Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da.. Ne zna fudbala(ili lopte što bi rekli u Bosni)..

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Da.. Ne zna fudbala(ili lopte što bi rekli u Bosni)..
      Smesno je suditi igracu nakon par pripremnih utakmica.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Zato imam licencu..

        Comment


        • Takvo vrijeme doslo jbg, vazno je da stoper bude Zidan s loptom u nogama, a kako se pozicionira, anticipira, brani gol, uklizava i cita igru to je manje bitno.

          Nije vijest da se Zlatan vraca, samo da vidim u kakvom ce to stanju biti posle najteze povrede u karijeri i najteze povrede koju sportista moze da dozivi, mada i kad se vraca je isto vazno, covjek je fenomen ako se vrati prije januara. Znajuci ga igra mu nece patiti i bice na proslosezonskom nivou, mnogo vaznije kako ce Zoze igrati, da li sa dva napadaca. Ibrahimovic i Lukaku je zesci bulijing za odbrane.
          sigpic

          Comment


          • Daleko smo mi od Reala dobro smo izbjegli bruku, u prvom smo izgubljeni bili, sredine kao da nismo imali.
            Vozali nas kako su htjeli, a nasa odbrana odgovorila na sebi svojstven nacin
            Drago mi je radi dobrog Maticevog debija, i gola Lukakua, jedina pozitivno.
            Cupavi je izdominirao za sve pare, da svi onako ginu za dres, gdje bi nam kraj bio.

            Vazan mec nas ceka za vikend, pobjeda je imperativ da se vratimo u pravu stazu.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Dobro ispalo na kraju.. Kod 2-0 sam se .sro..
              Bekovi dobri... Matić dobar.. Pogba kriminalan..
              Neko kaže Lindelof je mlad.. Lik ima 23 godine.. Jadničak neće imati vremena da se pokaže.. Promašena investicija.. Kod drugog gola se postavio kao neki petlić iz Gamba Osake.. Na 3 metra od igrača.. Ne čita igru uopšte... Nije ni pomislio da Karvahal može da uputi centaršut..

              Drugo poluvreme daje nadu..
              Ovdo je tacno. Pisao mi noto koji je bio na licu mesta. I to je bas bio blizu terena kaze. Da decko pojma nema, da se vrlo slabo snalazi, da mu konstantno ostali pricaju i pokazuju gde, sta i kako. A to kamera ne snima, tj ne moze da se primeti u koliko se gleda preko tv-a. U ostalom pisace on ovde kasnije vrlo verovatno, pa ce vam sam reci.
              Last edited by Sandugp; 09-08-17, 07:15.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Perez potvrdio da bale ostaje
                Mislim da se mourinho nadao da moze balea dovesti pa zato perisha njje doveden jos ali sad kad je bale nedostupan onda ce sigurno Ed platiti koliko treba za perishu
                A i bale ne zeli otici to je rekao milijun puta i realno za njega bolje je Sjedit na klupi Reala i osvojati lp nego da kod nas dođe igrat bunker


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by reddevil96 View Post
                  Perez potvrdio da bale ostaje
                  Mislim da se mourinho nadao da moze balea dovesti pa zato perisha njje doveden jos ali sad kad je bale nedostupan onda ce sigurno Ed platiti koliko treba za perishu
                  A i bale ne zeli otici to je rekao milijun puta i realno za njega bolje je Sjedit na klupi Reala i osvojati lp nego da kod nas dođe igrat bunker


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Jesmo li juče igrali bunker?


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Jesmo li juče igrali bunker?


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                    Do prvog gola Reala je bilo smiješno gledati da ne možemo izaći iz svog šesnaesterca, igrali smo onako koliko nam je Real dopustio doslovno su mogli zabiti gol kad su htjeli
                    Real je dimenzija za sebe ali ova ekipa sa previše dvometraša i trkača a ne tehničara i nogometnih znalaca jedino i moze cekat priliku iz kontre
                    Ako vec igra kontru mourinhu onda ne kužim mourinha zasto martiala ne stavlja koji je među našim najbržim igračima i jedini nas igrac koji bi napravio višak na terenu
                    Bolje bi bilo martialu da ode drugdje(opet u Monaco ako mbappe ode) pa da vidimo sto sve zna a nama ostaje lingard


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ovdo je tacno. Pisao mi noto koji je bio na licu mesta. I to je bas bio blizu terena kaze. Da decko pojma nema, da se vrlo slabo snalazi, da mu konstantno ostali pricaju i pokazuju gde, sta i kako. A to kamera ne snima, tj ne moze da se primeti u koliko se gleda preko tv-a. U ostalom pisace on ovde kasnije vrlo verovatno, pa ce vam sam reci.
                      Ja sam bio na jugozapadu i bas sam obracao paznju uopste na komunikaciju medju igracima, posebno Utd koja u odbrani ne postoji a to je najociglednije kod prekida, tu je zestoki raspad...
                      Nije problem sto se nije snasao Lindelof ali sto ti kazes, covjel najosnovnije stvari ne zna a da od 23 godine to ucis ali ajde, kod Murinja je pa ce se i to dovesti
                      Bai je mnogo falio, taj ne jebe 2%, ide zestoko i bez straha a takav je i potreban da unese stabilnost ekipi

                      Najveci utisak je duo Modric/Kros, ja vam ne mogu opisati kakvo je to savrsenstvo od kretanja, toliko to elegantno djeluje, ljudi se na pogled znaju sta ce i kakp ce i ako je jedan zatvoren drugi odmah prilazi i otvara se a u medjuvremenu se i prvi oslobodi, nemoguce im je uzeti loptu mada ona 1 greska Krosa kad smo se svi na stadionu smijali Lukakuu, ono bi bilo kod Seka u njegovoj emisiji obavezno

                      Real je trenutno najjaca ekipa, nije sramota izubiti i raduje me sto nismo spustili gace na 2:0 vec smo reagovali i to mi daje nadu ali evidentno je da se mora jos igraca dovesti i rijesiti nekih pojedinih...

                      Samo da Marsijal pocne protiv WH mada mislim da ce to biti Mata i Rasford na krilima i to ce biti jasan znak Marsijalu, dobar si decko na pripremama ali ko te jebe, to je poruka koju bi mu Mirinjo poslao

                      Miki28
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Da nije bilo Smolinga pet bi primili lagano.

                        Evo i noto sa lica mjesta kaze ne vidi se koliko je Lindelof los i koliko mu Kris objasnjava dje da stoji i sta da radi. Imam radar za te prevare.

                        Ako me boli preko TVa da ga gledam ne smijem ni da zamislim kako je uzivo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Smolin ima svojih bubica ali je uz Bajia nas najbolji stoper, Lindelof i Blind mogu samo da sanjaju nivo na kojem Kris igra.(jos da se hoce prebaciti na Majk mod gde bi nam kraj bio)

                          Tapatalk
                          sigpic

                          Comment




                          • Zanimljiva diskusija. Malo su udarili i na Valensiju.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Toni ne sme da se dira, covek jos naucio da centrira pod 'stare' dane.

                              Comment


                              • Bailly > Rojo > Smalling trenutno. Meni je Smalling bolji od Roja, ali je Rojo prethodne sezone delovao kao bolji partner Baillyu.

                                Lindelof nije bio dobar juče, ali je recimo ono ispuštanje Kazemira manja greška nego kada je Valencia ispustio Isca kod gola, ili kada Darmian nije ispratio Bejla kad je ovaj roknuo prečku.

                                Comment

                                Working...
                                X