Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadnja dva tri dana sve vise čitam kako Grizman možda promeni mišljenje do kraja prelaznog roka o ostanku u Atletiku.
    Koliko je to istina, nemam pojma ali ništa me ne bi iznenadilo.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Zadnja dva tri dana sve vise čitam kako Grizman možda promeni mišljenje do kraja prelaznog roka o ostanku u Atletiku.
      Koliko je to istina, nemam pojma ali ništa me ne bi iznenadilo.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      Nista od toga, ovo ljeto mu jw klauzula 200mil


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Ako prodaju Oblaka, Grizman mozda i promeni misljenje.

        Nama svakako desno krilo i levi bek jesu najslabije tacke, mozda i jedine u ovom momentu.
        Nema mnogo boljih opcija od Grizija za desno krilo...

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Koliko je jak Martial da se stavi na desno krilo?
          Nikoliko, i on i Rasford desno ne prave nikakvu razliku maltene.

          E da, bici je sve sto mislim uglavnom rekao, ali dodao bih i ovo, saradnje Mate i Valensije je fenomenalna, Mata ga najbolje kapira ubjedljivo i sjajno mu otvara prostor.

          Jedna lasta ne cini proljece, ja ne ocekujem u kontinuitetu jos uvijek dobre partije od Rasforda i Martijala, jednostavno su premladi, a mladim fudbalerima je problem da budu konstantni, samim tim nam treba krilo. I treba nam pravo, cistokrvno krilo koje ljubi aut liniju, jer svi profili igraca koji igraju na krilu ulaze u sredinu ili kazneni pa onda kratko dodaju, pravog centarsuta skoro i da nema.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            Pozz skamovci.
            Dobili ste jedno pojačanje. : )

            Pišem samo na b92, ali vidim da ovde pišu Miki i Nine, pa reko ajde malo da vidim šta se piše ovde o najromantičnijem klubu na Svetu.

            Danas sam u guzvi sa poslom, ali cu okačiti jedan malo veći post o ovoj sezoni i stvarima bitnim za klub...

            LET'S DAB!


            btw zasto mi se ne vidi profilna
            Dobrodosao.

            Sto se tice slike imas profilnu sliku i imas avatar, tako da postavi sebi i neku sliku za avatar i ona ce ti biti vidljiva kad postiujes na forumu.
            sigpic

            Comment


            • Apropo Mate


              Tesko mi je da poverujem da neko ko voli United i navija za njega voli Matu kao igrača. On je kao lik dobrica i nevidjeni car. Kao igrač, sve ono što United ne treba da bude.
              Nikad nijedan tim sa njim kao vaznim igracem nece biti konkurentan za titulu, niti je bio...

              Kao fudbaler, on je obican pipkavac, manje nadareniji Ozil ali mnogo pošteniji na terenu, pošto je potonji možda najgadniji fudbaler u Evropi.
              Mlohav igrač sa kojim ne mozes da napravis 5-side visok presing ni protiv tima staračkog doma a kamoli protiv ozbiljnih ekipa.
              Bolno prespor igrač, koji je zbog toga još bolnije čitljiv. Fino izgleda njegova tehnika na oko, ali nije efektivna. Njegov centaršut je kao centaršut helijumskim balonom, to se ne moze zabiti glavom, jer lopta ne moze da dokotrlja do gola koliko nema sile u tom centaršutu.
              Izrazito je one footed igrač, i to je u kombinaciji sa njegovom sporinom nepremostiv hendikep. One footed je ne samo u samom šutiranju lopte nego u svakoj operaciji. Nesiguran je da otvara tela za desnu nogu u najprostijim operacijama i to automatski uništava progres našeg napada. Kad on dobije loptu, ili kad lopta ide ka njemu, čitava defanzivna zona protivnika se pomera odmah u desno i pravi gustinu oko naše leve strane, njihove desne, jer zna da ukoliko Mata nema prostora da progira Valenciju jedina opcija su mu 2,3 pipkanja lopte unaza i slanje lopte u sredinu.

