Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako zahvalan igrac, jeste da me nervira nekad sa svojom glumom mada je to zadnje 2-3 sezone smanjio podosta ali i dalje fenomenalan centarsut ima...

    Treba ga Zoze probati na mjestu desnog krila ispred Valensije pa da vidimo kako to funkcionise sa pravim krilom

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ja pricah na kraju sezone da nam je Jang najbolji levi bek. Bez greske je igrao kad ga je Zoze gurao tamo. Mislim da u poslednjih godinu i po ima vise asistencija od svih nasih levih bekova zajedno, mozda dve ili tri
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Sad sam pogledao highlighte sa meca i ne verujem sta je miki sve u stanju da promasi. Nzm sta se desava sa njim... Cini mi se da je Lukaku imao dobru partiju. Nisam mogao da gledam celu utakmicu zbog posla

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

        Comment


        • Mediji javljaju da će Pol Pogba odsustvovati 5-6 nedelja!

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Mediji javljaju da će Pol Pogba odsustvovati 5-6 nedelja!

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Dobro je. Ja sam mislio da ce biti minimum 2 meseca.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Mediji javljaju da će Pol Pogba odsustvovati 5-6 nedelja!

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Dobro je. Ja sam mislio da ce biti minimum 2 meseca.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Stevudza11 View Post
                Cini mi se da je Lukaku imao dobru partiju. Nisam mogao da gledam celu utakmicu zbog posla

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                Brutalnu. Kretanje ko zmaj, sjajan rad bez lopte i dinamično kretanje. Otvarao saigračima prostor, izvlačio se na krilo, proigravao (između ostalog namestio gol Mikhiju, koji ovaj nije dao), odbrana se odbijala od njega. Dobar prvi dodir (za koji je, imam utisak, više od pola ljudi pričalo da da je drvo). I što je najbitnije na sve što pruža, deluje fokusiran i gladan golova. Doneo je bonus dimenziju u napadu kakvu nismo imali sa Zlatanom, pogotovo se izrazilo na ovim "slabijim" utakmicama koje nismo uspevali da overimo prošle sezone. Samo nek nastavi tako.

                Comment


                • Smoling najbolji stoper u ekipi lagano. Neka ga na klupi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Abel View Post
                    Brutalnu. Kretanje ko zmaj, sjajan rad bez lopte i dinamično kretanje. Otvarao saigračima prostor, izvlačio se na krilo, proigravao (između ostalog namestio gol Mikhiju, koji ovaj nije dao), odbrana se odbijala od njega. Dobar prvi dodir (za koji je, imam utisak, više od pola ljudi pričalo da da je drvo). I što je najbitnije na sve što pruža, deluje fokusiran i gladan golova. Doneo je bonus dimenziju u napadu kakvu nismo imali sa Zlatanom, pogotovo se izrazilo na ovim "slabijim" utakmicama koje nismo uspevali da overimo prošle sezone. Samo nek nastavi tako.
                    Sjajno hvala na informacijama. Btw, ima li jos neko da bi pre gledao janga na krilu umesto kriminalnog mikija?

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ma ta prica za prvi dodir je glupost. Nesto sto se prenaglasi putovanjem kroz drustvene mreze, pa vole svi da se uhvate za popularna negativna misljenja. Da ume da mu se odbije kao od zid, ume, ali je to uvek bio problem koncentracije i nista drugo.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Stevudza11 View Post
                        Sjajno hvala na informacijama. Btw, ima li jos neko da bi pre gledao janga na krilu umesto kriminalnog mikija?

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Izuzetno je koristan kad je ta sekundarna opcija sa boka, kao bek. Ne verujem da bi mogao mnogo da pruzi kao primarna, jer je ovo neki njegov maksimum.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Stevudza11 View Post
                          Sjajno hvala na informacijama. Btw, ima li jos neko da bi pre gledao janga na krilu umesto kriminalnog mikija?

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Daj ljudi nemoj da se zajebavamo, kakav kriminalni Miki, covjek ima 5 ili 6 asistencija u prva 3 kola ne znam tacno, sinoc nije bio na nivou ali on cim igra na svojoj poziciji pravi je, bukvalno se gusi kada igra krilo.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Ma ta prica za prvi dodir je glupost. Nesto sto se prenaglasi putovanjem kroz drustvene mreze, pa vole svi da se uhvate za popularna negativna misljenja. Da ume da mu se odbije kao od zid, ume, ali je to uvek bio problem koncentracije i nista drugo.
                            Isto kao i da igra samo protiv malih. A ono, to što nije imao sa kim da igra i što je Everton pretežno igrao jake utakmice sa pristupom kakav je Kuman imao i na startu ove sezone, nikom ništa. Nije da nije cepao i jake, imao je odličnih partija, u Martinezovoj prvoj sezoni pogotovo, dok ovaj nije pobudalio pa počeo da ga stavlja na krilo u nekim derbijima.

