Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U prvom su bili dosta bolji, drugo poluvrijeme kad se sve sabere tu smo nedje bili s njima, steta za onaj promasaj Lukakua ali dobro je dao ga je kasnije. Matic uz DDG najbolji kod nas ubjedljivo. I da, ne mogu da dodjem pameti da Rash ono nije plasirao desnom nego se onako izglupirao.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • DDG odlican, Valensija i zacudjujuce Darmijan takodje, Lindelof katastrofalan i morace da zapne kao nekad Vidic da se pokaze, Smoling odlican...
      Erera zacudjujuce pogubljen, kao da ne zna sta treba
      Matic odlican, tek ce se pokazati kao odlicno pojacanje kad se uigra jos vise
      Pogba ni tamo ni vamo, mnogo komplikuje
      Lingard prevara veka
      Miki na momente se pojavi
      Lukaku los, mora realizacija bolje
      Rasford mora da radi i radi na realizaciji, ponavljaju se bolje od prosle sezone kao oni mecevi sa Celzijem, Arsenalom itd itd kad promasi zicere

      Marsijalu je stavljeno do znanja kolilo mj vjeruje Zoze i iako me boli vrlo moguce da ce on na kraju i biti ukljucen u tu kupovinu Perisica, ovo danas je bilo ponizavajuce...
      Nisam siguran ali ga nisam vidio sa tribina da je primio medalju, vrvr da grijesim i da mi promakao ali prije dodjele je bas bio mrzovoljan, sto je i logicno

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Generalno smo nadigrani u vecem delu utakmice, ali pored svih tih stvari mene najvise boli sto Marsijal nije ni dobio sansu.

        Ima se naravno i sta pozitivno izvuci iz svega ovoga ali svejedno ostaje gorak okus u ustima da nismo ni zasluzili nista bolje od poraza.
        sigpic

        Comment


        • Murinjo je dao prednost igracima koji su izneli to takmicenje prosle sezone, zato pretpostavljam Mata i Marsijal nisu ulazili. Za vikend pocinje nova sezona i videcemo kakav ce biti sastav. Realno Marsijal je na pripremama bio dobar i trebao bi imati prednost u odnosu na Lingarda i Rasforda.

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            Murinjo je dao prednost igracima koji su izneli to takmicenje prosle sezone, zato pretpostavljam Mata i Marsijal nisu ulazili. Za vikend pocinje nova sezona i videcemo kakav ce biti sastav. Realno Marsijal je na pripremama bio dobar i trebao bi imati prednost u odnosu na Lingarda i Rasforda.
            Nadam se da si u pravu... U pitanju je world class potencijal, bukvalno jedan jedini navijac kojeg znam, sa kim sam pricao, pisao nema lose misljenje o njemu vec svi vidimo isto pa se pitam jel moguce da ga Zoze mrzi?



            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Pominjete svi Marsijala, ja mislim da je Mata trebao dobiti sansu, za njega sam siguran da bi ponudio vise.

              Elem. Mogli smo i da dobijemo utakmicu, imali smo 3 jake sanse. Mada bi bilo nepravedno jer nas je Real samleo. Ali svidelo mi se sto smo gurali jako i na momente se nosili sa Realom. Nista bolje nismo ni mogli jer su strasno uigrani i 2 klase iznad nas. Matic je bio najbolji na terenu i kao sto sam i rekao, bice najbolje pojacanje ovog leta. Ras je omasio zicer, Lukaku je omasio zicer koji me nije iznervirao onoliko koliko je ispao idiot kad je pojurio Ererinu loptu, ono je bio cist gol. Pogba slab veceras, mada mora on jos mleka da pije da bi mogao da se pokaze pored ovakvog veznog reda. Sto se tice Rasforda na prekidima, zasto je bitno kad niko ne zna da izvodi prekide? Neka ga nek vezba.

              Sve u svemu, bice ovo jedna zanimljiva sezona.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Dovodi Perisu

                Mourinho: "Game over. Now everyone knows he's going to stay."
                sigpic

                Comment


                • Samo da prosetam avatar.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Samo da prosetam avatar.
                    Samo da iskazem divljenje prema tako mocnom avataru
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Samo da prosetam avatar.
                      nema me
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Samo da iskazem divljenje prema tako mocnom avataru
                        Sprdaj se Dusane ali je bio mozda i najbolji od trenutka ulaska do kraja tekme. Onaj gol cist njegov. Svaka mu cast kako je grizao.

                        Spoiler
                        (Nisam ironican)
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Prvi put sam ozbiljno zabrinut za Entonijevu buducnost u klubu.
                          Vec ga vidim kao Juveovo novo pojacanje
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Poceli pregovori sa Zlatanom

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Dobro ispalo na kraju.. Kod 2-0 sam se .sro..
                              Bekovi dobri... Matić dobar.. Pogba kriminalan..
                              Neko kaže Lindelof je mlad.. Lik ima 23 godine.. Jadničak neće imati vremena da se pokaže.. Promašena investicija.. Kod drugog gola se postavio kao neki petlić iz Gamba Osake.. Na 3 metra od igrača.. Ne čita igru uopšte... Nije ni pomislio da Karvahal može da uputi centaršut..

                              Drugo poluvreme daje nadu..

                              Comment


                              • Kad se setim samo kako su Roha unistavali na pripremama a i celu sezonu pre toga. Cuj Lindelof propala investicija
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X