Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar ovaj Renato, fali mu 4 hamburgera dnevno da postane Anderson, skill vec poseduje.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Mogli su i Zlatana stavit'

      Ali onda možemo samo sanjati o griezmannu s obzirom da samo divove dovodi

      Btw Mediaset Premium say @Inter have decided to keep Perišić, but sell Candreva. The 30 year old has interested Chelsea. Would cost €25m.



      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Mislim da je to pritisak intera da Ed plati traženih 50mil€, jos tjedan dana do superkupa i Ed bi trebao sto prije dovesti krilo(perishu ili nekog drugog)


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Ide li neko od vas u Skoplje?

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ide li neko od vas u Skoplje?
            ja sam planirao ali na kraju nista od toga (zbog finansija)

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ide li neko od vas u Skoplje?

              tt sa A5 u inat Mi6
              Jedino na boom da se organizujemo
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • A karte?

                I sta je sa Powerslaveom? ()
                Nema njegovih dogodovstina iz bara

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I ti bi Nole, ali ne može 🤙🏻




                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Njemu ti je životni san da ima temperament i karakter Zlatana. Dobro je što igra tenis, u fudbalu ne bi uspeo. Pogotovo u Engl, i ovako im se povraća od njegovg lažnog moralisanja.

                    Hoće Man igrati sa Lukakuom i Zlatanom od zime? Još Pogba, Matić i Felaini i svaki kormer gol. Sve glavonje džinovske Samo da vam odbrana nije toliko očajna kladio bih se na ManUtd, ovako mislim fa će opet biti borba za 4. mesto.

                    Comment


                    • Ne znam šta fali odbrani? Beše prošle godine druga u ligi? Ili treća?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Veći nam je problem napad nego obrana
                        U obrani je problem samo lijeva strana


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Ne znam kako će vam se odbrana pokazati protiv jačih ekipa. Ti primljeni golovi mogu biti odraz i stila igre. Sad ćemo videti možda vam dodje ovaj Orije iz PSG. Igra se i LŠ, više jakih utakmica.

                          Comment


                          • Prosle godino smo igrali dosta pasivno upravo zbog kriticne odbrane, ali mislim da je taj problem resen sa Maticem koji ce doneti balans ekipi. Levi bek jeste problemm ukoliko Sou ne bude na nivou od pre povrede. E sad mene zanima moze li ovaj Aurie igrati levog beka?

                            Tapatalk
                            sigpic

                            Comment


                            • Trebalo bi da moze. Moze biti da ga Murinjo planira i kao prvi izbor na levoj strani. Setimo se kako je Azpilikueti promenio stranu.

                              Comment


                              • Nije to bas cesto igrao, rb i stoper svejedno je, fenomenalan je i na jednoj i na drugoj poziciji, ali lijevo u PSG-u nikako nije igrao, mada ne sumnjam da bi se i tu sjajno nasao .

                                Nego recite mi, to je zvanicno, vas je igrac ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X