Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Moze li neko ukratko da mi objasni o cemu se radi sa Aurierom?

    Mislim na to sudjenje.
    Bjelokošćanski reprezentativac je u rujnu ove godine nepravomoćno osuđen na dva mjeseca zatvora zbog napada na prometnog policajca u svibnju u Parizu. Aurier je navodno napao policajca koji ga je zaustavio i zatražio da se podvrgne alkotestu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Moze li neko ukratko da mi objasni o cemu se radi sa Aurierom?

      Mislim na to sudjenje.
      Ima zabranu ulaska u Veliku Britaniju(vrv jos koja zemlja). Danas mu je rociste gde ce se odluciti da li ce mu zabrana biti skinuta ili ne.

      Comment


      • Ronaldo na spisku za super kup.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Usrao se Zidan pa rek'o da ne rizikuje previše. Pitanje za koliko će CR biti spreman.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Orije mora da je zavrsen cim se pusta Timoti na pozajmicu. Ne bi dobio vise od 10ak utakmica svakako, pa kapiram da je ok.
                  sigpic

                  Comment


                  • Bio je i Grizman zavrsen pa sta nam presuda uradi, tako da me i ova situacija brine. Valjda ce se nesto znati do veceras.

                    Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Orije mora da je zavrsen cim se pusta Timoti na pozajmicu. Ne bi dobio vise od 10ak utakmica svakako, pa kapiram da je ok.
                      Obozavam Timotija, sjajno sto ce dobiti minute, al mi bedak sto nismo uspeli da ga gurnemo Pjulisu.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Da ali ovdje ide kod zemljaka, legende holandskog fudbala, no svakako bi vise naucio i bolje bi mu bilo da je tu Big Sam ili da ide kod Pjulisa.

                        Nego oce li Perisa ove nedelje, valjalo bi za Vest Hem da je u konkurenciji
                        sigpic

                        Comment


                        • Pozdrav svima.


                          Da uzmemo ovaj trofej sjutra. Ocekujem formaciju s Nemanjom, Anderom i Pogbom na sredini, krila Miki i Rash i naprijed Lukaku.

                          Bice dobrog fudbala, misljenja sam da mozemo da dobijemo. Madridjani su van forme, CR ne vjerujem da ce igrati od pocetka, tako da se nadam pobjedi.
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment




                          • live iz Skoplja, neka neko postavi video s moba sam

                            Comment


                            • -.- gde si ti???
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • S njima u autobusu

                                Comment

                                Working...
                                X