Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nešto za bicija

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Nešto za bicija

      Jedan je Mitke
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Murinjo najavio Lindelofa u startnih 11 protiv Bazela.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Је л' играте већину утакмицу против Реала и Барсе или су вам битније утакмице овакве као против Стоука где се узима титула?

          А и лоше си ово представио, могу и ја да кажем кад те нападају Меси/Суарез или Иско/Роналдо да је боље да имаш играча ко може донекле да их сачува.
          A kao Ramos/Baji/Humels/Boateng su samo dobro potkovani tehnicki a ne znaju nista defanzivno?

          Sta hoces da kazes da je Smoling bolji defanzivac od Baija? Nije, i nikad nece biti, nit je bio.
          On je mule gde je imao jednu dobru sezonu sa Van Galom zbog nacin na koji je igrao, tipicni Englez koji pojma nema.

          Ali je bolji od Dzonsa, i treba da igra umesto njega.

          Celo leto sam se nadao beku, najvise Mendiju, zavrsi on kod Pepa gde prekucava. Covek ima viziju kao plejmejkera, jos bolji centarsut, i je strasan fizikalac. Nije ga Mou uzeo nazalost.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Izgleda ipak opet Smoling i Lindelof, kao i protiv Reala, vidjecemo, prvi mec za Lindelofa na OT.

            Ocekujem:

            DDG - Valencia - Smoling - Lindelof - Blind - Matic - Pogba - Mata - Miki - Lingard - Lukaku.

            Mada mozda ipak da sansu jednom od Rash, Tony umjesto Mikija, pa Mata u vezi. Ubijedjen sam da Lingard i Mata startuju.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Izgleda da ce So dobiti startno mjesto LB, bar tako pisu...

              To bi bilo sjajno i sto prije da udje u formu, da zauzme to mjesto za stalno

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • To bi bilo bas super, kako bi prodisala ta lijeva strana konacno, da ostane zdrav, uigra se i zaigra kako treba.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Voleo bi da mogu da verujem da će sa Lukom prodisati leva strana. Nemam preterano poverenje u ovog momka, ponavljam se ko papagaj ali i dalje mislim da nije kalibar za klub kakav je United...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Mou izjavio da mu izostanak Felle u timu baš teško pada, skoro sam siguran da bi dobili meč da je on bio u protokolu protiv Stokea..

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      skoro sam siguran da bi dobili meč da je on bio u protokolu protiv Stokea..
                      +1..
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Mou rekao danas da ce De Gea braniti sjutra vece i da bi Lindelof i Smoling svakako poceli utakmicu, uprkos suspenziji Baija i Dzonsa.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Legendarni bek Patris Evra danas pravio šou na ulicama Marseja i pomagao beskućnicima kupujući im namirnice i stvari.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Manchester United

                            Jel bi uzeli Kresvela? Šta znam, meni on nije loš.

                            Zašto njega nismo vijali letos?

                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Isto tako mislim, nije loš, ali mislim da mu je WHU plafon trenutno, prije povrede je imao mnogo dobrih utakmica.

                              Od lijevih bekova meni se svidjaju Jose Gaya iz Valencie, ovaj mali iz Celtica Tierney, Danny Rose, Chilwell iz Leicestera je interesantan igrač takođe.

                              Kakav igrač je Mendy što ga je City doveo iz Monaca, jedini za kojim žalim što je završio kod njih a ne kod nas.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Ne moze Creswell, navija za Liverpool.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X