Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by reddevil96 View Post
    @bici
    Bale ima u zadnjih 4G prosječno 37,5 utakmica po sezoni, kod nas nebi morao svaku utakmicu igrat nego radije da ga jose dozira kao Zidane Ronalda
    I nemamo nijednog wc igrača da je razina balea
    Samo su pogba i de gea wc igraci i zvijezde prave ali bale je ipak bolji i veca zvijezda
    Titule se osvajaju s takvim igračima a ne prosječnim igračima kakvih imamo previše
    I da Bruyne-Matić smiješna usporedba , igraci kao de bruyne su svakoj ekipi potrebniji
    I bale nikako nije jos samo jedan igrač nego je top5igrac kad je fit i definitivno vrijedi riskirati s njim jer kad je fit razarao bi obrane ali moj prvi pick je dembele zbog godina i wc potencijala


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne..
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Titule se osvajaju prvenstveno sa jakim kolektivom i timom koji dobro funkcionise, e sad ako zvezde dobro funkcionisu zajedno i svako zna svoje zadatke ne vidim problem.
      Sa druge strane iako sam od pocetka protiv Ivana itekako mi je jasno i u neku ruku se slazem sa ovim sto je bici napisao, Bejl je igrac koji uveliko zavisi od fizikalija i problemi sa povredama mogu uveliko da ga kostaju u buducnosti ali opet za takvu klasu ja sam spreman na rizik.

      Vec sam pisao u temi Barse za Nejmara a to se moze i ovde primeniti, da je svaki prelazak iz Barse/Reala korak nazad u karijeri ali ovde je upravo prica kako Bejl ne bi imao odgovarajucu minutazu u Realu pa samim tim ne vidim razlog zasto ne bi zeleo da dodje u Junajted i vrati karijeru na pravi kolosek.

      Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Pa nek dodje. Samo u Mančester posle Reala i može. Chelsea izgubio totalno identitet sa Konteom, jedino Mačester. Ima nešto i do Murinja. Svi hoće kod njega

        Sa Bejlom bi već rekao da izgledate jako ozbiljno. Nekako mi se uklapa. A kad je u formi, top 5 je po meni. Mnogo više slobode bi imao u Junajtedu. Perišić je takodje odličan igrač ali ne vidim kako se uklapa u Man iako ga mnogi žele ovde.

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Titule se osvajaju prvenstveno sa jakim kolektivom i timom koji dobro funkcionise, e sad ako zvezde dobro funkcionisu zajedno i svako zna svoje zadatke ne vidim problem.
          Sa druge strane iako sam od pocetka protiv Ivana itekako mi je jasno i u neku ruku se slazem sa ovim sto je bici napisao, Bejl je igrac koji uveliko zavisi od fizikalija i problemi sa povredama mogu uveliko da ga kostaju u buducnosti ali opet za takvu klasu ja sam spreman na rizik.

          Vec sam pisao u temi Barse za Nejmara a to se moze i ovde primeniti, da je svaki prelazak iz Barse/Reala korak nazad u karijeri ali ovde je upravo prica kako Bejl ne bi imao odgovarajucu minutazu u Realu pa samim tim ne vidim razlog zasto ne bi zeleo da dodje u Junajted i vrati karijeru na pravi kolosek.

          Tapatalk
          Slažem se sa svime sto si napisao
          Na treneru je da od momčadi punoj zvijezda napravi momčad u kojoj ce igraci ginuti za klub i suigrače i momčad gdje nece doci do sukoba zbog prevelikog ega igrača
          Uostalom Barca ,Real ,Bayern ,juve imaju ekipe prepune zvijezde i sve živo osvajaju
          Real ce pustit balea jedino ako dovedu mbappea ali pitanje je koliko ce se to brzo desiti i oce li uopće i Oce li Ed i Mourinho imati strpljenja čekati do zadnjih dana prijelaznog roka ili ce prije kupit Ivana ili nekog drugog


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Perisic po meni ima itekako smisla ali samo u 3-5-2 formaciji, u svim ostalim varijantama mi ne izgleda kao igrac kvaliteta za Junajted, plus me kod njega nervira ova cena od 50 miliona.

            Tapatalk
            sigpic

            Comment


            • Ceka se kraj roka i rasplet na trzistu. Perisic bi bio zavrsen da je to jedina opcija, ne cenka se Junajted za 5 miliona to su gluposti. Ili ga Inter ne pusta a verovatnije da se ceka rasplet. I na kraju i da se ne dovede Perisa nikom nista. Bejl bude li bio slobodan Ed ce to pokupiti svakako pre Perise i tu nema rasprave bilo koja suma da je u pitanju. I jedan i drugi su isto godiste tako da nikakve podloge nema ni sa jednim i drugim vec se trazi da odmah donesu prevagu.

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Titule se osvajaju prvenstveno sa jakim kolektivom i timom koji dobro funkcionise, e sad ako zvezde dobro funkcionisu zajedno i svako zna svoje zadatke ne vidim problem.
                Sa druge strane iako sam od pocetka protiv Ivana itekako mi je jasno i u neku ruku se slazem sa ovim sto je bici napisao, Bejl je igrac koji uveliko zavisi od fizikalija i problemi sa povredama mogu uveliko da ga kostaju u buducnosti ali opet za takvu klasu ja sam spreman na rizik.

                Vec sam pisao u temi Barse za Nejmara a to se moze i ovde primeniti, da je svaki prelazak iz Barse/Reala korak nazad u karijeri ali ovde je upravo prica kako Bejl ne bi imao odgovarajucu minutazu u Realu pa samim tim ne vidim razlog zasto ne bi zeleo da dodje u Junajted i vrati karijeru na pravi kolosek.

