Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam za vas ali je meni skratio zivot za par godina kad god je bio starter, znao je da zabrlja samo tako

    Dobar potpis za Siti ako se ispostavi tacnom ta informacija

    Inace, prije 14 godina na danasnji dan je bio debi jednog klinca pa jos sa brojem 7 na ledjima...
    Kakva zverina od igraca postao

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Evans
      Dajte vinjak Eriku.. Kako će preživeti ako se obistini?

      Miki28
      Četrnaes godina bokte.. I već 8 kako je otišao.. Čudo..

      Comment


      • Ronaldo kao prvo krilo, a ne poacher krilo, je bilo nesto najimpresivnije za gledati. Pure thrill

        Comment


        • Strepeo sam kad god su nazad igrali Ves Braun ili Džoni Evans. Ne bitno ko je u startnoj postavi, bilo je cupavo i gusto. Sva sreća uvek su imali neku zver pored sebe koja će njihove greške nadomestiti.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Coveka prosto jede pritisak kada treba da bude glavni stoper. Mada on ce tamo biti vrv 4i u liniji, tako da ce mu mozda i ta uloga odgovarati.
            sigpic

            Comment


            • Evans je potcenjen igrac, tacnije nepravedno omalovazavan (Koselni slucaj)jer je sklon beskicmenim kiksevima, i nije nesto simpatican lik. Nije on dundos od igraca. Nije bilo lako pored Vide i Ria igrati rastereceno, jer je bio pritisak da budes na slicnom nivou

              Comment


              • Potcenjen a sklon kiksevima..Zanimljivo zapažanje za igrača njegove pozicije..

                Comment


                • Sto se tice krila, ja bih voleo da je Lingard malo čvršći i okretniji igrač, da je malo više Park Ji Sung. Nama treba jedan Park Ji Sung (taj je bio precar). Hard worker sa pametnom kretnjom, sposoban da grize u presingu. Lingard je smart igrač, dobre odluke, svestan svojih mogucnosti, ne zabiha se u bezozlazne situacije, svestan rasporeda saigrača, lepo se kreće u defanzivnoj zoni. Ali ima bas lošu konstituciju. Slab je na nogama, a ima visoka ramena i visoko teziste(iako nizak) pa nije nesto okretan na malom prostoru, a najmanji kobtakt mu utiče na igru sa loptom... nekako se i dalje nadam da fizicki nije sazreo dovoljno, pogotovo nozice nije jos doveo u stanke fizicke zrelosti, iako nije tolko mlad. Postoji nada da je late bloomer

                  Comment


                  • Malo mi je BLJAK što je prihvatio da ide u Siti ako se zna da je najveće godine proveo u Junajtedu. A i ne vidim da može imati neku pristojnu minutažu pored renovirane odbrane Građana

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ma ide da uzme kintu plus ide u tim sa kojim ce se boriti za titulu, ni meni nije drago da bivseg igraca Junajteda gledam i Sitiju ali potpuno ga razumem zasto zeli to da uradi.
                      sigpic

                      Comment


                      • On je da se ne lazemo totalno nebitan lik. Osim sto je iz Akademije, ostalo bas nista.
                        sigpic

                        Comment


                        • Šta se radi po pitanju pojačanja na bekovskim pozicijama. Ne priča se više o Orijeu. A čitam da će Rouz najverovatnije kod Kontea u Čelsi? Mada se tu muva i Žoze pa ćemo videti šta će ispasti.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Evans je za Stonsa, Mangalu i Otamendija, Vidara licno.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Otamendi ogromno razočarenje. Pogotovo kad se pogledaju nivo partija iz Valensije. No, to je već komšijska briga [emoji16]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Sad pročitah da je Murinjovo potencijalno pojačanje Serž Orije završio na Vajt Hart Lejnu.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X