Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klupa: Romero, Darmian, Valencia, Carrick, Fellaini, Lingard, Rashford.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Mogao je bez problema da odmori Matića, ali standardni Murinjo koji forsira neke igrače dok ne prsnu.

      Comment


      • Originally posted by Cylokin View Post
        Mogao je bez problema da odmori Matića, ali standardni Murinjo koji forsira neke igrače dok ne prsnu.
        Stigao kao veliko pojacanje, 1 mec na OT u LS posle 2 godine i da odmara?

        E moj ti

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Stigao kao veliko pojacanje, 1 mec na OT u LS posle 2 godine i da odmara?

          E moj ti

          Miki28
          Ma kakve to veze ima sa bilo čim? Ovo je relativno laka prva utakmica u LŠ gde je mogao Fellaini da završi posao, biće još utakmica LŠ na OT, Matić je mnogo potrebniji odmorniji protiv Evertona za vikend, naročito posle onog kiksa.
          Last edited by Cylokin; 12-09-17, 19:20.

          Comment


          • Pa ne ide to tako, bice vremena za odmaranja...

            Mora se dobro otvoriti grupa a i hocu da gledam Utd u LS u najjacem izdanju

            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Tooo Fela , ljubim te u k*vac [emoji6]

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Rashford nije normalan sa golovima na debijima u takmicenjima. Jel promasio nesto? FA cup samo cini mi se.
                Repka, LS, EPL, Liga kup i LE je overio.

                Comment


                • Nije lose bilo, prva 2 gola asistencije bekova, treci rutina. Idemo dalje, sledeci Everton.

                  Samo se nadam da ce s Pogbom sve biti u redu, valjda nije neka ozbiljnija povreda.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Rutinski... Rasford na svakom debiju osim FA kupu dao gol, bravo mali. Idemo dalje

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Veliki je Maruan. Marsijal nista. Miki nista. Lindelof nije jos spreman. Matic bas bas iznad ostalih. Lukaku solidan bio. Mata odlican. Solidna partija ekipe.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Taman koliko treba...samo da vidimo sta je sa Pogbinjom.
                        Ima neko info...ili cekamo sutra?

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Napustip je stadion na stakama, vidjecemo ali mislim da ce biti pauze

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Jose je rekao da nece igrati protiv Evertona. E sad, da li poceti Ander i Matić ili kao večeras Fellaini i Matić, interesantno, vidjecemo.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Veliki je Maruan. Marsijal nista. Miki nista. Lindelof nije jos spreman. Matic bas bas iznad ostalih. Lukaku solidan bio. Mata odlican. Solidna partija ekipe.
                              Slazem se sve osim za Marsijala i Matu, solidni i jedan i drugi bar po meni. Marsijal je imao par dobrih prodora, onu vrhunsku loptu Mati kada je ovaj pogodio Mikija, jedan prodor i dobar sut, sve u svemu solidna partija. Dok Mata tu i tamo, nista prespecijalno, nekoliko pokusaja asistencija i pas igra na standardnom nivou.

                              Demantovao me Young, asistencija, borben, nekako mi se bas isticao veceras tokom cijelog meca.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Mi tražimo beka a kapiten Jangiša nam pred nosem

                                Comment

                                Working...
                                X