Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ne razumes. Bas ne razumes. Bonuci je dosao iz jednog Barija. Kjelini iz Livorna/Fjorentine. Dibala iz Palerma. Alek Sandro iz Porta. Evra i Dani Alves su smatrani donekle ispusenim mustiklama kad su dosli, iako su pokazali suprotno. Oni nisu dovodili zvezde. Poslovanje Juventusa je susta suprotnost poslovanju Junajteda. Susta suprotnost onome sto ti zelis da Junajted radi.

    Zato je Juve tu gde jeste, a mi daleko od toga zbog dovodjenja Di Marije, Falkaa i slicnih trpanja. Vec sam par puta pricao i divio se poslu kakav radi Juve, i njihovom planskom, i jos jednom planskom, i jos jednom, planskom, dovodjenju igraca. Znas kad bi Marota pojurio Bejla, Grizmana ili Lukakua? Nikad u zivotu. Doveli su Bernadeskija a ne Hamesa, pokusaj da skapiras zasto. Njih apsolutno ne zanima koliko je koji igrac veliko ime, vec koliko bi poboljsao tim i kako bi se uklopio u isti. Ja to non stop pokusavam da te nateram da shvatis. Ti mi dodjes i kazes svaki tim bi izabrao pre De Brujnea nego Matica. Ne bi brate. Znas koji tim ne bi? Svaki kom treba jedan zadnji vezni da donese balans.
    Kužim ja itekako kako oni dovodu igrače, nisam rekao da dovode odma wc igrače ali je činjenica da imaju strašnu ekipu
    Mi smo imali takvu politiku kad je fergi bio ali mou nema takvu politiku
    Dybalu je juve doveo s 20/21 g i izrastao je sad u wc igrača kao kod nas Ronaldo i Rooney koji su došli s 18g ali mourinho to ne radi on dovodi matica i perisica od 29g a probaj se sjetit da fergi nikad nije igrače od 29g dovodio jedino je za rvp-a napravio iznimku jer je bio najbolji napadač lige
    Zato se i zalažem da dovedemo dembelea, weigla(mlade igrače pune potencijala) i da složimo momčad po uzoru na fergija a ne istrošene igrače kojima cemo za 2g opet morati dovoditi zamjenu
    I taj Morata prošle godine kupio higuaina za90 Mil, jednostavno ako dobiješ priliku kupit wc igrača moraš to iskoristit




    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Ne znam kako moze neko uopste da bira izmedju Matica i De brujnea kada ti obojica trebaju u timu jer su na razlicitim pozicijama i obojica klasa. Sta sad oni ne bi mogli zajedno u tim jer su velike zvezde? Sa druge strane Perisa i Bejl su ista pozicija, Murinjo trazi krilo i sam bi uzeo pre Bejla nego Perisica. Perisic je ogranicen te iskljucivo moze na levo dok Bejl moze na oba lagano tako da je u svakom smislu Bejl pre Perise i zbog kvaliteta a i raspodele minuta.

      Comment


      • @bici
        Jos cu samo dodati da smo doveli martiala sa 19g, bio je nas najbolji igrač pod van gaalom i evo mou ga ne voli kritizira non-stop i nebi me čudilo da ode sljedece sezone ako mou ostane
        Juve doveo dybalu i trener vjerojavao u njega i imaju sada igrača vrijednog 100+Mil dok martial stagnira jer mou ne vjeruje mladim igračima
        Ispravi me ako griješim ali united je i bio poznat da od mladih igrača pravi zvijezde


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Murinjo se samo o Marsijala ogresio, sve ostalo radi ok za sad.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by reddevil96 View Post
            Kužim ja itekako kako oni dovodu igrače, nisam rekao da dovode odma wc igrače ali je činjenica da imaju strašnu ekipu
            Mi smo imali takvu politiku kad je fergi bio ali mou nema takvu politiku
            Dybalu je juve doveo s 20/21 g i izrastao je sad u wc igrača kao kod nas Ronaldo i Rooney koji su došli s 18g ali mourinho to ne radi on dovodi matica i perisica od 29g a probaj se sjetit da fergi nikad nije igrače od 29g dovodio jedino je za rvp-a napravio iznimku jer je bio najbolji napadač lige
            Zato se i zalažem da dovedemo dembelea, weigla(mlade igrače pune potencijala) i da složimo momčad po uzoru na fergija a ne istrošene igrače kojima cemo za 2g opet morati dovoditi zamjenu
            I taj Morata prošle godine kupio higuaina za90 Mil, jednostavno ako dobiješ priliku kupit wc igrača moraš to iskoristit




