Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Ma Andy Mitten, mukica, totalno pogubio kredilitet. Sve što je pričao i navodno kao bio dobro upućen, ništa se nije desilo, evo već 2,3 godine...

      Comment


      • Last edited by HeadBurn3r; 19-08-17, 23:51.

        Comment


        • Originally posted by Busby Babe View Post
          Ma Andy Mitten, mukica, totalno pogubio kredilitet. Sve što je pričao i navodno kao bio dobro upućen, ništa se nije desilo, evo već 2,3 godine...
          Slazem se mada bi i meni bilo logicno makar beka da dovede.
          sigpic

          Comment


          • Ma znam, i ja bih prvi silno želeo da dodje bek.
            Ali nisam pametan što se tiče transfer marketa šta će da se izdešava. I sve ove glasine i izvore.
            Godinama sam sve to čitao i pratio, gledao reportaže samog Andy Mittena kad priča o nekim kao pregovorima. Maltene znam za svakog novinara, nazovi insajdera i sl. koliko je relevantan, koliko troluje, koliko često piše pa koliko to ima smisla, koliko je atenšn hor, koliko je upućen...

            Dennis Irwin pre godinu, 2 reče lepo "Mi, sami igrači, ne znamo šta će da dešava i ko će da dodje, iako se nekad trudimo da saznamo"
            Mislim da je i Mata rekao da on to čita i prati kao i ostali fanovi preko neta.

            Svi ovi izvori, npr sam Andy Mitten koji je Man Utd related (lik ima napisane knjige o Unitedu, radi za ESPN i 442, saradnik je i BBC-u) jednostavno nisu pouzdani. Niko od njih ne može stvarno da dodje do insajd konkretne informacije (možda mogu do tih "Murinjo hoće 4 igrača").

            Nekad verovatno i dobijaju pogrešno informacije(i to sa namerom) od ljudi koji se vrte po klubu.
            A nekad i sami projektuju i nagadjaju ko bi mogao da dodje iako nikakvog interesovanja nema za te igrače.
            Fazon, treba nam levi bek, i onda oni razmisle kojih levih bekova imaš u Evropi i na tržištu, ko je zanimljiv igrač itd itd...
            Nekima je posao da štancaju priče svakog dana. Kad im pratiš pattern štampanja priča, vrti se da jedan dan kažu da smo zainteresovani za jednog igrača, sačekaju 2 dana da vide da li će da bude nešto, onda im treba nova vest, kažu da nismo zainteresovani za tog igrača. Pa onda izmišljaju neke ponude.
            A verovatno se ništa od toga nije ni desilo...

            Znači mi nekad da pročitam, čisto eto da me ishajpuje to, da mi se podigne neki optimizam, ostavim trunčicu neke nade da će odredjeni transfer desi (nekad da se ne desi), ali nikad ne shvatam ozbiljno sve te priče. Jbg, smor je što moramo da čekamo da nam Norwood javi kog će da slika sledećeg. Ali tako je...
            Niti ovim insajderima i novinarima treba verovati, a iskreno ni samom Murinju ne verujem 100 posto kad izjavljuje nešto.

            Moramo da čekamo kraj prelaznog roka i da se nadamo da znaju šta rade.
            Last edited by Busby Babe; 20-08-17, 01:35.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Jos danas sam je stavio na avataru.

              TONY MARTIAL SCORES AGAIN!

              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Nine33 jel ide nekako 50 million down the drain as Tony Martial scores again...

                Kakvo razmontiranje protivnika za par minuta, opet sam morao pogledati... Kad se rastrcr spasavaj se ko moze

                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • http://instagram.com/rlukaku9

                  Ko nije video story od Roma nek pogleda, umreh od smeha on i Baji [emoji23][emoji23][emoji23]


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Ne znam samo da li sam ja jedini primetio ovde ali da je ekipa nenormlano prodisala od kad nema Ibrahimovica?

                    Mada kapiram Murinja sto oce da ga dovede, ne moze celu sezonu da izgura Rom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Ne znam samo da li sam ja jedini primetio ovde ali da je ekipa nenormlano prodisala od kad nema Ibrahimovica?

                      Mada kapiram Murinja sto oce da ga dovede, ne moze celu sezonu da izgura Rom.
                      Mislim da bi bilo bolje da Rash se vrati na svoju primarnu poziciju 9-ke a martial na lijevo krilo, u Tom slučaju ne vidim kako se moze ibra uklopit jer lukaku ce startati 95% utakmica a tesko da ce se ibra zadovoljiti ulaskom s klupe


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Nevjerovatna hemija u ekipi, prosle godine se nazirala ali ove sezone nema sanse da se ne primijeti, vidi se da momci uzivaju da igraju jedni sa drugima i da igraju za Utd i Murinja...



                        Miki28
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Ne znam samo da li sam ja jedini primetio ovde ali da je ekipa nenormlano prodisala od kad nema Ibrahimovica?

                          Mada kapiram Murinja sto oce da ga dovede, ne moze celu sezonu da izgura Rom.
                          Vise je to Matic efekat.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Vidis kako svi sada pogadjaju kada nema Ibrahimovica i nema pritiskia i nema gusenja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Ne znam samo da li sam ja jedini primetio ovde ali da je ekipa nenormlano prodisala od kad nema Ibrahimovica?

                              Mada kapiram Murinja sto oce da ga dovede, ne moze celu sezonu da izgura Rom.
                              Komentarisao baš juče sa drugarom na istu temu. Igramo nekako brže i sa Lukakuom dobijamo drugačije opcije u napadu. Kod Ibre me ubijala njegova arogancija i što nikad nisam znao da koju je nogu ustao i hoće li napraviti neko sranje.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Vidis kako svi sada pogadjaju kada nema Ibrahimovica i nema pritiskia i nema gusenja.
                                Realno Lukaku ce davati to sto daje, Rasford i dalje promasuje, Marsijal se vratio u formu nakon onih zenetina, Pogba jedini pogadja u odnosu na prethodnu sezonu mada je i juce pogodio precku pa je Baji umuvao.

                                Comment

                                Working...
                                X