Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Bajern ima Lewu, Real Ronalda, Psz Nejmara, Barsa Mesija, Celzi Azara a Utd ae da kazemo Pogbu ali uz duzno postovanje Pogbe koji mi je drag ja ga ne mogu svratati u ovu kategoriju, Bejla ili Grizmana mogu

    Miki28
    Sve to stoji, ali svi oni su ofanzivni igraci i nema svrhe porediti ih sa igracem kao sto je Pogba koji ima totalno drugu ulogu u odnosu na njih. Nadam se da ce Marsijal biti tu kroz koju godinu.

    Sto se tice desnog krila, najvise bih voleo da vidim Bejla na toj poziciji. Gotivim ja i Grizmana ali opet, nekako mi mekano deluje za PL. Mada bih ga pre gledao kao desetku a ne kao krilo. Trebalo je da jurimo malog Dembelea. Vec je sad odlican igrac i za par godina ima da bude jos bolji. Mozda cak i jedan od najboljih na svetu. Mogao bi i Perisa desno. Da se koristi ta strana i njegovi centarsutevi. Videcemo... Imamo mi i sad solidan tim. Samo Miki da se konsoliduje sam sa sobom i da igra onako kako svi znamo da moze. Sto se pojacanja tice, mislim da je to to za ovaj prelazni rok.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Sve okej, zavrseno oko toga, ne zelim uopste da trosim vrijeme na glupe rasprave...

      Ti da pratis moje postove procitao bi da su meni Bejl ili Perisic prvi i drugi izbor ali svakako Grizmana ne bih odbio ako se ukaze sansa jer je svetska klasa i moze mnogo toga da donese... Opet kazem da on nije neophodan ali ako dodje on je zvezda broj 1, covjek koji ce se boriti za zlatnu loptu. To nije Lukaku a ne vjerujem ni Pogba i jedino u ovom Utd vidim Marsijala kao nekog moguceg kandidata kroz par godina.

      Ja sam pobornik Bejla, tog covjeka vidim kao idealno pojacanje za Utd i covjek koji bi nas doveo tu negdje blizu nivoa Bajerna, Barse, Reala.

      Bajern ima Lewu, Real Ronalda, Psz Nejmara, Barsa Mesija, Celzi Azara a Utd ae da kazemo Pogbu ali uz duzno postovanje Pogbe koji mi je drag ja ga ne mogu svratati u ovu kategoriju, Bejla ili Grizmana mogu

      Miki28
      E brate ako ti je Perisic>Grizman, onda imas moje postovanje.

      A to za Pogbu i zlatnu loptu je diskutabilno. On ako uspe da iznese jednu sezonu u onoj formi od kraja prosle sezone, sve je moguce.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by Stevudza11 View Post
        Sve to stoji, ali svi oni su ofanzivni igraci i nema svrhe porediti ih sa igracem kao sto je Pogba koji ima totalno drugu ulogu u odnosu na njih. Nadam se da ce Marsijal biti tu kroz koju godinu.

        Sto se tice desnog krila, najvise bih voleo da vidim Bejla na toj poziciji. Gotivim ja i Grizmana ali opet, nekako mi mekano deluje za PL. Mada bih ga pre gledao kao desetku a ne kao krilo. Trebalo je da jurimo malog Dembelea. Vec je sad odlican igrac i za par godina ima da bude jos bolji. Mozda cak i jedan od najboljih na svetu. Mogao bi i Perisa desno. Da se koristi ta strana i njegovi centarsutevi. Videcemo... Imamo mi i sad solidan tim. Samo Miki da se konsoliduje sam sa sobom i da igra onako kako svi znamo da moze. Sto se pojacanja tice, mislim da je to to za ovaj prelazni rok.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        Ja sam tipovao da Vudvard dovodi najvecu zvezdu sledeceg svetskog prvenstva, Erik tipovao da ce Dembele pojesti to prvenstvo. Al jbga, nije nam se dalo.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Naravno, ne poredim Pogbu sa ovim navedenim ali neko moje misljenje je da ga mnogo ne vide kao superstara, kao sinonim Utd ali bi npr Bejla itekako vidjeli tako. Pa cak i u poredjenju sa igracima sredine terena ne vidim ga uz Krosa, Modrica ali nadam se i mislim da ce stici do tog nivoa ali mora da odraste i da ga prodju te bubice da svaki potez i sut mora da bude wow, da je nekad jednostavan pas i najbolji, najkorisniji pas.

          Dobar tim, ja ih vidim kao favorite za PL ali sa ovim timom nismo blizu tih najboljih u LS ali cemo doci i na taj nivo, sa Bejlom ne sumnjam da bi tu bili.
          U Zozea nimalo ne sumnjam, covjek je pobjednik

          Miki28
          Last edited by Miki28; 28-08-17, 20:29.
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Ja sam tipovao da Vudvard dovodi najvecu zvezdu sledeceg svetskog prvenstva
            To vise lici na Real nego na MU. Hvala bogu, pa izgleda da Murinjo zna ko mu treba, pa u skladu sa tim i dovodi pojacanja.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Jedino ste ce sledeci WC proci u senci Brazilaca...

              Comment


              • Nisam ovdje pisao o Dembeleu jer se vec znalo da ide u Barsu ali na drugom forumu itekako jesam, tog decka bas gotivim, mislim da ce biti novi superstar i ne sumnjam da je Barsa odradila fenomenalan posao, tesko je Nejmara zamijeniti ali on bi mogao, nesto sto Utd nikad nije sa Kinom i posle Ronaldom.

                Igracki naravno Grizman ali ja sam veliki navijac Utd mnogo godina i vidim i ja a i dosta nas da je Perisic ono sto je potrebnp, nije sexy pojacanje ali bi bilo ubitacno u ovom sistemu Utd. Wilijan npr i da ne pricam ali to je od starta nemoguca misija, posle Matica i jos teze od toga

                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • http://sportklub.rs/Fudbal/Premier-L...om-koraku.html
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Comment


                    • Da nam je dovesti i to cetvrto pojacanje, to krilo i lijepo zatvoriti inace dobar prelazni rok. Ima opcija na trzistu: Lemar,Marez,Draksler mada bih ja najradije Perisica i dalje.
                      Inace zadovoljan sam Lukakuom i imace jaku sezonu ali steta je vidjeti Moratu u Celziju, takva klasa kod rivala.

                      Comment


                      • Njima je jos veca da gledaju Matica kod nas xD

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Mozda je bio neki dil ustupimo im Moratu a oni posalju Matica
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Timo dobio poziv repke.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Daj bre tog Alexisa i da zatvaramo radnju.

                                Smalling i novac za Aleksisa, može!
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X