Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marez je mozda i najbolji igrac 1 na 1, a bio je i igrac sezone u PL tako da ako bi bio motivisan da igra na najvecem nivou bio bi ogroman apgrejd na desnom krilu, da ne kazem koliko vecu dubinu bi imali u timu. Mada mi on ne izgleda kao klasicno Murinjovo pojacanje, iako se za njega ne moze reci da se ne vraca nazad i ne pokriva prostor, ali nekako taj tip igraca mi ne ide uz Murinja.
    Rasko do sad kad god je dobio priliku desno bio je poprilicno los, Mata nije za krila iako to moze odigrati, Miki je po meni najbolje resenje za desno krilo ali evo Mou ga stavlja na desetku, i bas zbog toga imam neki osecaj da planira nekog dovesti na tu poziciju krila u toku ovog prelaznog roka, odnosno sutra.
    Last edited by srdjan_sl; 30-08-17, 10:56.
    sigpic

    Comment


    • Od napadaca nema nista do makar Juna. Tu su Lukaku i Ibra a ako bude povreda Rasford ce napred. Samo krilo moze da se dovede Januara ili levi bek ako i to uopste. Murinjo jeste nije doveo Roha kao ni mnoge igrace ali Roho je dobar od pocetka je po meni odlican na stoperu, jeste imao oar kikseva u pocetku ali nista strasno. Smejali su mu se jer iscasio rame onim startom ali vrv ima problema sa tim ramenom od ranije. Inace sve sto je odigrao je bilo dobro. Ako se neko ne dopada Murinju i ne uklapa taj ce biti prodat kao Snajderlin i Depaj npr. Tim je dobar i ima solidnu dubinu fali malo iskustva kod Rasforda i Marsijala i levi bek i toliko. Lako je dopuniti sada bilo koju poziciju nekim igracem. Samo pozadi da se ustali neka cetvorka i nema problema.

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Pa imamo Marsijala i Rasforda da pokriju levo krilo ali ko ce da pokrije desno? Isti taj Draksler moze biti samo skuplji od Mareza a opet je levo krilo.
        Sto se levog beka tice ocigledno se veruje u Soa i samim tim nece se kupovati neko novi, pre ce po meni Orije doci nego neki levi bek.
        Lingard ce Pokrit cijelu desnu stranu


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • @Srdjan ne igramo sa klasicnim krilima tako da i ne treba. Nije to na papiru formacija pa samo pravo da trce, da se ne pravim pametan kad se bude igralo obratite paznju na kretanja igraca. Rasford prosle sezone mozda nije bio dobar desno evo ove je vec bolji igrao dobro levo a eto i desno to sto je odigrao je bilo dobro. Mozda se dovede desno krilo nikakav problem nije da ne fali ali to svakako nece biti Marez bez obzira da li je dobar jedan na jedan. On je nekonstantan i to je dovoljan razlog zasto ga nece dovesti cak bez diskusije uopste da li je dobar igrac ili ne. Rasford je cak konstantniji od njega bio prosle sezone.

          Comment


          • Murinjo forsira tu 4-2-3-1 formaciju, gde Rasford, Miki i Mata igraju odmah iza napadaca i gde Rasford i Mata vise deluju kao da su AMF nego sto deluju po krilima. Mislim kad bi malo Murinjo rasirio to, sa tim desnim krilom (jer je Rasford dobar na levom), imalo bi daleko vise prostora za Mikijeve ludacke pasove i za ubacivanje Pogbe i Matica iz drugog plana. A imao bi solidnog Matu u rotaciji na CMF/AMF, kao i pomalo zaboravljenog Ereru.
            Mislim da je vreme da se vratimo malo dalekometnoj paljbi, kad vec imamo igrace za to, Pogba je to pokazao, a boga mi i Matic u CFC.
            A bas tu mi je mali Lingard fin, podseca me na Nanijev sut
            Ne znam hoce li se nekad M odlucivati za formaciju sa dva napadaca.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • @reddevil Tog se i plasim.

              @miki Ne bi ja uzimao proslu sezonu kao merilo neceg kod Mareza, svi znamo kakva je situacija bila u Lesteru, po toj teoriji bi i Azara trebali svi zaobilaziti u sirokom luku zbog one sezone kad je bio jedan od najgorih igraca Celzija, a on prosle lagano prekuca ligu.
              Najbitnije je da Mou zna sta mu treba i da dovodi igrace planski, ako mu se Marez ne uklapa apsolutno postujem. To sto kazes da ne igramo sa klasicnim krilima slazem se ali samo za desnu stranu. Ali tako je verovatno zato sto i nemamo profil igraca za to i bas iz tog razloga zelim da vidim neko pravo krilo. E sad da li je to Bejl, Marez ili neko treci nije ni bitno, bitno je da ga je Mou izabrao za tu poziciju.
              sigpic

              Comment


              • Ako mu ne uzimamo proslu sta da mu je merilo? Samo preprosla? Gde je bio pre i posle? Nije to klasa igrac i ne bih ja njega u istu recenicu sa Sancezom i Azarom. Nismo ocajni pa da kupujemo sve i svasta. Ako ces pojacanje stvarno juris Bejla ako moze ako ne imamo igrace koji ce zavrsiti posao mesto Mareza. Nikako ne vidim Mareza u Murinjovom timu.

                Comment


                • Dodje Marez i Murinjo iznenada ostari... Covjek je naglo ostario posle Ozila u Realu[emoji23]

                  Dosta nas i nije objektivna, vidi da Liver, Celzi, Arsenal, Totenhem pa i City dovode ili pokusavaju da dovedu nekog pa ajde onda cisto radi reda da se i Utd ukljuci...

                  Bejl ili Perisic ako se ukaze prilika onda sam za, Sanceza ne vjerujem da ce ga Wenger prodati Murinju a za Mareza sam djene djene, znam sta moze ali da li je to bas potrebno ovoj ekipi? Onaj iz sampionske sezone svakako ali prije i posle toga nista posebno

                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Za Mareza sam nesto uvjeren da bi ga Murinjo toliko motivisao da bi ovaj eksplodirao kao prije 2 sezone. Medjutim nece Murinjo kupovati ovako kasno vec u januaru sto je i pametnije vjrv.

                    Comment


                    • Sad kad je rep. pauza je veliki rizik kupovati. Ne daj boze povredi se i nema ga bar do polusezone, a tad krece novi prelazni rok.
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Neverujem da ce MU ikog dovoditi vise sem ako se ukaze prilika na DL...od zime se napred vraca i Zlatan moze on da igra i malo iza Lukakua...a za januarski, mislim da Murinju taj prelazni rok i nije omiljen sem ako nije pod moranje

                        Comment


                        • Murinjo od aprila prica kako mu trebaju cetri nova igraca a sad kao dolazimo do nekih zakljucaka kako nam vise niko ne treba, i to zato sto smo dobili lagano prva tri meca u sezoni. Po meni ce biti velika greska i propust uprave ukoliko ne dodje to cetvrto pojacanje, a sad da ce se izgurati s ovim sto imamo to svakako hoce ali pitanje je sa kakvim uspehom.

                          Cekam neku
                          sigpic

                          Comment


                          • Momci, sta mislite...hocemo li zaciniti malo ovih poslednjih 30ak sati duuugoog i mlakog prelaznog roka?

                            Edit: too Srki..

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • Zacini ga Ede.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment




                              • Zacini ga Ede.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X