Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Manchester United

    Zlatan Ibrahimovic has made his mind up and is keen to rejoin Manchester United this season. [Guardian]

    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • I sinoc sam ovdje pisao o tom dvojcu Kros/Modric, jednostavno rijetle su ekipe koje su imale takve igrace na sredini terena a da to djeluje tako lagano, skladno, ma kazem vam perfekcija za gledati ali kad su u paru, kad je jedan onda se moze i zatvoriti ali nemoguce je obojicu jer se savrsebo krecu, uvijek je taj 1 slobodan...
      Jednostavno najbolji par veznjaka danas a kad se tu i doda Kazemiro koji se uklopio fenomenalno onda se zna sto su jaki a tehnicki svi potkovani plus 2 beka koji su fenomenalni na lopti, posebno Marselo a gore onakvi majstori, ma bruka ekipa...

      Erera me je bas razocarao, bas je bio pogubljen a Matic ko da je godinama u Utd mada je igrao pod Murinjom pa je upoznat kako i sta se ocekuje od njega...

      Ovu sezonu moraju iznijeti prije svega Pogba, Lukaku, Miki i Rasford, Marsijal, pozadi ce to Murinjo da zategne kad se svi vrate ali ove sto sam naveo moraju da imaju odlicne sezone da bi se moglo ici po titulu a mozda sam subjektivan ali to i ocekujem ove sezone, ima kvaliteta ova ekipa itekako

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ma jasno je svima da je Modric motor Reala. Real je uzeo 3 LS u poslednje 4 godine, uzimali su i kupove i lige a jedina sezona kad nisu nista osvojili bila je ona izmedju koju je taj Modric proveo povredjen.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ako nekog zanima pročitat dobar članak o Unitedu

          http://www.index.hr/mobile/clanak.as...port&id=987370



          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Procitah ovaj tekst.
            Da li je moguce da sam jutros na ovoj stranici negdje procitao sve isto o pogbi, a da forumas nije stavio pod navodnike...
            Inace lindelof ne smije biti ni na klupi u pl.

            Comment


            • Originally posted by candlebox View Post
              Procitah ovaj tekst.
              Da li je moguce da sam jutros na ovoj stranici negdje procitao sve isto o pogbi, a da forumas nije stavio pod navodnike...
              Inace lindelof ne smije biti ni na klupi u pl.
              Ne znam na sto mislis
              Ovo sam uspio naci na tom portalu o pogbi jutros
              http://www.index.hr/mobile/clanak.as...port&id=987380


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by candlebox View Post
                  Procitah ovaj tekst.
                  Da li je moguce da sam jutros na ovoj stranici negdje procitao sve isto o pogbi, a da forumas nije stavio pod navodnike...
                  Inace lindelof ne smije biti ni na klupi u pl.
                  Mrkela je pisao ovdje bas tim rijecima za Pogbu... E sad jel autor texta od njega prepisao ili on od autora ili je u pitanju jedan te isti lik nemam pojma

                  Miki28
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Da, sve za Pogbu pogodeno u srz.
                    Last edited by Mrkela; 09-08-17, 15:10.

                    Comment


                    • Zalosno je sto ljudi citaju taj portal, sad sam prvi put usao i zgrozio se, prvo tekstvom a onda i sajtom koji je katastrofa.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kaze De Brun ici ce se po lijevo krilo i beka. Mozda ce stvarno Orije biti lijevi bek
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma Perisa je zavrsen a Bejl se jurio kao levi bek posto je niza rasa u odnosu na Perisu, zato se sad Orije ganja.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Au šta je ovo? Koje gluposti pišu


                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kaze De Brun ici ce se po lijevo krilo i beka. Mozda ce stvarno Orije biti lijevi bek
                              Aurier je desni bek, ne razunem.

                              Comment


                              • Bale: “Rumors about me leaving? Everything has just been hyped up like every year, especially because we played Man United.”


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X