Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se, nije da smo pucali na Mesija pa da se ne moze dovesti vec na Perisica koji je dobar igrac ali tesko da je glavni igrac neke ekipe i nezamenjiv...

    Ne znam, imamo dobar tim ali greota je da se ne ostvari puni potencijal ekipe sa nedovodjenjem krilnog igraca pa i beka jer lijeva strana je tanka ako se ne vrati So a na desnoj nemamo zamjenu Valensiji

    Orije, Perisic i Zlatan, e to bi vec bio opasno dubok tim na svakoj poziciji

    Miki28
    Last edited by Miki28; 16-08-17, 13:28.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by mikisavic89 View Post
      Mislim da se odustalo nakon partija Marsijala i Rasforda na pripremama i protiv WH. Iskreno ja sam bio za Perisu ali def nema mesta po levoj strani ako ce ova dvojica tamo. Marsijal se probudio ili odreagovao na pravi nacin kod Zozea i nastavi li da bude fokusiran odlicno pojacanje ce biti, Rasford konstantno napreduje i bice to ok. Na osnovu njihovih igara od prosle sezone Perisic da, sada ipak ne.
      Problem je sto oni uvijek mogu da nestanu kao i prosle godine, pa sta cemo onda, i onako kuburimo, da ne kazem ne postojimo ofanzivno kad se radi o lijevim bekovima. Ne mogu pripreme i jedna ili dvije utakmice da budu bilo kakav reper.
      sigpic

      Comment


      • Bolje forsirati martiala koji ce za par godina postati wc igrač ako bude ima dobrog trenera nego perisica pored kojeg jose bi martiala koristio 5minuta po utakmici
        Ali i ovako čini se mourinho ne racuna ozbiljno na martiala pa je logično očekivati da ce napustit klub u 1. Mjesecu ili sljedece ljeto pa ce pokazat mourinhu da ga nije trebao prodati


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Ovo bi tek bilo sjajno kad bi on htio brzo da zavrsi karijeru, ali s obzirom na kojem je nivou ovako moze jos 4-5 godina sem ako mu se opet ne desi neka preteska povreda. Nema vise sta igracki da dokazuje, jedan je od najboljih napadaca svih vremena, zastrasujuca karijera, zastrasujuca kolekcija trofeja, covjek ima legendarni status koji ne moze vise da raste maltene ali sigurno moze jos da igra jer nikad nije, niti ce zavisi od brzine. Uticaj koji ima na igrace i svlacionicu je nevjerovatan i bilo bi sjajno imati ga u trenerskom timu, mozda sjutra i da bude menadzer ukoliko zeli da krene tim putem. Inteligentan je, ne trpi sranja i ima fudbal u malom prstu. Svi preduslovi su tu.

          Jose Mourinho wants Zlatan Ibrahimovic back at Manchester United as a coach as club discuss role in talks over new deal
          http://www.independent.co.uk/sport/f...-a7896316.html
          sigpic

          Comment


          • Ne volim nadmene igrace inace ali ovom covjeku to tako dobro stoji, nevjerovatan je...
            Malo igraca bi se odlucilo rizikovati u njegovim godinama i posle svega sto je osvojio, PL nije ni malo laka a mogao je uzeti veliku lovu u Kini ili Americi i da se zajebava ali ne, dosao je u PL da se dokaze i dokazao se mada rijetko ko je i sumnjao u njega jer je ipak Zlatan...

            Svidja mi se ovaj potez mada ja Ibru jedan dan vidim kao sportskog direktora pa sto kaze Vladan i menadzera

            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Problem je sto oni uvijek mogu da nestanu kao i prosle godine, pa sta cemo onda, i onako kuburimo, da ne kazem ne postojimo ofanzivno kad se radi o lijevim bekovima. Ne mogu pripreme i jedna ili dvije utakmice da budu bilo kakav reper.
              Jasno, toga se i ja pribojavam ali deluje mi da su obojica fokusirani i odlucni i bez veze bi bilo kociti ih Perisicem. Marsijalu je ovo manje vise ta sezona biti ili ne biti u Junajtedu. Na kraju ove sezone ostaju mu jos 2 godine ugovora a klub ce reagovati ili novim ili da se prodaje na leto. Ovo mu je sansa sad i ja bih ga pustio da igra, meni deluje ok. Verujem da bi i Zoze trazio od Vudvorda da dovede nekog a i doveli bi, ne verujem da ce za 50 miliona da tek tako upropaste sezonu. Svakako moze Januara da se dovede nesto level Perisica ako ova dvojica zaseru.

              Comment


              • Treba vidjeti sta se radi u Psz-u ako dodje Mbappe jer se moze onda od njih uzeti Lukas Moura ili Draxler



                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Al prizeljkujete Soa kao da je Roberto Karlos licno. Covek dve godine nije igrao ozbiljan fudbal, ne moze on mnogo dati kad se vrati, trebace vremena, ako uopste zeli. noga izgleda osteceno cim je on nizao povrede i nakon loma i pitanje je mozeli li ikada odigrati sezonu bez povrede.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Prizeljkujemo Soa ali na nivou pocetka preprosle sezone. Jasno je da nije neka tolika povreda u pitanju vec mislim da se individualno radi sa njim. E sad ao ne dovedemo nekog beka do kraja roka moze biti da se na njega i racuna. Videcemo do kraja roka sta ce biti.

                    Comment


                    • Ovaj Klop nije realan

                      'In the end it is not fair. I don't imagine many people wrote that we won 3-2 according to the rules but, like Manchester United last year, their goal was offside.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Ne volim nadmene igrace inace ali ovom covjeku to tako dobro stoji, nevjerovatan je...

                        Miki28
                        sigpic

                        Comment


                        • Klopp je jedan od onih najgadnijih tipova. Dok nije frka, pokušava da bude keršme, funny cool guy, a lice pokaže čim je frkica, gde onda ispliva na vodu njegovo patološko, neretko i psiho ponašanje.
                          Pokušava na jeftine forice da ispadne faca.
                          Ne treba ga jebavati ni 2 posto.
                          Neka se koprca u blatu, i dace bog još više će, neprozvan, imati izjave vezane za nas. To znači da ćemo own-ovati.
                          Mourinho već godinu dana drži čas ponašanja i šmekerstva...

                          Comment


                          • Jose is on fire

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ode Evans u Siti, bolji defanzivac od Stounsa, bolji sa loptom u nogama, jeftiniji barem duplo. Medjutim muda bez. Ipak jedan od poslednjih SAFovih miljenika ide da igra za Siti, stari nece biti srecan.
                              sigpic

                              Comment


                              • A nece ni Zoze biti srecan, to je sasvim sigurno

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X