Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Daj paralelu?!
    Ja sam mislio da je vrlo očigledno, Nemanja je imao očajnih prvih nekoliko meseci kada je došao u klub, kao što je počeo i dotičan Šveđanin.

    Sve u svemu, počeo je jako loše, ali je smešno i neozbiljno otpisivati bilo kog igrača nakon mesec, dva.

    Comment


    • Originally posted by Cylokin View Post
      Ja sam mislio da je vrlo očigledno, Nemanja je imao očajnih prvih nekoliko meseci kada je došao u klub, kao što je počeo i dotičan Šveđanin.

      Sve u svemu, počeo je jako loše, ali je smešno i neozbiljno otpisivati bilo kog igrača nakon mesec, dva.
      Samo sto je Nemanja kidao pre u Zvezdi, Spartaku i repr dok je Lindelof u najboljem slucaju bio ok u Benfici. Jeste bzv da nekog otpisujes odmah ali mislim da on svakako i nije neki potencijal. Moze biti solidan/dobar stoper a takve vec imamo. Da su svi zdravi on je 4a/5a opcija lagano.
      sigpic

      Comment


      • Ispada da je Lindelof KRŠ ne znam zašto je onda Žoze zapeo da ga dovede.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Samo sto je Nemanja kidao pre u Zvezdi, Spartaku i repr dok je Lindelof u najboljem slucaju bio ok u Benfici. Jeste bzv da nekog otpisujes odmah ali mislim da on svakako i nije neki potencijal. Moze biti solidan/dobar stoper a takve vec imamo. Da su svi zdravi on je 4a/5a opcija lagano.
          Second that. Stoper bez pozaicioniranja nikad ne moze biti svjetska klasa, a ako su nas nesto poslednje godine naucile to je da iz portugalske lige dolaze raznorazne stoperske prevare za 30 do 50 miliona funti.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Second that. Stoper bez pozaicioniranja nikad ne moze biti svjetska klasa, a ako su nas nesto poslednje godine naucile to je da iz portugalske lige dolaze raznorazne stoperske prevare za 30 do 50 miliona funti.
            Tipa Otamendi, Mangala...

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Au cemu toliki hejt na Lindelofa. Cekajte makar da odigra nesto. Nije valjda Murinjo slepac pa da kupuje ovog da je toliko los.

              Comment




              • Comment


                • Mou lagano izveo penal bolje od Lukakua.

                  Comment


                  • Comment


                    • Andreas Pereira: "I am delighted that I have extended my contract with this great club."
                      Andreas Pereira: "The manager is building a great team here and I want to be part of that as soon as possible."
                      Andreas Pereira: "I would like to thank the manager for his help and guidance and for the faith he has shown in me."


                      Zao mi je sto nije dobio priliku ove sezone, ali bar se nadam da ce igrati redovno i pokazati sta zna u Valensiji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Realno ne bi ni igrao, tako da mislim da je ovo dobar potez, samo sto bih ga ja poslao u neki PL tim, ali kapiram da niko nije mogao da mu garantuje minute. Vec sledece sezone ako ne bude makar u ozbiljnoj rotaciji treba da ide. Znaci prva izmena na AM-u ili tako nesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Treba sacekati sa Lindelofom, nema potrebe da se unapred odbacuje igrac. Cini mi se da je najavljen da ce igrati protiv Bazela u LS. Bice vremena za osudjivanje
                          Van Nistelroj doktor A sta je Poborskom sa kosom, nikako mi nije jasno
                          Ako Pereiri i Mensahu dobro prodju pozajmice, imacemo dva ozbiljna, a mlada igraca za buducnost.
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Vidić ništa nije bio bolji u svakom smislu od Lindelofa. Isto je kao došao kao neki "tough" štoper a zapravo to nije lako u PL odmah da budeš, pa je bio užasno nesiguran na početku.

                            Vidić je imao momente nevidjenih fejlova i u Zvezdi i u Spartaku, u svakom smislu, ne samo tehničkih, nego i što se tiče pozicioniranja i markiranja.
                            Forsel ga je onomad na budalu napravio npr...

                            Naravno, Vidić je pokazao karakter i postao ono što je postao posle, videćemo šta će biti sa Lindelofom....
                            Ali je još prerano za neke ocene.

                            Comment


                            • Mene samo plasi ono sto je Miletic pisao prosle zime za Lindelofa.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Dobro Vidic nikad nije bio tehnicki obucen stoper i da nije bilo Ferdinanda koji je otac i tehnicka i takticka, pa i fizicka zvijer nikad ne bi bio dobar koliko je bio vjerovatno, dopunjavali su se savrseno, zastrasujuci tandem. Problem je sto je Vidic koliko god bio fizikalac znao osnove i u Zvezdi i u Spartaku, Lindelof ih ne zna. Naravno Nemanja nije imao Rijovu tehniku i osjecan, pozicioniranje pa su znali da mu se posprdaju s glavom s vremena na vrijeme ali je bio disciplinovan uvijek i znao je dje treba da stoji i kako da brani gol, fizicki nocna mora za svakog fudbalera na svijetu. Lindelof ne zna, iako je tehnicki na visokom nivou, ali prvi i osnovni zadatak stopera je da brani gol, to Svedjanin bas i ne zna. No takvo vrijeme doslo, onaj koji brani gol nije toliko vazan, vazno da krece pas od stopera, tako da je Smoling koji je sigurno najbolji stoper u klubu sto se defanzivnog posla tice visak, a Lindelof, Dzons i Blind se bolje kotiraju od njega. Danas bi i taj isti Vidic muku mucio da bude prvotimac kod modernih trenera kojima je bitno da je stoper Zidan sto se pasova tice, a blizeg igracki stopera Vidicu od Smolinga imali nismo. No meni Zoze tu nije bas jasan, ja znam sta se ocekuje od Van Gala, Gvardiole i Klopa, ali Zoze je od jednog Kejhila napravio nevjerovatnu zvijer i ono sto je igrao te jedne sezone je bio nenormalan nivo. Kako ne moze isto iz Smolinga da izvuce mi je bas nejasno. A tvrdim da je Smoling defanzivno bolji od Kejhila.

                                Vidic je stao kad je tijelo prestalo da prati, kad je izgubio fizikalije, Rio je imao hronicne probleme sa ledjima i izgubio je fizikalije pa je nastavio na visikom nivou i dalje da igra, na inteligenciju, citanje igre i tehniku drzao odbranu i dalje. Nikad vise necemo imati stopera kao sto je bio Rio Ferdinand.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X