Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijevi bek nam je rak rana ove sezone ako se So ne dovede u red jer bas vjerujem u njega, ima sve da bude vrhunski lijevi bek...

    Kerik je uvijek ulazio sporije u sezonu pa tek tamo oko NG bude u optimalnoj formi ali pitanje je sada kad je stariji kako ce to ici

    Lindelof je ko uplaseno pane na ovim pripremama ali u pitanju je kvalitetan igrac pa se nadam da ce se ponoviti sotuacija ala Vidic, Evra koji su isto ocajno krenuli u Utd ali posle bili najbolji na svojim pozicijama

    Inace moja velima zelka sto se tice pojacanja je Bejl za kojeg bi i u ovakvoj situaciji kakvoj je sada rizikovao jer je i dalje svetska klasa, bukvalno bi on sam mogao donijeti titulu u PL, naravno u slucaju da odigra vecinu meceva

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Dobrodosao Miki , i da nam budes aktivan clan na forumu.

      Ocigledno postoji neki razlog zbog cega se ne ide po levog beka a to je verovatno taj da Mou veruje u Soa, nadam se da ce mu ovaj to vratiti ove sezone. Mada videcemo sta ce biti i sa Perisicem, mozda Ivan vremenom postane iskljucivo levi bek ili ving bek kao sto se to desilo i sa Valensijom. U svakom slucaju imam poverenje u Murinja da zna sta radi i da zna sta mu je potrebno da izvuce maksimalno iz ekipe.
      sigpic

      Comment


      • United
        2014/15 - £166m
        2015/16 - £132m
        2016/17 - £157m
        2017/18 - £139m (ongoing)
        Total - £594m

        PSG
        2014/15 - £42m
        2015/16 - £98m
        2016/17 - £122m
        2017/18 - £202m (ongoing)
        Total - £464m

        Sramotan podatak za united, najviše trošimo zadnje 4godine a rezultati loši


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Slažem se sa Mikijem da bi Geret Bejl bio najveći tas na vagi u slučaju osvajanja Premijer lige. I pored stalnog kuburenja sa povredama Velsanin je top klasa koji bi četi Žoze Murinja doneo super-kvalitet više. Nadam se da ima istine oko priči o njegovom dolasku na Old Traford.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Slažem se sa Mikijem da bi Geret Bejl bio najveći tas na vagi u slučaju osvajanja Premijer lige. I pored stalnog kuburenja sa povredama Velsanin je top klasa koji bi četi Žoze Murinja doneo super-kvalitet više. Nadam se da ima istine oko priči o njegovom dolasku na Old Traford.
            Jucer se mbappe ozlijedio pa sad treba vidjeti koliko je teška ozljeda jer ako je teza ozljeda ne vjerujem da ce ga Real kupit ovo ljeto pa nista od balea
            Ali ako bude bale stvarno na prodaju onda definitivno ga trebamo kupit jer kad je fit onda je top5 igrač
            Uostalom bolje da ga mi kupimo nego neki drugi engleski klub


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by reddevil96 View Post
              United
              2014/15 - £166m
              2015/16 - £132m
              2016/17 - £157m
              2017/18 - £139m (ongoing)
              Total - £594m

              PSG
              2014/15 - £42m
              2015/16 - £98m
              2016/17 - £122m
              2017/18 - £202m (ongoing)
              Total - £464m

              Sramotan podatak za united, najviše trošimo zadnje 4godine a rezultati loši


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Ovaj podatak se mora pogledati kroz prizmu odlaska takve dominantne figure kakav je SAF kojeg obozavam ko da mi je drugi otac ali se mora priznati da je ostavio Utd u nezgodnoj poziciji, cak mislim da je i on naprasno odlucio da ode jer da nije tako onda nista od dolaska RVP a i ujedno sam ubijedjen da bi SAF izvrsio podmladjivanje ekipe... Dolazi Mojes, baca pare na Felainija uzadnjem trenutku iz ocaja, daje novi, poboljsan ugovor covjeku koji je bio na uzlaznim vratima, svadja se sa ostatkom ekipe i to glavnjm igracima kao Rio, Vida, Evra, RVP pa i sa Gigsom i unosi ogromne promjene i to igraci nisu prihvatili a onda krece i panika Mojesa i sve ode do djavola. Onda na scenu stupa LVG koji dovodi svoj kontigent Holandjana (kuku nama), dovodi mu se Di Marija na silu kojeg on sikanira a okrece se mladim snagama u vidu Marsijala i Rasforda itd itd... Dolazi Murinjo koji ima nezahvalan zadatak a to je da se odrekne mrtvog tereta a ujedno i da ima rezultate pa dolazimo do toga da mora pojacati ekipu i svako pojacanje u ove 2 godine je odlicno, planirano ali opet mora jos jer i dalje ima slabih pozicija u timu ali ovo je vec okvirno tim koji Zoze zeli i vec se u pripremnom periodu vidjelo da su organizovani, tacno se zna ko sta radi

