Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad, prelazimo u tabor Sitija. Na suvom nismo ni tri sezone, vi ste preko deceniju. Isto kao da poredis ficu i mecku, ne ide jbg.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Ako ga ne otpuste do kraja sledece nedelje, zasluzujemo sudbinu kao Liverpul, ozbiljno to mislim

      Unistava ime i brend kluba, kuci ne mozemo gol da damo u prvom pol. od Septemvrija eeeeeeeeej aloooo Jos se pravi pametan, navijaci napustaju utakmicu zbog saobracaja i sl. sranja. Unazadio je igrace, vidjecete to kad dodje novi trener, Marsijal i Runi po linijama celu utakmicu majko moja Zaboravili gol da daju, trebace vremena da se odviknu od ovakvo sranje od igre... Kloppova ekipa u nedelju je izgledala mnogo bolje od nas za samo 2 meseca, ovaj smrad 2 sezone i mucenje... boli njega tuki za Junajted, bar znam da Giggs voli Junajted...

      I meni glupo to, cuj Gigs bio pomocnik i Mojesa i Van Gala, pa sad treba i on da ide kao da je on kriv... pa i pola od ovog sastava je bio sampionski pre 3 sezone pa sta je sad? On radi to sto dobija kao instrukcije, rado bih ga gledao ispred ovoga
      Mislim da gresis ovde. Daleko od toga da VG sece vene za Junajtedom, on je prosto trener na zalasku karijere koji se nije snasao u PL. Iako je radio u velikim klubovima tek se ovde pokazuje kakav je pritisak, pogotovo nakon jedne ogromne ere kakva je bila pod Fergusonom. Imao je jedno shvatanje fudbala, promenio ga u potpunosti na SP i kad je dosao kod nas nekako je bio u rascepu sta da radi. Pokusao je obe varijante, medjutim razni faktori su uticali na to da se nije snasao. Tvrdoglavost, neskolovanost nasih igraca, konstrukcija same lige i ostalih timova itd...

      Daleko da je on bezgresan, pravio je milion gresaka i sto je jos gore nije pokazio mnogo zele da iste ispravi. Medjutim mislim da je dosao da odradi posao, da se stvarno zaljubio u klub/navijace i kao sto rekoh, kada su kolica otpala trebao je da ide. Ima sigurno mesec dana. Vudvord ga je zadrzao. I opet dolazimo do price koja se vrti u krug celu ovu sezonu. Ferguson (i Vudvord) ce nam klub dovesti do blata, samo da bi jedan stekao prednost/pobedu nad drugim. VG je posten covek, hteo je da ide posle Norica, rekao je lepo da ne vidi nacin da promeni bilo sta.

      Sto se Gigsa tice, taj je zmija posebne kategorije. Taj ne voli rodjenog brata a kamoli Junajted. Dan kada njega zaposlimo kao menadzera ce biti dan kada smo zvanicno lupnuli pecat na sertifikat o kraju ozbiljnog fudbalskog kluba kakvim smo se smatrali jos od Bazbija. I dalje smo sprdnja i cirkus ali ce to biti ono, potpis za kraj.
      sigpic

      Comment


      • Covjek je segao bratovu zenu. Tu je kraj svake Gigsove kredibilnosti. Ne mozes biti ljigaviji i pasti nize od toga.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Nikad, prelazimo u tabor Sitija. Na suvom nismo ni tri sezone, vi ste preko deceniju. Isto kao da poredis ficu i mecku, ne ide jbg.
          Znaci posto ignoriramo FA kup, onda sto ga ne obrisete s lista svojih trofeja?

          Comment


          • Mozda si u pravu Erice, ne znam, ovo je moje mislenje.

            Ne izgleda mi covek kao da ga interesuje klub, bar ne bi sprdao navijace na razne nacine.

            A ovo za Giggsa, mozda i ne voli, ali 20+ godina samo u Junajtedu, i toliko trofeja i radosti, sigurno ga nesto veze za klub.

