Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sto bi moj deda reko kad bi hteo da naglasi da je nesto bilo odavno...ono kad bili Rusi.

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Samo da se javim, u prolazu, da uđe u zapisnik čiji sam fan u PL. Još od kada je Džordž Best dao 6 golova na utakmici
      Drago mi je cuti da imamo jos jednog djavola na forumu.
      sigpic

      Comment


      • I to dok su televizori u boji bili u manjini.. Svaka čast constantine.

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Samo da se javim, u prolazu, da uđe u zapisnik čiji sam fan u PL. Još od kada je Džordž Best dao 6 golova na utakmici
          Od 1970? Davno li to bjese... Bas sam prije neki 10tak dana gledao neki dokumentarac o Bestu i pomenuli taj mec sa Northemptonom u FA kupu, majstor, jedan od najboljih svih vremena

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Od 1970? Davno li to bjese... Bas sam prije neki 10tak dana gledao neki dokumentarac o Bestu i pomenuli taj mec sa Northemptonom u FA kupu, majstor, jedan od najboljih svih vremena

            Miki28
            Majstor fudbala i majstor pabova [emoji1]

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • E vala je vise volio da popije i izadje nego ljeba da jede, mozda je i zato bio takav genije... A i drugi stil fudbala se igrao, mnogo vise majstora i driblera ali i mnogo vise mesara na terenu...

              Vidic je nas pa mi je najomiljeniji djavo ali od ovih stranaca bas mrtva trka izmedju dosta igraca

              Best, Kantona, Robson, Kin, Skols, Gigs, Jork i Kol, Rio, Runi, Ronaldo, Park, RVP itd itd

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                E vala je vise volio da popije i izadje nego ljeba da jede, mozda je i zato bio takav genije... A i drugi stil fudbala se igrao, mnogo vise majstora i driblera ali i mnogo vise mesara na terenu...

                Vidic je nas pa mi je najomiljeniji djavo ali od ovih stranaca bas mrtva trka izmedju dosta igraca

                Best, Kantona, Robson, Kin, Skols, Gigs, Jork i Kol, Rio, Runi, Ronaldo, Park, RVP itd itd

                Miki28
                Brus,Šmajhel,Palister,Kančeskis,Šarp,Hjuz... Dodaš Erika i svoje klince i to je to..

                Rođak je '64 otišao u Englesku trbuhom za kruhom.. Uvek je ponavljao da je Best bio jedan i jedini i da je bio neverovatan karakter..

                Comment


                • Pričao mi je pokojni ćale o Bestu. Kaže nenadjebiv u celosti lik. Sa loptom je znao ko niko, rasan strelac do j*ja. Iza fudbalskih kulisa plejboj i alkos. Viski je cepao ko mi vodu.

                  Gde se setiš Rusa Kancelskisa. Po meni možda i najbolji krilni igrač kojeg sam gledao. Kakav prodor i centaršut. Danas nam takav fali ko leb nasušni.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • E da, zaboravio sam Smajhela i Geri Nevila ( ona proslava se ne zaboravlja ), uncle Pat

                    Hjuza nesto nisam gotivio, sjajan napadac ali mi nesto nije odgovarao, isto i Sarpa... Kancelskis je bio opasan igrac

                    Jebem ti sunce u istom timu Smajhel, Stam i Kin, spasavaj se ko moze

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Sad kad se setim paklenog tandema Kol-Jork. Smrt za suparnicke odbrane i golmane.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Hjuz je bio nalik Manćiniju.. Opasni igrači.. Kako su vatali one voleje..Kao iza zgrade na igralištu.. I nažalost ne tako dobri treneri..
                        Kančeskis imao odličan prodor i to uglavnom u desno.. Ludi Rus.. Mnogo su ga gotivili navijači.. Sad već ne znam ali mislim da je u klubu doživeo neku povredu i da se posle nikad nije vratio na prrđašnji nivo..
                        Šarp je bio Bekam pre Bekama.. Plejboj.. Dobra leva noga pa kad zarola.. Posle je Rajan to podigao na još viši nivo..
                        Geri je bio luđak svoje vrste.. Uvek maksimalno spreman.. Na treninge dolazio biciklom..

                        Comment


                        • Bekam je najveci krivac za pocetak romanse izmedju mene i Junajteda, veliki borac i ratnik na terenu. Tako da ce mi on ostati broj 1 iako su tu mnogi drugi koji su mi prirasli srcu i duze sam ih gledao, Skols, Nevil, Berbatov, Evra, Park, Flecer... Ka tom probranom drustvu idu polako Baji i Erera.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Bici sobzirom na ovu kategorizaciju cudi ne da nemas Kina na spisku, kao ni Runija i Vidica.

                            Meni bi bilo bas tesko izabrati neke omiljene igrace, imam ih previse, pre bi mozda mogao izabrati nekolicinu koju nisam gotivio.

                            Tapatalk
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni je bio simpatičan i Ole Gunar zvani Baby Face. Coveka ubacio 10 ili 2 minuta pre kraja ovaj će da umulja gol.

                              Tu su Beks, Ronaldo, braća Nevil, Gigs (kao igrač, ne kao i čovek) Vidara i Rio...


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Bici sobzirom na ovu kategorizaciju cudi ne da nemas Kina na spisku, kao ni Runija i Vidica.

                                Meni bi bilo bas tesko izabrati neke omiljene igrace, imam ih previse, pre bi mozda mogao izabrati nekolicinu koju nisam gotivio.

                                Tapatalk
                                Kina zaboravih. Vidaru izuzetno postujem za sve sto je uradio za klub, ali iz nekih drugih razloga mi nije jedan od omiljenih, niti je blizu. Runija ne mogu ja da gotivim jer je nekoliko puta hteo iz kluba a zavrsio je sa kapitenskom trakom, to su stvari preko kojih ne mogu da predjem, vise moralni razlozi nego fudbalski, fudbal mu ne sporim i zahvaljujem mu se na istom.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X