Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Slazem se, veci je rival Junajtedu Celzi/Arsenal nego Liverpul. Mislim onako u "ovo vreme".
    Arsenal da, Celsi ne. Celsi je posle tek poceo da bude konkurent za trofeje, mislim kad je dosao Roman(Mou).
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Arsenal da, Celsi ne. Celsi je posle tek poceo da bude konkurent za trofeje, mislim kad je dosao Roman(Mou).
      Svakako duze nego Liverpul, ako vec gledamo tvoju analogiju.
      sigpic

      Comment


      • Za mene je Arsenal oduvek bio najveci rival, jer pratim MU od 98/99. Jbg, ko je stariji i poznaje to razdoblje sa Liverpulom, taj i oseca rivalitet sa njima. Mislim, osecam i ja, ali samo u tradiciji.
        Sto se tice Celsija, oni su mi kao Siti, samo neka faza.

        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Originally posted by Ankee View Post
          Za mene je Arsenal oduvek bio najveci rival, jer pratim MU od 98/99. Jbg, ko je stariji i poznaje to razdoblje sa Liverpulom, taj i oseca rivalitet sa njima. Mislim, osecam i ja, ali samo u tradiciji.
          Sto se tice Celsija, oni su mi kao Siti, samo neka faza.

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Koje razdoblje?
          Kad je Liverpul dominirao Junajted je bio midtable ekipa.
          Ali to rivalstvo je vise izmedju gradova, iz ekonomskih razloga nego sto je izmedju klubova na terenu. Mislim poslednjih 15-20 god i na terenu je uvek bilo borbe, nije bas da su bili kao ostali mecevi, ali se nisu borili za trofeje.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja sam odrastao dok su rivali bili Lids/Blekburn/Njukastl/Arsenal, ali kada krenes da istrazujes, da otkrivas, prosto najveci rival je Liverpul. Najveca nervoza pred te meceve, najveca radost kada se oni dobiju, najveci bedak kada se od njih izgubi...

            Nema veze da li su nam konkurenti u ligi, LS ili gde vec, prosto najvise na svetu mrzim kada MJ izgubi od Liverpula. Siti mozda nije bio konkurentan tim godinama (nije ni Lids odavno) ali su oni lepo rasporedjeni na mestu 2 i 3. Arsenal jeste rival bio po trofejima samo, osim toga nista vise. Kao i Celzi.
            sigpic

            Comment


            • Liverpul i Lids su najveci Mancesterovi rivali, ostali nisu ni blizu.
              sigpic

              Comment


              • Lids pi tradiciji.. Mada su dali Kantonu za samo milion funti.. :bigreen:

                Comment


                • Ma nebitno da li je za vrijeme necijeg pracenja ali se zna da su najveci rivali Liverpul i Lids, tu nema konkurencije...
                  Redjali su se Blekburn, Njukastl, Arsenal, Celzi, City zbog PL i svaka njima cast ali kad se Utd sastaje sa Liverpulom i Lidsom to je vise od meca.

                  Naravno da bi jos vise prstalo da je Liverpul u borbi za titulu, to bi bila ludnica i svega bi tu bilo

                  Mnogo vece su pozadine iza prica o duelima sa Liverpulom i Lidsom, ovi ostali su tu jer su eto u nekom periodu bili rivali Utd za titulu

                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Inace ko ne gleda, Rasford unistava Slovacku upravo...
                    sigpic

                    Comment




                    • + asistencija za Dajerov gol.
                      sigpic

                      Comment


                      • Rasko dao strasan gol.
                        sigpic

                        Comment


                        • VDS, Rio, Vidic i Evra... pa uz njih sam i ja mogao da igram desnog beka

                          Comment


                          • Bravo za Rašforda. U prva tri kola nije imao sreće da mu upadaju ovi šutevi sa distance, ili dobra odbrana golmana ili stativa. Možda počne njegova dobra serija. Vidi mu se da je veliki radnik. Napredovao je ovo ljeto, to je očigledno. Prespreman je, a s tim dolazi i samopouzdanje. Nije više samo brzina zajebana kod njega, nadogradio je dribling, može se reći da ima i zavidnu tehniku, to je nešto najteže uklopiti. Bekovi imaju najviše problema sa takvim igračima, postaće on brzo jedan od najnepoželjnijih protivnika.
                            sigpic

                            Comment


                            • Posle one stvarno naivne greske, odlicno se izvadio.
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Moram reci steta sto ce doci Grizi, dobro Rasku stoji 7 ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X