Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Onako, ok prelazni rok. Mada ako se Lindelof ne dovede u red, preti da bude prosecan ili ispodprosecan. Matic trenutna invensticija, Zlatan short term, Lukaku i Lindelof kao jedine long term kupovine.

    Nismo uzeli to krilo, sto znaci da nam desno ne gine Mata/Lingard kombo. Stoperi sustinski isti kao prosle sezone i opet kazem ako Lindelofa ne dovede u red, onako poprilicno tanka rotacija obzirom da Rohovu povredu. Bekovi isto diskutabilni, makar Darmjana nije prodao koji moze da pegla obe strane. Sou veliki znak pitanja koliko i da li moze uopste.

    Sustinski dobra startna postava, ima tu opcija sa Marsijalom/Rasfordom kao dzokerima sa klupe. Ako nas povrede zaobidju mozda i mozemo da titule, u LS ne vidim da radimo iole bitno posle grupe.
    Aeee vise zavrsi se napokon...jos malo ce zimski prelazni...
    Kao sto si rekao...samo povrede da nas zaobidju, tanki smo na klupi...i jako je bitno da dobijamo u kotinuitetu one tzv. male meceve sa kojima se prethodnih godina nismo uopste proslavili...a zna se da se tu dobijaju/gube pozicije na tabeli.
    Polako samo i odvazno

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Onako, ok prelazni rok. Mada ako se Lindelof ne dovede u red, preti da bude prosecan ili ispodprosecan. Matic trenutna invensticija, Zlatan short term, Lukaku i Lindelof kao jedine long term kupovine.

      Nismo uzeli to krilo, sto znaci da nam desno ne gine Mata/Lingard kombo. Stoperi sustinski isti kao prosle sezone i opet kazem ako Lindelofa ne dovede u red, onako poprilicno tanka rotacija obzirom da Rohovu povredu. Bekovi isto diskutabilni, makar Darmjana nije prodao koji moze da pegla obe strane. Sou veliki znak pitanja koliko i da li moze uopste.

      Sustinski dobra startna postava, ima tu opcija sa Marsijalom/Rasfordom kao dzokerima sa klupe. Ako nas povrede zaobidju mozda i mozemo da titule, u LS ne vidim da radimo iole bitno posle grupe.
      Svidja mi se kada krenes ovako pesimisticno, bolje receno suzdrzano - pa da vidimo dokle ce nas ovo sto imamo odvesti....
      Dobra procena, sto se tice pojacanja, samo se ne bih slozio za Matica. Jer sam siguran da on ima jos nekoliko odlicnih sezona u nogama. Tek napunio 29 godinica ima on jos ga igra ... Tako ne mogu da ga svrstam u, kako si ga ti definisao "trenutnu investiciju". Jer znamo da je "igracki vek" svih sportista generalno produzen, i kako su mnogi u stanju da pruzaju odlicne partije i nakon tridesete godine (primera ima toliko da je nepotrebno nabrajati).
      Ne znam, cini mi se da ne gotivis Nemanju nesto preterano? Jesam li u pravu? Verujem da uvidjas koliko je dobar i bitan za ovaj Junajted, ali ga ne mirises sto bi se reklo?
      Sto se Ibrahimovica tice tu se nas dvojica razumemo u potpunosti.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Iako najvise mrzim kada se umesa u diskusiju neko treci da jednoj od dve strane objasni sta je zapravo neko tu mislio...gresis sto se tice Erika i Matica
        Naprotiv.
        Tu bih ja prva skocila..u odbranu Matica ofc ..al on ce to bolje da objasni.



