Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo pogledaj Suarezov doprinos u derbijima te sezone, po meni je Staridz bio esencijalan i zbog njega je sezona bila takva kakva je. Runi poslednje cetiri godine ima top statistiku, pa nije bio ni trecina nekadasnjeg igraca. Mata u najboljoj sezoni u Celsiju je imao statisitku kao Runi u jednoj od najslabijih, jbg
    sigpic

    Comment


    • Знам да је био слаб, али је прекуцавао мале утакмице. Можда Бејл да је остао сезону више би био доминантнији, али овако не. Барем мени.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Суарез 33 утакмице 31 гол 12 асистенција. Такву сезону ни Анри статистички није имао.
        Бејл 21 гол и 4 асистенције, исти број утакмица.

        Ова двојица су играла застрашујуће због Суареза. Човек замало није сам донео титулу, следеће године играли и Стерлинг и Стариџ, Ливерпул седми завршио.
        Suarez pri tome nije sutirao ni jedan penal, kao i u Barci, sto je najstrasnije. Svi najbolji strelci sutiraju penale. Najkompletnije napadac.

        Comment


        • Nešto nam šef fura neobavezan stil... brada od 2-3 dana i to..

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Nešto nam šef fura neobavezan stil... brada od 2-3 dana i to..

            Samo da ga ne gledam vise kao pre na konferencijama gde je godinu dana izgledao kao da ceo svet drzi na ramenima. Eto samo to mi je zelja.

            Inace, otkad je Matke dosao i odigrao ono malo protiv Sampe, opasno sam se nalozio, uhvatio me hajp oko pocetka sezone i vidim da upadamo u ozbiljnu trku
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Takodje

              Comment


              • Zaboravite Perisu, sad ce Barsa da ga juri kao zamenu za Nejmara
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Mogla bi pasti jos jedna anketa, tipa Perisa za 50 ili Bejl za100 miliona.

                  Tapatalk
                  sigpic

                  Comment


                  • Nema smisla praviti takvu anketu, svako bi Bejla pre Perisica, cena je nebitna.

                    Comment


                    • Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Nema smisla praviti takvu anketu, svako bi Bejla pre Perisica, cena je nebitna.
                      Try me
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Znam ja da vas ima za Perkana, samo ne znam koliko vas je tacno.

                        Tapatalk
                        sigpic

                        Comment


                        • Šteta sto cemo dopustit da dembele ode u Barcu ili Real
                          Odlican igrač budući kandidat za zlatnu loptu


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Znam ja da vas ima za Perkana, samo ne znam koliko vas je tacno.

                            Tapatalk
                            Ne kazem da je Perisa bolji igrac, ali vidim dosta problema sa dovodjenjem Bejla.

                            1. Ne treba se pretrpavati zvezdama, imamo ih vec nekoliko i treba stvoriti podlogu za njih. Matic je podloga, Erera je podloga. Bejl nije podloga, Bejl je jos jedan igrac kom treba da se ugadja i stvara prostor.
                            2. Ima 28 godina i u svom prajmu on propusti vise od pola utakmica u sezoni zbog razlicitih povreda. Imao ih je i pretprosle sezone, imace i sledece. Rizik je graditi igru oko njega, a morala bi se graditi.
                            3. Stvorio bi pritisak i sebi i ekipi da moramo mnogo bolje, jer eto, jedan Geret Bejl je u ekipi.
                            4. Zbog povreda je izgubio na brzini koja mu je bila glavni adut, a siguran sam da ne moze da je povrati. Pojavila bi se neka nova povreda, a i godine cine svoje, od 28e, fizicki moze samo nizbrdo, a ne vidim da moze to da nadogradi drugim stvarima.

                            Moze biti da nisam u pravu, mozda on pokida, ali po meni je preveliki rizik i nepotreban pritisak na tim.

                            Cena mi je nebitna, dal se radi o 50 ili 100 miliona, prednost bi imao Perisa. Isto kao sto bih pre doveo Matica za 40 miliona nego De Brujnea za 40M ili Hamesa za 40M, jer zna se ko je potrebniji ekipi.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • @bici
                              Bale ima u zadnjih 4G prosječno 37,5 utakmica po sezoni, kod nas nebi morao svaku utakmicu igrat nego radije da ga jose dozira kao Zidane Ronalda
                              I nemamo nijednog wc igrača da je razina balea
                              Samo su pogba i de gea wc igraci i zvijezde prave ali bale je ipak bolji i veca zvijezda
                              Titule se osvajaju s takvim igračima a ne prosječnim igračima kakvih imamo previše
                              I da Bruyne-Matić smiješna usporedba , igraci kao de bruyne su svakoj ekipi potrebniji
                              I bale nikako nije jos samo jedan igrač nego je top5igrac kad je fit i definitivno vrijedi riskirati s njim jer kad je fit razarao bi obrane ali moj prvi pick je dembele zbog godina i wc potencijala


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Bejl je igračina, procvetao bi u Man Utd. Ali ne znam da li bi tek tako došao, ako bi imao ulogu tamo. Svakako niko neće preći iz Reala ako igra. Iz najvećeg kluba se ne ide.

                                Comment

                                Working...
                                X