Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve bi ih dao za jednog jedinog Kina!!!

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kaze Dankan prioritet je lijevi bek, Rouz jedna od opcija. Moguce da im daju Soua i pare, ja nisam za to, ali jbg Luk i nema neku buducnost kod Zozea realno.
      Tirni.
      sigpic

      Comment


      • Pratite više..Jel istinita informacija da je Zlatan jako blizu da ostane?

        Comment


        • Danny Rose bi bio kao Rodic u Zvezdi. Veliki upgrade u odnosu na Darmiana, Blinda (Andjelkovica)
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Tirni.
            Sto promeni avatar tako brzo? Pa bar jos tri dana da si ga setao
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ispratio sam par tekmi Junajteda na pripremama, a ukljucujuci i super kup. Najjaci utisak na mene je ostavio Lindolf, covek je prevara u rangu sa Mangalom. Da mi je znati sta je Murinjo video u njemu pa ga je doveo. Baji i Smolig moraju biti standardni stoperski par, sve ostalo je neozbiljno.

              Matic i Pogba imaju materijal da izdominiraju ligom, kao i Herara ako podigne igru na visi nivo, mada bih ja rado pridodao vezi i recimo Matudija, svakako bi bio veca konkurencija nego li Fela.

              Prevodilac nastavlja sa mobingom nad Marsijalom. Najbolji igrac priprema mu greje klupu protiv Reala zbog Lingarda i Raska koji ne mogu ni kopacke da mu brisu. Takav fudbalski dijaman mora da igra i da se istrpi. Ja bih Sanceza u svako doba menjao za njega

              Za Lukakua i dalje mislim da nije bio najbolji izbor, ali neka vreme na kraju pokaze

              Miki28

              Comment


              • Ivan Perisic’s agent reportedly visited Manchester United today to update them on Inter’s plans to offer a contract extension.

                It looks as if Jose Mourinho’s bid for the Croatia international is dead in the water, but there is still a chance.

                According to FCInterNews.it, agent Fali Ramadani was in Manchester today to visit Mourinho and the Old Trafford directors.

                He was there to update them on the situation, as Inter have offered a contract extension to keep Perisic at San Siro until 2021.

                The salary would be €5m per year, which is a vast improvement on his current €3.5m per year wage, but still a long way off the kind of money Manchester United are proposing.

                Inter have held firm on their asking price of €50-55m for Perisic and won’t drop below that, though the Red Devils never went above €45m, including bonuses.

                It’s likely Ramadani made his case to Manchester United to find out if they were planning another approach or if the winger may as well sign the new Inter deal.

                Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Sto promeni avatar tako brzo? Pa bar jos tri dana da si ga setao
                  Ostavio sam ga tebi .
                  sigpic

                  Comment




                  • If Kim Jong-Un and Donald Trump had a child, it'd be Louis Van Gaal.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Moram dupli:

                      Spoiler









                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Ajde Perisa, dodji Perisa, Perisa daj gol(asistiraj)

                        Mourinho has confirmed United in talks over possible new deal for Ibrahimovic. Wants one more signing, a player "to come from the sides".
                        sigpic

                        Comment


                        • Ok je Perisa samo ako dodje sta ce biti sa Marsijalom?

                          Comment


                          • Ako dodje Perisic a ode Marsijal onda propast... Ako je samo za kes knda odlicno pojacanje a evo Murinjo rekao da mu treba krilo

                            Takodje pregovara se sa Zlatanom, vraca se doktor

                            Zlatan, Perisic i Orije ako dodju titula i 1/2 LS potpisujem

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Nisam mislio na odlazak Marsijala nego na minute...

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X