              Kao tempo dictator je takodje skroman i nedovoljno dobar. Komentar da je najinteligentniji igrač u ekipi je vredjanje Michael Carrick-a, ubedjivo najinteligentijeg igrača u timu.
              Njegov jedini vrhunski kvalitet je anticipacija dešavanja u šesnestercu, gde da sačeka odbitak ili pas, lepo stvara uglove da mu neko baci pas na 6,7 metara od gola, lepo utrčava u prazan prostor (ali i to učinkovito radi samo ako je to baš blizu gola, jer čim je neophodan neki trk sa loptom svojom sporošću anulira sve to).
              Predobar lik, kao fudbaler igrač koji je mimo DNK-a Man Uniteda i tog agresivnog, brzog, čvrstog, dinamičnog, counter attacking fudbala.
              Last edited by Busby Babe; 14-08-17, 18:33.

              Comment


              • Narucena

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Pozz skamovci.
                  Dobili ste jedno pojačanje. : )

                  Pišem samo na b92, ali vidim da ovde pišu Miki i Nine, pa reko ajde malo da vidim šta se piše ovde o najromantičnijem klubu na Svetu.

                  Danas sam u guzvi sa poslom, ali cu okačiti jedan malo veći post o ovoj sezoni i stvarima bitnim za klub...

                  LET'S DAB!


                  btw zasto mi se ne vidi profilna
                  Dobrodosao nam

                  Mi ko gluvih telefona da se igramo, ja pisem da ce Mata igrati protiv ekipa koje ce igrati bunkericu a Utd imati posjed i trebace da se otkljuca odbrana a tu je tata Mata dok protiv jacih ekipa u gostima na kontranapade Huan ce morati dobro da se obuce, da mi se ne prehladi na klupi i onda dobijem odgovor koji u sustini bude ko moj ali drugacije zapakovan...

                  E koji ce da bude Bolt a koji ce da bude Flash? Hulka imamo naprijed... Pogba? Ajmo budite kreativni



                  Miki28
                  Last edited by Miki28; 14-08-17, 18:36.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Dobrodosao nam

                    Mi ko gluvih telefona da se igramo, ja pisem da ce Mata igrati protiv ekipa koje ce igrati bunkericu a Utd imati posjed i trebace da se otkljuca odbrana a tu je tata Mata dok protiv jacih ekipa u gostima na kontranapade Huan ce morati dobro da se obuce, da mi se ne prehladi na klupi i onda dobijem odgovor koji u sustini bude ko moj ali drugacije zapakovan...

                    E koji ce da bude Bolt a koji ce da bude Flash? Hulka imamo naprijed... Pogba? Ajmo budite kreativni



                    Miki28
                    It's me BB (Nigel Hayes)

                    Comment


                    • Bailly ili POgba su Black Panther (mozda moj i fejv heroj).

                      Lingard je spiderman, a silly one.

                      Valja naci nekog Wolverine-a

                      Comment


                      • Welcome
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • BB, nisam vidio nick nego na brzinu procitao i onda vidio o Mati i sve mi jasno bilo ko, sta, kako, dje

                          Ma Baily je do koske zajeban, onako zajebava se ali kad se namrgodi strijelja pogledom

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nikoliko, i on i Rasford desno ne prave nikakvu razliku maltene.
                            Rasford moze desno, jer nije tipicno cut inside krilo i poseduje izvanredan centarsut, uz Pereiru ubedljivo najbolji u celom timu. Mogao bi on to da igra.
                            Samo sto ja to ne bih voleo zbog njegovog napretka. Ne zelim da igra na 3 pozicije, treba mu malo profilisanije igre. Vec je mozda poceo da gubi ostrinu u zavrsnicama zbog igranja na krilu... Mora da mu se zaliva taj finišerski mindset

                            Comment


                            • Slab je Rasford na krilu, bas slab. Mazga. Pakao lose odluke. Moze on nekad da napravi impact, al protiv jacih ekipa, na duze staze, donosi vise loseg nego dobrog.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Rashford i izvanredan centaršut?

                                Definitivno neki novi vjetrovi na forumu, trebaće vremena da se naviknem.

                                Comment

                                Working...
                                X