Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da dobijemo mi sad on a cold rainy night in Stoke

    Cini mi se da odavno nismo dobili ovdje, a ovo je bas prava prilika, novih 0:4 u najavi.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Ovo beše sezona kad je bio najbolji igrač lige?

      https://twitter.com/MourinhoMindset/...99162489257984

      Nani iz te sezone bi ovog leta koštao 250 miliona

      Comment


      • Kad god naidjem na ovaj gol moram ga pogledati vise puta, kako je samo plesao Nani i kakva je to magija samo bila, jedan od omiljenih uvijek. I sad je on znalac veliki i dje god igra iz sveg srca navijam za njega, da bude sto bolji i pokaze ponovo kakav je majstor. Mogao ga je Jose vratiti, na rehabilitejsn.

        P.S. Bas je kul i lud za klubom i pogotovo Marsijalom ovaj lik na tviteru sto si postavio link.

        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Bas mi je zao sto se Nani nije razvio do kraja i onako kako je dosta nas ocekivalo, veliki talenat ali opet dobra karijera mada mislim da je mogao mnogo vise.

          Sad u Stouku da se potvrdi dobra forma, valjda ih nije poremetila reprezentativna pauza. Mislim da ce Lukaku da izdominira

          Miki28
          Last edited by Miki28; 08-09-17, 10:42.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Izgleda da nece igrati mesar Shawcross, povreda je u pitanju. A gledajuci njih svih ovih godina, bukvalno im je covjek pola odbrane, tesko ce jos bez njega pozadi oni nesto napraviti protiv nas.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Oni se moraju izdominirati, ocekujem pobjedu od min 2 gola razlike.
              Matic i Pogba da dominiraju sredinom a Miki da pakuje i Lukaku pospremi u mrezu

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Tell Jose I'm coming https://t.co/ozN6bNL7DA


                Kakav profesionalac

                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Luk Šo odigrao svih 90' za U23 tim MJ u porazu od vršnjaka iz Arsenala (0-2).

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Bas me zanima kakav sastav ce Mou izvesti danas, dosta igraca se vratilo s reprezentativnih obaveza, Lukaku je u odlicnoj formi, da uvali koji danas i zbog fantazija

                    Mada sad krece ono pravo, bice gomila utakmica i bice prostora pa gotovo za sve da igraju.

                    0:2 (Lukaku i Valencia)
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Ocajno hendlovanje od strane kluba

                      http://www.mirror.co.uk/sport/footba...noose-11137764
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledao sam Jermeniju u oba meca kvalifikacija, Miki i dalje ocajan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad smo već kod Mikija nikako da ustali formu iz perioda dok je nastupao za Borusiju. Ako je prošla sezona prošla u adaptaciji na ostrvski način fudbala i prilagođavanja životu, ove nema izgovora za bledunjave partije. Naravno da dečka ne treba napadati niti mu stavljati dodatan teg na leđa ali mora i on sam shvatiti da je došao u veliki klub i da su očekivanja od njega maksimalna. Inače, zna se, klupa sledi... Nadam se da će protiv Stouka vratiti prepoznatljiv nivo forme.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by nine33 View Post
                            Bas me zanima kakav sastav ce Mou izvesti danas, dosta igraca se vratilo s reprezentativnih obaveza, Lukaku je u odlicnoj formi, da uvali koji danas i zbog fantazija

                            Mada sad krece ono pravo, bice gomila utakmica i bice prostora pa gotovo za sve da igraju.

                            0:2 (Lukaku i Valencia)
                            Ocemo Felainija gledat danas?

                            Samo Miki nek stvori koju za Lukakua i bam bam

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment




                            • Fele ni na klupi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mata na klupi, nema Felainija uopste

                                Ajde da vidimo 4-3-3

                                Miki28
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X