Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, seca li se neko kako je Matic urnisao Italijane na evropskom za mlade 2009. godine, dok je igrao levo krilo? I onda su ga nesto povredili na kraju meca a mi izduvali u grupama. Totalno nebitna stvar al mi pade na pamet nekako. Tad su za italijane igrali Markizio, Baloteli, Djovinko, De Celje...
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Au covjece pa gdje se sjeti te utakmice, ja tek kad si spomenuo dobio nele flesbekove...
      Svaka cast na pamcenju

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Jeste.. Nemanja tad baš pružio korak.. Imao je i neke makazice. Zar je to bilo 2009g?

        Comment


        • Nego nije moglo biti bolje za Itd u prva 2 kola, City, Toten i Celzi ispustili bodove posto ih smatram za ozb rivale Utd za titulu...

          Boss i Zoze vcrs na tribinama, ljepota za vidjeti... Za nas navijace Utd nije prijalo ovih 4 god ali SAF itekako, bas je djelovao sveze...
          Da mi je neko prije par godina rekao da ce Zote biti ovako miran i dopadljiv ne bih mu vjerovao, kako covjek djeluje drugacije na klupi Utd...

          Sad Lestera pa da otvorimo dobro sezonu, ima i posle reprezentativne pauze dobrog raposreda i mogao bi Utd da se zaleti od starta

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Deluje mozda ovo sveze, ali imamo i dalje masu problema.

            Svonsi necu da racunam u ozbiljnog protivnika. Posto su najgori tim lige.

            WH smo igrali dobro, ali masa problema iz prosle sezone je i dalje tu. Ima jedna lepa stvar to je da ne zavisi od Ibre i Runija.

            Mnogo ovo cudno deluje, rano je za bilo sta. Ali problemi su i dalje tu. I nismo ih otklonili uopste. SAmo malo lepse zapakovali. Otvorili se za skuplji papir i masnicu.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ne znam kako to mislis masu problema? Citajuci tvoj post jbt ko da se ponavlja prosla sezona...

              Utd ove sezone jaci za pokretnijeg napadaca, bez uvrede za Ibru koji je klasa ali je previse statican dok Lukaku totalno drugacije. Zatim tu je Miki koji ove sezone igra kao u Dortmundu, vec 4 asis za razliku od 2 prosle sezone pa onda mnogo bolji, stabilniji Marsijal i za godina dana stariji on i Rasford. Zatim Matic koji je za PL tata mata, tacno znas sta dobijas od njega i to je fenomenalno. I na kraju Pogba koji igra mnogo rasterecenije i koji ce imati vrhunsku sezonu.

              Stoji da se ima nekoliko problema, prije svega lijevi bek jer tu nismo dovoljno opasni i desno krilo ali i sa ovim sto imaju je to sasvim okej, ne na nivou Reala ali za PL da se potuku za titulu itekako.

              Odbrana nije bas jaci dio tima ali dok je Baji tu da to pokrpi, nekako ce se snaci a i svidja mi se pocetak Dzonsa a i nadam se sa ce Smoling prihvatiti izazov i podici formu na vrije pod VG kad je bio jedan od najboljih stopera

              Isto tako Zoze i 2 sezona, to nikako nije za potcjenjivanje.
              I da dodam za kraj, hemija je fenomenalna u ekipi.

              Ja sam ubijedjen u titulu ove sezone, imaju dobar tim, imaju dubinu i mnogo opcija

              Miki28
              Last edited by Miki28; 21-08-17, 23:21.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Brine to sto Svonsiju nismo dali gol iz otvorene igre sve dok se oni nisu otvorili.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Na Adidasovom sajtu imate da birate 10 Ibrahimovic kao opciju.

                  Otisao, proverio. Ima.

                  sigpic

                  Comment


                  • Hoce ga registrovati sad ili u januaru?
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Hoce ga registrovati sad ili u januaru?
                      Ako moze da igra naravno sad.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.skysports.com/transfer/ne...stance-changes
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Jel moguce da se i on nasmijao? Sta ce ovo biti?

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Kakav je mali Sesenjon? Citao sam da ga gomila engleskih klubova juri ili ti jurilo dok nije potpisao pro ugovor sa Fulamom.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Kakav je mali Sesenjon? Citao sam da ga gomila engleskih klubova juri ili ti jurilo dok nije potpisao pro ugovor sa Fulamom.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                                Kapiram ishajpovan kao i svaki drugi englez.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X