                Tapatalk
                Pazi, Real je svakako najbolji primer gde zvezde mogu da funkcionisu zajedno. Al ti tu opet imas tim koji je podredjen Ronaldu. Jedini razlog zbog kog bi Bejl otisao iz Reala u Junajted je da dobije tim koji ce dosta raditi za njega i gde ce imati mnogo prostora. Al ti imas ovde Pogbu kome treba licence to roam, pa je doveden Matic. Imas Marsijala koji dosta cesto igra za sebe. Imas Lukakua za kog tim mora da radi, nemas Benzemu ili Zirua koji ce raditi za ove oko sebe vec bi imao Bejla koji bi morao da radi za Lukakua i Marsijala, a opet da napomenem, on ako dodje, dosao bi da bude broj 1.

                Dovodjenje Bejla bi po meni poremetilo balans koji nismo imali 4 godine sve do dovodjenja Matica. Opet kazem, mozda gresim, ali mi bas naginje na taj scenario.

                @reddevil96 Juve ima tim prepun zvezda? Stvarno brate, stvarno?
                Last edited by bici; 04-08-17, 10:09.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • E al ljudi, ne vidim razlog zasto smo pokrenuli ovu najnebitniju diskusiju. Izgleda da smo svi zaboravili na Morata desavanje Mislim da nema posla izmedju nas i Reala dok smo zivi. Plus, ne treba zaboraviti da Perez onanise na Bejla.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Pazi, Real je svakako najbolji primer gde zvezde mogu da funkcionisu zajedno. Al ti tu opet imas tim koji je podredjen Ronaldu. Jedini razlog zbog kog bi Bejl otisao iz Reala u Junajted je da dobije tim koji ce dosta raditi za njega i gde ce imati mnogo prostora. Al ti imas ovde Pogbu kome treba licence to roam, pa je doveden Matic. Imas Marsijala koji dosta cesto igra za sebe. Imas Lukakua za kog tim mora da radi, nemas Benzemu ili Zirua koji ce raditi za ove oko sebe vec bi imao Bejla koji bi morao da radi za Lukakua i Marsijala, a opet da napomenem, on ako dodje, dosao bi da bude broj 1.

                    Dovodjenje Bejla bi po meni poremetilo balans koji nismo imali 4 godine sve do dovodjenja Matica. Opet kazem, mozda gresim, ali mi bas naginje na taj scenario.

                    @reddevil96 Juve ima tim prepun zvezda? Stvarno brate, stvarno?
                    Mi imamo 2 zvijezde(wc igrača) dok je juve prošle sezone imao sigurno puno vise a to su dybala higuain bonucci chiellini buffon Sandro cak i alves je jos uvijek jedan od najboljih desnih bekova


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Ne vjerujem da je to preslo na neki licni nivo i da nece biti saradnje izmedju dva kluba. Ipak su pare u pitanju i tu ce se uvijek moci dogovarati.

                      Comment


                      • Ma imamo Marsijala i Mikija xD

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by reddevil96 View Post
                          Mi imamo 2 zvijezde(wc igrača) dok je juve prošle sezone imao sigurno puno vise a to su dybala higuain bonucci chiellini buffon Sandro cak i alves je jos uvijek jedan od najboljih desnih bekova


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Bez obzira na godine, i dalje je najbolji desni bek na svijetu.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Bez obzira na godine, i dalje je najbolji desni bek na svijetu.
                            Tocno tako, kao i buffon bez obzira na godine je jos uvijek medu najboljim golmanima



                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Ibrahimović, Mkhitaryan and Pogba shortlisted for the 2016/17 #UEL Player of the Season award!

                              Comment


                              • Originally posted by reddevil96 View Post
                                Mi imamo 2 zvijezde(wc igrača) dok je juve prošle sezone imao sigurno puno vise a to su dybala higuain bonucci chiellini buffon Sandro cak i alves je jos uvijek jedan od najboljih desnih bekova


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Originally posted by reddevil96 View Post
                                Mi imamo 2 zvijezde(wc igrača) dok je juve prošle sezone imao sigurno puno vise a to su dybala higuain bonucci chiellini buffon Sandro cak i alves je jos uvijek jedan od najboljih desnih bekova


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Ne razumes. Bas ne razumes. Bonuci je dosao iz jednog Barija. Kjelini iz Livorna/Fjorentine. Dibala iz Palerma. Alek Sandro iz Porta. Evra i Dani Alves su smatrani donekle ispusenim mustiklama kad su dosli, iako su pokazali suprotno. Oni nisu dovodili zvezde. Poslovanje Juventusa je susta suprotnost poslovanju Junajteda. Susta suprotnost onome sto ti zelis da Junajted radi.

                                Zato je Juve tu gde jeste, a mi daleko od toga zbog dovodjenja Di Marije, Falkaa i slicnih trpanja. Vec sam par puta pricao i divio se poslu kakav radi Juve, i njihovom planskom, i jos jednom planskom, i jos jednom, planskom, dovodjenju igraca. Znas kad bi Marota pojurio Bejla, Grizmana ili Lukakua? Nikad u zivotu. Doveli su Bernadeskija a ne Hamesa, pokusaj da skapiras zasto. Njih apsolutno ne zanima koliko je koji igrac veliko ime, vec koliko bi poboljsao tim i kako bi se uklopio u isti. Ja to non stop pokusavam da te nateram da shvatis. Ti mi dodjes i kazes svaki tim bi izabrao pre De Brujnea nego Matica. Ne bi brate. Znas koji tim ne bi? Svaki kom treba jedan zadnji vezni da donese balans.

                                Pa cak i jedan Real ima Kazemira, ti da se pitas, verovatno bi im doveo Veratija da igra tu.
                                Last edited by bici; 04-08-17, 11:55.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X