              Lijevi bek, desni bek i desno krilo i to cisto zbog rotacije mada je zalosno gledati npr Darmijana ( sisica ) ili Blinda ( spor ) na lijevoj strani naspram Valensije na desnoj, nebo i zemlja razlika...

              Uz to, Englezima je sudjeno da moraju skuplje da placaju jer nisu u mogucnosti kao recimo Psz, Bajern, Juve da kupe iz svoje lige za nize cijene plus sto se u Engleskoj zadnjih par godona vrte nevjerovatne pare pa tako osrednji klub moze da pukne 30-40 milki bez problema na igraca...
              Postoji prica da ako neki igrac vrijedi 50 milko onda se na to dodaje 10-15% na cijenu za Utd

              Najnoviji primjer Morata, taj primjer treva da posluzi da sa njima treba poslovati samo preko k.... Ako je Bejl slobodan da ide odmah ponuditi dobru lovu, ako obiju pozdrav

              Miki28
              Last edited by Miki28; 05-08-17, 12:26.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Tek se upoznajem sa forumom ali brzo cu skontati sve cake
                Last edited by Miki28; 05-08-17, 12:30.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Dendoncker: After Manchester United links, agent says “the kid wants a new challenge”. #MUFC http://sportwitness.co.uk/manchester...ansfer-summer/

                    Ne vjerujem da cemo ga mi kupit jer smo vec doveli matica a fellu ne zeli Mourinho prodati


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Vas iz MUFC samo da pozdravim necu ovde puno pisati da se ne protumaci pogresno,i onda da ne ode sve u nekom kontra smeru

                      A tog Dendonkera ne verujem to je bila prica jos pre Matica

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Vas iz MUFC samo da pozdravim necu ovde puno pisati da se ne protumaci pogresno,i onda da ne ode sve u nekom kontra smeru

                        A tog Dendonkera ne verujem to je bila prica jos pre Matica
                        De kao expert za PL reci koje mjesto očekuješ od slavnog kluba sa Old Tr prvo ili drugo?

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          De kao expert za PL reci koje mjesto očekuješ od slavnog kluba sa Old Tr prvo ili drugo?
                          ha..pa ocekujem drugo,al defintivno cu reci posle prelaznog roka TOP4 za sad 2

                          Comment


                          • Pre godinu dana se taj Fiksni kleo u Junajted, Prevodioca, Soa i prvo mesto, a sada odjednom navijac Celzija, a Junajted drugi

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Pre godinu dana se taj Fiksni kleo u Junajted, Prevodioca, Soa i prvo mesto, a sada odjednom navijac Celzija, a Junajted drugi
                              Evo da ti odg ukratko,Sou svi znaju koji su imalo pratili sta ja mislim o njemu,i nisam pogresio,i dalje kazem da je Mou najbolji trener,al se zaljubio u prelepu devojku koja nema bas mnogo drugih kvaliteta,cak i lepe oci (Zlatan) koji je imala vise nema,mozda od zime bude opet progledala,a jos ta njegova devojka ima brljave roditelje (Ed i Glejzeri) a njihov najbolji prijatelj postaje jedan debeli cika kog ja ne mirisem,tako da Mou svu srecu zelim,pa iako ima po kvalitetu mozda ima i peti tim u PL u ovom trenutku,on svojim znanjem lagano dobacuje do 2 mesta...a ti bolje vodi brigu oko svog matorog skrtice,kog si pljuvao celo leto,a sad si se primirio ko i svi iz AFC i zadovljavate se borbom za 6 mesto,klasicni tripletari iznova i iznova...

                              Comment


                              • Ako se dobro secam i tad je u temi Celzija ispljuvao Soa na sta je u znaj protesta stavio njegov avatar, tako da nemoj prozivati za stvari koje nisu istinite.

                                Tapatalk
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X