Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzesi bi mogao da odradi svakako, Adnan ne.
    sigpic

    Comment


    • Samo još fali da startni stoperi budu Fela i Kerik. I naravno Romero na golu
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Samo još fali da startni stoperi budu Fela i Kerik. I naravno Romero Runi na golu

        Comment


        • Mislim da je cak i to isprobano. Mozda ne kao tandem ali sam ubedjen da je u jednom mecu Felaini pred kraj sigurno igrao stopera. Da li je bi ocrveni, povreda, nemam pojma. Kerik je vec master na toj poziciji.

          A ni Runi na golu nije neka revolucija.

          sigpic

          Comment


          • Dovedi mi, Ede, Peresa Bruna! Pogrešnog si igrača doveo iz Torina, hajde to sad da ispravimo. Samo da ne gledam Bortvika kao beka, dva metra ima čovek a igra beka čuš.

            Comment


            • Ali zato Marsijal nije igrao stopera. Kod nas. Eto rešenja.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ng-rivals.html
                sigpic

                Comment


                • Novi Karembe

                  Odrace ih Benfika, 30-ak miliona funti + bonusi vjerovatno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakvih 30, vidis da mu je klauzula 60. Ispod 50 nece ici sigurno, ako ga sada prodaju. A tako se pricalo i za Karvalja pa je malo stagnirao nakon svoje prve sezone. Mada ovaj deluje bas ludilo potencijal. Da li je one season wonder ili real deal videcemo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zato rekoh plus bonusi. Ne mogu ocekivati da neko isprati takvu klauzulu, to je ludost. Pa toliku klauzulu ima Grizman jbt.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nema, sada valjda ima 100 mil (Eura)

                        Pazi, mislim da je to jedini nacin da klub ima top igrace, pretplacivanje top talenata. Formirane zvezde nece uspeti da dovedu u neko dogledno vreme, ako Gigs postane menadzer skoro pa izvesno. Naravno treba proci vreme da talenat postane igrac ali vidis na primeru Marsijala, on se vec uklopio. Takoreci je postao igrac od kog najvise zavisimo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobro, ali Marsijal je poseban. Ne može se očekivati od svakog da se tako snadje.

                          Sent from my m2 note

                          Comment


                          • Comment


                            • Ostani Van Gale, jos tri sezone...postavi te zdrave temelje koji mnogi prizeljkuju u ovoj nasoj temi! Bitna je buducnost, ostavi zdravu sredinu buducem menadzeru, uzmi vremena sebi, slobodno jos tri sezone...opusteno.

                              A ja cu da uzivam da gledam misa kako skakuce po Teatru snova!

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X