Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Sto se Auriea tice znam da moze odigrati levo ali me interesuje kakva mu je leva noga odnosno centarsut sa levom nogom, posto koliko vidim dosta je ofanzivan i cesto probija po strani.
    Pametno zboris mada uvek moze da se iskombinuje neki pas da se otvori centarsut desnom. Ma, neka dodje samo

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

    Comment


    • His rep says he "was close to a move to Man Utd".#Neymar to PSG - all you need to know on football's biggest move http://bbc.in/2vhkhZr




      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Manchester United not interested in signing PSG's Serge Aurier, according to Sky sources: http://skysports.tv/p32Peo


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Naravno da ce da demantuju zainteresovanost za Auriera kad se ne zna da li ce uopste moci da igra. Ako mu odobre ulazak u zemlju druga ce biti prica.

          Comment




          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni [emoji768
              ;1661846]Cuj 222 miliona. Milan doveo 8 igraca za 190 miliona. Smesno je.
              8 prosek igraca ili jedan od najboljih na svetu, ja uvek biram ovo drugo.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Manchester United

                Dovedi u Sanderlend Nejmara, a ja ću tih 8 prosek igrača. Šta misliš ko će pre ući u ligu šampiona za 3 godine?

                Ja od kad pratim fudbal, to je timska igra. Bar koliko znam. Imaš jednog Nejmara i imaš još sa njim 9 tutana koje moraš pokupiti sa ulice, jer si sve potrošio na jednog igrača.


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                Last edited by Ser Deni ®; 02-08-17, 16:26.

                Comment


                • Nikako ne možeš 'Posebnog' i žabara staviti pod isti krov. To što je Konte prošle sezone uzeo primat sa Čelsijem niko mu ne spori, ali porediti njih dvojicu po svemu malo je degutantno. Trebaće Italijan mnogo da poosvaja ne bi li prišao Murinju.
                  I ne boj se za otkaz Portugalca. Ako neko zna da istrpi veliko trenersko ime svakako je to Mančester Junajted.

                  Comment


                  • Sredina Matic-Pereira-Pogba

                    3 nazad doduse...
                    sigpic

                    Comment


                    • Birajte https://soccerstreams.net/streams/26...taly-sampdoria

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Last edited by miloolja; 02-08-17, 19:44.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Blind brat nastavlja da dominira.
                        sigpic

                        Comment


                        • Blind i Dejv...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Tri u odbrani i sa krilnim bekovima, da li ce ovako protiv Reala i je li Perisa mozda zavrsen, ovo je za njega formacija

                            Blind poludio
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav gol, gledaj Darmijana

                              Miki u formi
                              sigpic

                              Comment


                              • Sjajna kontra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X