            Comment


            • Originally posted by Henryj View Post
              Znaci posto ignoriramo FA kup, onda sto ga ne obrisete s lista svojih trofeja?
              FA je super stvar, vazan kup zaista i meni drag za razliku od onog liga kup besmisla koji bi trebalo ukinuti, ali ipak sala prema PL i LS.
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Mozda si u pravu Erice, ne znam, ovo je moje mislenje.

                  Ne izgleda mi covek kao da ga interesuje klub, bar ne bi sprdao navijace na razne nacine.

                  A ovo za Giggsa, mozda i ne voli, ali 20+ godina samo u Junajtedu, i toliko trofeja i radosti, sigurno ga nesto veze za klub.
                  Meni izgleda kao slomljen covek koji se vrv i sam pita sta vise radi tu, koji je izgubio svu moc.

                  Gigs ima u Junajtedovom folkloru kao igrac, posebno mesto. To mu niko ne moze oduzeti. Zna se ko je i sta je bio Rajan Gigs u Junajtedovom dresu. Kao igrac - legenda, jedan od najboljih svih vremena u istoriji kluba. Kao kandidat za menadzera bez dana iskustva u ovom turbulentnom periodu? Ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma sada je daj sta das, posle Van Gala. Toliko je covek unistio poverenje i stprljivost navijaca...

                    Comment


                    • Evo ja cu vam reci generalno da kada bi ja bio direktor Uniteda u ovom trenutku, nikad ne bi zaposlio Gigsa. NIKAD.

                      Covjek je 20 godina u klubu, generalno ono sto se moglo vidjeti veze sa menadzmentom nema.

                      Ne bi van Gal nikad izgubio svlacionicu da je Gigs neki strucnjak.

                      Poznato je svojevremeno da je Wenger u prvih par sezona imao problema sa obuzdavanjem igraca, ali je imao covjeka koji je znao igrace u dusu i bio je dobar covjek, veliki Pat Rice koji je bio legenda kao sto je Gigs. Ali on je u Arsenalu bio, ono sto je Luthi Federeru godinama. Covjek od povjerenja i osoba koja ce da smiri situaciju, ako bude losa.

                      Manje vise, Gigs je meni ljigav. Nikad ga nisam mogao gledati, ima te neke podmukle oci.

                      On je htio da ide poslije Norvica, ali uslijed tih neslaganja unutar kluba da li treba Mou da preuzme ili ne, ostao je. U ovom momentu Drvo nece da ga otpusti, jer mu ne dozvoljavaju Murinja da dovede. Ako je suditi po logici Drvenog, a to je da ce pustiti klub da se strmoglavi ove sezone, otpusti Gala kada ovaj ne bude mogao uci u LP i ima dovoljno argumenata da zaposli Murinja. To bi ja uradio, ako nemam punu podrsku borda direktora.

                      Ali United je uradio sasvim solidan potez, doveli su Gala da vrati klub na kurs, on je to uradio, ali je usput i sam uspio da skrene sa njega i sada imaju problem. Ako bi zaposljavao nekoga drugog osima Murinja, zaposlio bih nekog 'anonimusa' koji nikada nije imao veze sa klubom i pustio bih ga da radi, ali bi insistirao na atraktivnom fudbalu. I naravno mlada osoba, puna elana, ali NE Gigs.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Fali jedan Hari Redknap da dovede ove čeze do kraja sezone, a onda Murinjo ili neka Glejzeri počinju prilagođavati salu za trofeje Arsenalovoj.
                        sigpic

                        Comment


                        • He is gone???

                          sigpic

                          Comment


                          • Mada vuce malo i na "No"
                            sigpic

                            Comment


                            • Nego, ako VG nekim cudom ostane morace da smislja neke nove formacije jer ostajemo bez bekova...
                              sigpic

                              Comment






                              • DDLLLDWDWL

                                28 goals in 23 games.

                                #glory







                                #glory

                                Comment

                                Working...
                                X