                            Dobar je Smolingara, ali rekao bih da nije toliko komplamentaran sa najboljim štoperom u timu. Verujem da se ozbiljno radi na tome i da će potrajati još malo dok se nađe stabilan tandem, ako se i nađe - jer ćemo protiv jačih verovatno peglati sa trojicom.

                            Blind+Young nije loša formula za targetiranje Felle/Pogbe i Lukakua sa bokova protiv neorganizovanijih timova.

                            Fella je prošao sve i svaša od kad je stigao kod nas, Moyes i LVG su ga uglavnom koristili kako ne treba dok su mu navijači dodatno isisavali samopouzdanje. Svaka čast Murinju što ga je rehabilitovao i restarovao da ponovo liči na onog fudbalera kog smo kupili iz Evertona, to sad jeste neki drugi Fella u odnosu na onog koji je unosio nervozu samom pojavom.

                            Martial da uči kretanje od Rašforda, Lukakua i Lingarda umesto što održava logorsku vatru kraj šatora na aut liniji. Mikhi da nauči da digne glavu i da odigra pas potez ranije, ne može sve kroz noge saigrača da se tera.

                            Comment


                            • Sto prije odu Smoling i Dzons a dodje neka svetska klasa stopera to ce biti bolje za Utd, tu su 10 godina i hvalospjevi oko njih. Ja se malo zajebavam oko Dzonsa ali ljudi su tu 6-7 godina i uopste nisu napredovali kako se ocekivalo. Sad ja da velicam Smolinga zbog te forme kod VG ne pada mi na pamet, ako hoces da igras u klubu kakav je Utd to je standard, to se ocekuje iz sezone u sezonu a ne bljeskovi i dosta mi je vise da gledam kako sjebu utakmicu s vremena na vrijeme. Bai je jos zelen ali je za ovi dvojicu zver a tek ce da bude stopercina jer se vidjelo sad sa Stoukom da ima pad koncentracije ali ne sumnjam da ce raditi na tome i postati stoper kakvi su se ocekivali od Smolinga i Dzonsa, ucili su od jednog od najboljih tandema ali ne ide i to treba priznati.

                              Sto se Lukakua tice, decko je zver i veoma dobra kupovina. I on i Morata su sjajne kupovine Zozea i Kontea, i da su zamijenjene uloge isto bi to pisao. Ono sto smo dobili sa Lukakuom nismo imali od mladog Runija a to je da je voljan da trci i da vrsi presing a isto i da se otvara na strane, znaci nije zakucan za neku poziciju vec se krece i stvarno je zver, bukvalno ne staje 90 min, uvijek je u pokretu i to je velika prednost nego recimo sa RVP i Zlatanom koji su fenomenalni napadaci ali drugacijeg tipa.

                              Miki je definicija igraca kako se prolazi kod Murinja, decko odstranjen iz ekipe i radio i radio da se vrati u ekipu i stekne poverenje Murinja i uspio je u tome.

                              Ja sam jedan od onih kojeg je Felaini ranije mnogo nervirao jer su mu treneri davali ulogu kakvu on ne zna da igra, kod Zozea je druga prica, posebno od 2 dijela prosle sezone, tacno je znao kad mu treba Felaini i kako da ga koristi. Covjek je odlicno resenje sa klupe da promijeni tok utakmice ako ne ide kako treba, protiv Stouka da je bio u timu i da je usao sa klupe ko zna sta bi bilo. Jednostavno je drufa prica kad juris rezultat a imas Felainija i Lukakua u 16m plus Pogba, Matic pa mozes da probas i drugim nacinom da dodjes do gola

                              Miki28
                              Last edited by Miki28; 13-09-17, 13:48.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Stevudza11 View Post
                                Sjajno hvala na informacijama. Btw, ima li jos neko da bi pre gledao janga na krilu umesto kriminalnog mikija?

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Mikijeva forma postaje već jako problematična. Sve mislim sad će proigrati a on sve gori i gori. Mogao bi malo Žoze da ga ohladi na klupi.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X