim sredinama, 3 LS u 4 god i to je bio znacajan igrac u tim LS, posebno u prve 2 i eto opet mu zvizde. Mijenjaj sredinu jbt

                Miki28
                Last edited by Miki28; 14-09-17, 09:16.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pogba 6 nedelja van terena, ocekivano...

                  Sad da vidimo kako ce Ander i Maruan da pripomognu Maticu a tu je naravno i Kerik, mislim da smo pokriveni sto se tice te pozicije ali svakako da ce faliti

                  I da dodam:

                  Mesut Özil does not want to stay at Arsenal next year and is keen to reunite with Mourinho at #mufc [sportbild]

                  Misljenja povodom ovoga?

                  Miki28
                  Last edited by Miki28; 14-09-17, 17:28.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Iduće godine imat ce 30g, a na toj poziciji imamo mikhia i matu
                    Ne treba nam ozil a Pogotovo ne ako dolazi Griezmann


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Zasto ne Ozil na free transferu? U najgorem slucaju odlicna rotacija.
                      Bez razmisljanja ugovor na 3 godine i dobra plata. Moze da odigra dozirano jos 3 godine na visokom nivou lagano. Dodje li kod Murinja videcete kako ce prestati da se lade jaja i nauci defanziva. Svakako ne bi ga Murinjo ni tek tako potpisao. Onaj Ozil i Reala dok je bio Mou je i igrao defanzivno sad da li jeto bilo dovoljno ili ne je diskutabilno ali na free transferu no brainer...

                      Comment


                      • Meni Erera-Matic ne pije vodu. Erera slabo dorinosi napadu, Fela je dosta nezgodniji protivnik za cuvati.

                        Ozil je tip igraca koje najvise mrzim. Trunku postovanja prema njemu nemam. Uostalom 0% sansi da ga Mou dovede, ni on ga ne voli.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ozil je tip igraca koje najvise mrzim. Trunku postovanja prema njemu nemam. Uostalom 0% sansi da ga Mou dovede, ni on ga ne voli.
                          Nije ni to do njega skroz, treba imati nekog ili nesto za motivaciju.
                          Ma ovo je vrv patka da se proda sto bolje. Kontam da trazi viaegodisnji ugovor i 250k od Arsenala za produzetak a oni vrv nece to da plate. Na free free transferu neka odigra 3 meseca od Ferbruara do Maja na vrhunskom nivou ekstra.

                          Comment


                          • Originally posted by mikisavic89 View Post
                            Nije ni to do njega skroz, treba imati nekog ili nesto za motivaciju.
                            Ma ovo je vrv patka da se proda sto bolje. Kontam da trazi viaegodisnji ugovor i 250k od Arsenala za produzetak a oni vrv nece to da plate. Na free free transferu neka odigra 3 meseca od Ferbruara do Maja na vrhunskom nivou ekstra.
                            Nikad mi nece biti jasno zasto ljudi forsiraju tu pricu. Samopouzdanje je jedna stvar, menadzeri tu moraju da pomognu. Ali brate, ako profesionalni fudbaler od 29 godina koji prima 150k nedeljno ne moze sam sebe da motivise, taj vise nema sta da trazi u ozbiljnom fudbalu. Ozil nema problem sa samopouzdanjem, vec sa motivacijom.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Brate kad vidis da ti dovode Velbeka ispred tebe kakvu motivaciju mozes da imas da ne pricamo o onim tekmama kada im ceo tim upadne u apatiju, kakve crne 150k motivacija to ce leci svako crveno slovo i tu nema greske. Motivacija na najvisem nivou je borba za trofeje a nije isto kad ti menadzer kaze ma ok ako ne osvojimo bitno je ucestvovati ili kad ti neko kaze mora da se osvojis i ulije ti taj pritisak da ako ne odigras dobro proci ces sa fenom u svlacionici ali to ne moze svako a i nije ni svaki igrac za to. Ja ne kazem da je must da se potpise ali Mou ga zna od ranije pa ako se odluci da ga uzme znaci da ima nesto od njega.

                              Comment


                              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Zasto ne Ozil na free transferu? U najgorem slucaju odlicna rotacija.
                                Bez razmisljanja ugovor na 3 godine i dobra plata. Moze da odigra dozirano jos 3 godine na visokom nivou lagano. Dodje li kod Murinja videcete kako ce prestati da se lade jaja i nauci defanziva. Svakako ne bi ga Murinjo ni tek tako potpisao. Onaj Ozil i Reala dok je bio Mou je i igrao defanzivno sad da li jeto bilo dovoljno ili ne je diskutabilno ali na free transferu no brainer...
                                Tesko da bi se ozil zadovoljio samo s rotacijom, to je igrač koji bi kod nas želio biti među glavnim igračima ali na njega ne vidim kao vođu neku
                                Zelim da Griez igra iza lukakua ali ako on ne dođe onda ozil nebi bio losa opcija iako bi ja radije nekog mlađeg boljeg


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X