Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Murinjo je bolje voleo Moratu nego Lukakua, ali su ovi iz Madrida zacepili veliku cenu.
    I onda se tu nesto iskomplikovalo, tacnije otvorio im se Lukaku, i zgrabe ga. Bez da su se konsultovali sa Zozeom, koliko ja znam.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • @sangugp
      O toj struji u klubu o kojoj govoriš to mogu biti jedino Glazeri
      Pisalo je prije par dana u eng novinama da oni ne zele platiti 100mil za igrače od 29g koji nisu zvijezde(Matić i perisha) nego zele radije balea dovesti
      Ali doveden je Matić tako da ili ta priča je lažna ili je mou izvršio pritisak


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Ali najjaci je Erik, napise "ko nije bio cija zelja" a ja napisao sve lepo, pregledno, gramaticki tacno i sto je najbitnije razumno za sva doba i uzraste. Dzaba
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ne, pregovaralo se sa obojicom, to je sada nova fora. Ocigledno je Mo dao Vudiju instrukcije da se.pregovara sa vise meta odjednom da se ne bi gubilo na vremenu.

          Lukaku bio prva ili druga opcija, svakako nije doveden bez Zozeovog aminovanja, znaci to mu je jedna od najbitnijih pozicija u ekipi.
          sigpic

          Comment


          • Siguran sam ja da se on na kraju slozio. Morao je, nije valjda lud da se odrekne TENKA kada je vec sa Alvarom zategnuto. Medjutim nije bio prva opcija. To je ono sto bode oci.
            Kada se sve sabere i oduzme, sta mislite, jel mu izlazi klub u susret, tj jel mu dovodi ono sto ovaj zahteva? Ja bih ipak rekao da da.
            Last edited by Sandugp; 01-08-17, 13:58.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • To može samo Jose da zna ko mu je bio prva želja, možda je Bio Lukaku, možda nije, sada da se priča kako Lukaku sigurno nije bio je bzvz.
              Ne možemo mi preko nagađanja medija da znamo sigurno bilo šta.

              Ali ono što znamo je da Lukaku više odgovara profilu napadača koji Jose voli nego Morata.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                I da recimo zatvorimo rok sa Aurijerom i Perisom, kako ga ocenjujete?
                8/10. Da je stigao Morata, bilo bi 10/10. Uopste necu da ulazim u to koliko je ko dobar, vreme ce pokazati. Ticma i Perisa prve zelje, Lukaku druga, Lindelof verovatno prva obzirom na to da je bas brzo zavrsen. Tako da, u slucaju da je stigne Perisa, Mou je dobio verovatno 3 od 4 prve opcije i to je jedino bitno.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Baki, kako to Ticma prva zelja kada su svi ovi Junajtedovi PR novinari lepo napisali da je Dajer bio prva zelja a Radja/Ticma druga?
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo ga translejtor!!!

                    sigpic

                    Comment


                    • Votford oce TFM na pozajmicu. Odluka ce biti donesena nakon Super kupa.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Sutra tekma na Areni 4 u 20:45.
                          sigpic

                          Comment


                          • Stvarno se izvinjavam vise na ovome, ali kada svi kuliraju danas.

                            sigpic

                            Comment


                            • Na Tviteru procitah sad negde da je danas izašao ranije sa treninga, možda opet neka povreda...


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                              Comment


                              • Mogli su i Zlatana stavit'

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X