        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne znam, nisam siguran, samo mi takav utisak ostavio. Zato sam ga i pitao.
          Nebitno da li mi on odgovori ili uleti neko treci, sto se mene tice, to nije problem uopste. Znaci gotivi ga?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Matic ima bar jos 3 top godine u nogama. Da se ja pitam, za tu rolu uvek bi i dovodio igrace u tim godinama.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Sem Matica nisam zadovoljan prelaznim, ali sta je tu je. Lindelof ocajna kupovina po meni, Lukaku dobar za male, ali limitiran prilicno bojim se, nije dovedeno krilo ili ofanzivac, a da nije napadac. Mislim i da su ovoga puta Glejzeri zavrnuli slavinu i mi ne mozemo da pariramo Arapima trenutno, isto kao sto Real ne moze iako svi misle da moze.
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Next summer - AG7!

                  Mada se možda desi i u januaru, vidjecemo.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Lindelof ocajna kupovina po meni,
                    Po tebi je onda i Vidić bio očajna kupovina...

                    Comment


                    • Kombo Marsijal&Rasford moze da donese dosta pozitivnog ove sezone po lijevom krilu. Jedan da startuje a drugi da udje u drugom. Vidjeli smo da je to do sad dobro funkcionisalo... Prvi izmori odbranu protivnika, pa drugi kad udje sa klupe ima polu mrtve defanzivce ispred sebe a obojica su eksplozivni i mogu to da iskoriste.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Svidja mi se kada krenes ovako pesimisticno, bolje receno suzdrzano - pa da vidimo dokle ce nas ovo sto imamo odvesti....
                        Dobra procena, sto se tice pojacanja, samo se ne bih slozio za Matica. Jer sam siguran da on ima jos nekoliko odlicnih sezona u nogama. Tek napunio 29 godinica ima on jos ga igra ... Tako ne mogu da ga svrstam u, kako si ga ti definisao "trenutnu investiciju". Jer znamo da je "igracki vek" svih sportista generalno produzen, i kako su mnogi u stanju da pruzaju odlicne partije i nakon tridesete godine (primera ima toliko da je nepotrebno nabrajati).
                        Ne znam, cini mi se da ne gotivis Nemanju nesto preterano? Jesam li u pravu? Verujem da uvidjas koliko je dobar i bitan za ovaj Junajted, ali ga ne mirises sto bi se reklo?
                        Sto se Ibrahimovica tice tu se nas dvojica razumemo u potpunosti.
                        Ne, ne, daleko od toga. Matic je top igrac i dok je bio u Celziju ja sam to pisao. Recimo kada je dovodjen Snajderlin ja sam njega u tom trenutku opisao kao drugog najboljeg DMa u ligi posle Matica ().

                        Nego, moja neka koncepcija eto makar kao nekog simpatizera jeste da kupujes igrace kao Fergi, uglavnom pred prajm, oko 24-25, kada su fizicki jos prejaki a tek ce da sazre. Znas Matic dolazi u prajmu (ili izlazi iz njega polako), znaci on je kupovina koja ti odmah donosi kvalitet ali ne i dugovecnost. Znaci apgrejdovao si Kerika, samo sto ces opet morati o tome da razmisljas za recimo 2 godine, da dovodis nekog mladjeg koji ce da uleti umesto Maticu u buducnosti. U tom smislu ne volim kupovine igraca od 29,30 god iako sam svestan da su neophodni i takvi u timu (samo idealno je da takve vec imas, koje si kupio/stvorio dok su bili dosta mladji ). Takodje ne adaptiraju se svi na 30+ isto.

                        Necu da budem licemer da mi je neko pre prelaznog ponudio Moratu ili Lukakua, Alvara bih privhatio bez razmisljanja. Bio sam i super pozitivivan pri potencijalnom dovodjenju Dijera.
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Inace top deal sa finansijske strane, Valensija dala cetiri miliona funti, nema pravo da ga otkupi na kraju sezone i u januaru moze da se vrati ako Mancester pozeli. Ali opet uzasna odluka da se pusti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Po tebi je onda i Vidić bio očajna kupovina...
                              Daj paralelu?!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Daj paralelu?!
                                Obojica su celavi??

                                Spoiler
                                Doduse Lind je sada malo upao u pustam kosu fazu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X