            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Murinjo nije Fergi niti ce ikada biti, sa tim moras da se pomiris. Mladi igraci nisu ono sto su nekad bili, danas se mnogo redje ispunjavaju potencijali, i ne moze se nista osvojiti sa klincima, ne u ovakvoj konkurenciji.

            Marota je mogao Grizmana da uzme, sta mislis zasto nije? Ok, ne bi Grizos hteo u Juve, al i da jeste ne bi ga Marota jurio.

            Originally posted by mikisavic89 View Post
            Ne znam kako moze neko uopste da bira izmedju Matica i De brujnea kada ti obojica trebaju u timu jer su na razlicitim pozicijama i obojica klasa. Sta sad oni ne bi mogli zajedno u tim jer su velike zvezde? Sa druge strane Perisa i Bejl su ista pozicija, Murinjo trazi krilo i sam bi uzeo pre Bejla nego Perisica. Perisic je ogranicen te iskljucivo moze na levo dok Bejl moze na oba lagano tako da je u svakom smislu Bejl pre Perise i zbog kvaliteta a i raspodele minuta.
            Nije to uopste bila poenta za De Brujnea i Matica, vec planska kupovina i popunjavanje rupa. Inace Perisic je jedan od retkih ko je podjednako dobar i sa levom i sa desnom, iako forsira levu. Ne bih bas rekao da je ogranicen.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Murinjo se samo o Marsijala ogresio, sve ostalo radi ok za sad.
              Nije ni tu, od one sage sa ljubavnicom i zenom opala mu je forma i zato i ne igra a ne zato sto Murinjo ne voli mladje. Pa Rasford je mladji pa je imao brdo minuta iako ni on nije igrao ne znam kako. Marsijal ako misli da moze da igra po difoltu moze odmah da pakuje kofere, to nije moglo ni kod Fergija. Ali evo sada pohvalio ga Mou da je fokusiran i da bolje trenira i dobice svoje minute i mesto ako nastavi.

              Comment


              • Bejl je jedan od najboljih fudbalera svijeta, ali ga povrede ubijaju i on jeste rizik sad. Kad je spreman onda je medju pet najboljih igraca planete, izuzetan u oba pravca, pretprosle sezone u drugom dijelu sezone tacnije kad se povrijedio Ronaldo sam je nosio Real, davao golove za pobjede od 1-0, ali on sad ima hronicne probleme sa povredama bojim se.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Di Marzio javlja da se definitivno odustalo od Perisica.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Nope, javlja da se definitivno ide po njega, nije razumio sta mu je lik rekao, slab je on sa engleskim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Onda moja greska...ja čitam engleske tvitove.

                        Dobar tekst...
                        http://trainingground.guru/articles/...-in-leadership


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Pozdrav ljudi, nov sam ovdje ali veliki navijac Utd skoro 20 god pa eto da vam se pridruzim...

                            Jel ide ko na utakmicu superkupa u Skoplju?

                            Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Dobrodosao

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                              Comment


                              • Dobrodosao Miki, barem smo mi ovdje aktivni(a i PL pdf generalno) i dosta nas ima.

                                Sto se priprema tice samo malo zapazanje. Ako Kerik ne ostane na ovom nivou on je gotov igrac, na pripremama je izgledao kao rekreativac. Darmijan je za klasu ispred Blinda trenutno kao lijevi bek, mora Dejli pod hitno da digne nivo. Lindelof izgleda najtanje u odbrani, ali ono on je novajlija, dobice vrijeme da se privikne na ligu i ekipu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X