Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njegovo ponasanje je odavno sramno, ja ga i ne smatram legendom Utd a mislim i vecina navijaca

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Stouk me prijatno iznenadio, mogao je Junajted do pobede danas ali je Stouk svakako zasluzio ovaj bod. U svakom slucaju odigrali smo dosta losije nego u prva tri kola, ocigledno nam nije prijala ova pauza, a mozda je i Zoze malo promasio taktiku za ovaj mec. Idemo dalje, septembar je pun utakmica i ne smemo gubiti vreme na razmisljanja o propustenim prilikama nego se skoncentrisati na sledecu utakmicu.

      I cisto da napomenem Dzons nikad ali nikad ne sme igrati pre Smolinga.

      Hjuz me bas iznervirao.
      sigpic

      Comment


      • Previse Zoze respektovao prosjecnu ekipu i izgubio dva boda.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Da je bio Fela tu da udje u 80. i da ih pobaca, sad bi bilo 2:3
          Ako treba od Felle da se zavisi onda i zaslužujemo ovaj remi, kakav remi, i poraz.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Previse Zoze respektovao prosjecnu ekipu i izgubio dva boda.
            Sto se tice preteranog respekta tu je neprevazidjen ...
            Ali svakako zanimljiva utakmica.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Dugo je izdržao Jones. 3 utakmice...
              Slepac jebeni. Ne može 5 utakmca da poveže a da sam sebe, ili da ga vazduh, ne spotakne u odlučujućem trenutku.
              Trupac nabildovani.

              Smalling >>>>>> Jones

              uvek.

              Comment


              • Mora da se pazari levi bek, ovo postaje jadno jer u 85 minuta mi napadamo sa desnoj strani i previse je lako procitati nas. Da je dosao Perisa i da igra bek bio bi mnogo bolji od nase momentalne opcije.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Cist faul Flečera nad Pogbom negdje na sredini. što je kasnije uzrokovalo šansom, vrhunskom odbranom Davida i golom Motinga. Oba gola koja smo primili krivci štoperi.

                  Šteta za onom vrhunskom loptom od Marsijala za Lukakua što nije dao. I da, kako je izlomio Mame Birama, Marsijal, pfff.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Lijevi bek je problem, to se znalo odavno.
                    Darmijan je uzasan, ne postoji decko po toj strani u napadu.

                    Losa odbrana danas, i Baji i Dzons bas losi.

                    Mogao bi Zoze da objasni taktiku sa korenerima a isto i onaj slobodnjak Lukakua, koji k... on sutira kad je Mata tu koji je majstor za te stvari

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Lijevi bek je problem, to se znalo odavno.
                      Darmijan je uzasan, ne postoji decko po toj strani u napadu.

                      Losa odbrana danas, i Baji i Dzons bas losi.

                      Mogao bi Zoze da objasni taktiku sa korenerima a isto i onaj slobodnjak Lukakua, koji k... on sutira kad je Mata tu koji je majstor za te stvari

                      Miki28
                      To sto Darmijan ne ide toliko (ako ide uopste) napred nije njegova krivica ili nesposobnost ili neaktivnost, nego Murinjova zamisao.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Računam da je Blinda čuvao za Bazel, da igra štopera sa Smolingom, zato danas nije mislim igrao. Darmian pozadi vrlo dobar, ali u napadu sakat, ima prostora, daju mu ali ne, on ni ne pomišlja na to.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          To sto Darmijan ne ide toliko (ako ide uopste) napred nije njegova krivica ili nesposobnost ili neaktivnost, nego Murinjova zamisao.
                          Ima tu istine, ali i kad mu se otvori prostor opet dolazi do izrazaja ta nesposobnost ili neaktivnost.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Ma mozda mu je Zoze rekao da obrati paznju kad ide naprijed ali opet kad Blind igra a kamoli neko drugi mnogo vise napadaju nego Darmijan tako da ne vjerujem da je do Zozea vec do ovog nesposobnjakovica...

                            Smoling ako odigra dobro protiv Bazela mozda i udje umesto Dzonsa u 11

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by nine33 View Post
                              Računam da je Blinda čuvao za Bazel, da igra štopera sa Smolingom, zato danas nije mislim igrao. Darmian pozadi vrlo dobar, ali u napadu sakat, ima prostora, daju mu ali ne, on ni ne pomišlja na to.
                              Bio je rekao mourinho da ce lindelof sigurno igrat protiv Basela
                              Vjerojatno small lind stoperi a blind lijevo


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                To sto Darmijan ne ide toliko (ako ide uopste) napred nije njegova krivica ili nesposobnost ili neaktivnost, nego Murinjova zamisao.
                                Nema to veze nikakve sa Murinjom, takav je bio i kod LVG-a.

                                Lik se samo plaši da primi loptu u protivničkoj polovini. A naravno da se plaši kad veze nema, i ima 2 leve noge.
                                Mislim da nisam video fudbalera za kojeg je pogodniji taj izraz "2 leve noge".
                                Ko da su mu obe noge strana tela.

                                Ali nije loše odigrao momak, ja ga ni malo ne cenim, ali moram da priznam da je zaslužan za naš drugi gol.

                                Isključivi krivci za ovo debilno prosipanje bodova Bailly i Jones. Bailly je bio overconfident i preopušten u datom trenutku, 2 puta u 5,6 sekundi. Prvo kod postavljanja ofsajd zamke, pa onda i kod čuvanja svog protivnika.

                                Jones je bio sam Jones. Stvorio se neki gravitacioni džep oko njega u datom trenutku i spotako se sam od sebe.

                                Manje me nervira greška Bailly-a, em zbog momenta u kojem se desila, em zbog toga što mu je ovo prvi ovakav kiks i ovo mu se sigurno neće dešavati više, pogotovo kod Murinja neće više da mu padne na pamet da ima onakav trenutak nepažnje.
                                Ovo sa Jones-om frustrira... All over again.

                                Još samo Mata, Darmian i on da odu pa da više ne postoji igrač u klubu koji će da me frustrira.

                                Comment

                                Working...
                                X