Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Izgleda me drži rakija od sinoć [emoji16] Čim sam stavio post o Mati shvatio sam debil šta sam uradio [emoji16]

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Da, greska neoprostiva...
    Mada mozda si se zagledao u Matica, Lukakua, Pogbu, Mikija i Rasforda, Marsijala kako su se sprdali sa odbranom WH pa ti promakao Mata



    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Polako ljudi za Entonija, tek je pocetak sezone. Cekamo pad forme Raska, Mikija, Mate pa i Lukakua. Mnogo je bitnije koliko ce tog nekog da drzi u ekipi. Tj koliko ce se dugo tripovati da ga je ispostovao...

      Meni je mnogo krivo sto njih dvojica ne igraju zajedno u napadu. To bih voleo da vidim.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Tim Svonsija mi totalna nepoznanica. Znam da nam najveća pretnja može biti Džordan Aju.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Kakav crni Aju, mozda si ga pomesao sa bratom koji je bolji i igra u WH. Ovaj mali Abraham deluje najopasnije, najbolji strelac cempiosipa prosle sezone, moze biti dosta opasan. Svakako opasniji od Ajua, mada znajuci Murinja tesko da ce se neko naigrati. Verujem da ce posebna paznja na Abrahama.

        Comment


        • Svonsi nikada nije uspeo protiv MJ da ostvari "clean sheet". Nadamo se da će se tradicija produžiti.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ovdje samo trener nesto vrijedi, ovo ostalo je bas tanko...
            Sve osim ubjedljive pobjede ce predstavljati iznenadjenje, 3 komada u mrezi Fabijanskog

            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Aju je opasan igrac, u onoj raspad Villi je bio najbolji igrac ubedljivo.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Upravo Novakovic prica da je ovo radio i prosle sezone, kad mu dobije ekipa onda sledece nedelje izvodi istu ekipu potpuno i ne prilagodjava se protivniku uopste.
                sigpic

                Comment


                • Sto je malo neverovatno da to radi

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Upravo, a toliko je Tom pricao o tome kako Mou svakog protivnika drugacije sprema...
                    Ali svakako ovo je trening utakmica, tolika je razlika u kvalitetu.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ne vidim problem u ovom sastavu uopste, ne znam ko je to trebao da igra?
                      Marsijal umesto Rasforda? Pomirio sam se sa tim da Rasford ima prednost u odnosu na Marsijala i imao je dobar mec, sad za sad on je starter na lijevoj strani a Entoni ce pokazati svoju vrijednost.
                      Odbrana odlicna dok se So ne vrati i treba tako, naprijed ocekivano.

                      Ono sto je jako bitno a to je Felaini i posebno Lingard na klupi mada ce prvi uci u drugom pol a mogao bi Tonija oko 60 da uvede


                      Miki28
                      Last edited by Miki28; 19-08-17, 12:17.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Koliko se ja sećam prošle godine se zvocalo što se stalno rotira sastav dok je čovek tražio tim i igru.

                        Comment


                        • Pa izduvao ga Erera koji mu je bio jedan od najvaznijih igraca prosle sezone, sad ce i on u Barsu, a ako misli da je na duze staze odrzivo da Matic i Pogba igraju sami na sredini, good luck with that. Sem ako Pogba bas ne odluci da bude maksimalno posvecen ekipi i defanzivi, a nece, to nije u njegovoj krvi. I upravo prica Novakovic da Matic nije DM i da ne cuva igraca na vrhu kaznenog jer je Matic BTB. Mislim svi se sjecamo sredine i prve tri utakmice Pogba i Felaini ili ne? Na duze staze ova ekipa sa Pogbom u sredini moze da funkcionise iskljucivo sa dvojicom igraca pored Francuza, drugacije nikako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa konkretno za ovu utakmicu i nije imao neki poseban razlog da se prilagodjava ali poenta stoji, previse puta je prosle sezone igrao sa pogresnim timom i bez pravog prilagodjavanja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              kako Mou svakog protivnika drugacije sprema...
                              Ali svakako ovo je trening utakmica, tolika je razlika u kvalitetu.
                              Isti sastav apsolutno ne podrazumeva i isto pripremljenu utakmicu. ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Abel View Post
                                Isti sastav apsolutno ne podrazumeva i isto pripremljenu utakmicu. ;)
                                Pa i to sto kaze, ali realno svi pricaju kako samo Junajted nema prvih 11. Svi ostali "top6" timovi imaju.


                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X